Çukur 2. Sezon 27. Bölüm Fragman

Çukur 2. Sezon 27. Bölüm Analiz Vİdeosu İYİ SEYİRLER...
Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de ›
Herkese Merhaba
Süper bir video ile sizlerleyiz
Akıllar da tek bir soru var sena ölecek mi?
Öncelikle şunu belirtelim sena artık mahsunun elinde değil sena yüzüklünün yani beyefendinin elinde. Vartolu cansızdan senanın yerini öğrendi ama orada sena yok mahsun var. Koçovalılar senayı değil mahsunu bulacak. Şiledeki eve gittiklerinde orada mahsunla çatışacaklar ve mahsunu esir alacaklar. Yamaç mahsuna işkence ederek senanın yerini öğrenmek isteyecek ama mahsun hiç bir şey bilmediğinden dolayı bir şey söyleyemeyecek.
Bu bölümde beyefendi ortaya çıkacak ve koçovalılar ile anlaşma yapacak. Hem taşlar hemde senaya karşılık çukurdan çıkmalarını isteyecek. Koçovalılar elleri kolları bağlı bir şey yapamayacaklar. Bu sebeple kaybeden taraf koçovalılar olacak.
Geçtiğimiz sezon finaine göre bu sezon finalinde koçovalılar daha çok kayığ verecek. Bir ihtimal yamaç önümüzdeki sezonda tek başına başrol olabilir. Vartolu mezarı açtırdı ve beyefendinin mezarda olmadığını gördü. Bu da beyefendinin yaşadığını gösteriyor olabilir. Ama beyefendi öldü. Beyefendinin çok yakını beyefendinin intikamını almak için çukura geliyor.
Uluç reis koçovalılara karşı yaptığı ihanetten sonra pişman olacak. Çünkü beyefendinin yapacağı bir baskında damla cumaliyi kurtarmak isterken ölecek. Bunu öğrenen uluç reis saf değiştirip koçovalıların yanına geçecek.
Senanın kurtulması kolay olmayacak. Sena birkaç bölüm beyefendinin evinde tutulacak. Senayı bulacak kişi yamaç olacak. Beyefendi yamaçla yüzleşmek için onu tuzak çekecek ve senayı gözleri önünde öldürmek isteyecek.
... İYİ SEYİRLER!...
ABONE OL! DESTEK OL! ► goo.gl/EVWaiZ
Takip edin ;
► Facebook Sayfamız : facebook.com/groups/1490634571053909/
► TRvision : trvision.net/nameof-yasindelibasoglu
Anathar Kelimeler :
dizi,yasdel,çukur,çukur 2 sezon,çukur 2 sezon 27,çukur 2 sezon 27 bölüm,çukur 2 sezon 27 bölüm fragmanı,çukur 2. sezon 27. bölüm,çukur 2. sezon 27. bölüm ilk sahne,çukur 2 sezon 27 bölüm fragman ilk sahne,çukur 2. sezon 27. bölüm fragman,çukur 2. sezon 27. bölüm fragmanı,çukur 2 sezon 27 bölüm fragman,çukur 27 bölüm fragman,çukur 27 bölüm fragmanı,çukur sezon 2 bölüm 27,yamaç,yamaç ve sena,koçovalılar,yamaç sena,çukur sena mahsun,yüzüklü kim,çukur veli cevher
Kaynaklar :
► Haber7
► HabarTürk
► Son Dakika
► Haberler
►Posta
♦ Yasal Uyarı ♦
Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
*
*
*
*
*
*
*

görünümler
30,968

YORUMLAR

 • Nasıl sallamış amk 😂😂😂

  Hasan Uğur ÖzHasan Uğur ÖzAylar önce
 • Senarist geldi sanami soyledi Allah askina konusmaya bak))) sen bu senaryoyla guzel film.yaparsin

  Cavid HasanbeyliCavid HasanbeyliAylar önce
 • Siktim senanide masunide

  To'rabek TojiboyevTo'rabek TojiboyevAylar önce
 • Music: Canbay - elbet bir gün

  My AnGeLsMy AnGeLsAylar önce
 • Yenne serefsizler yalanci fragmanlarla basladi

  Kenan HuseynovKenan HuseynovAylar önce
 • sena baykalının götürecek

  Ecemnur çelişkisizEcemnur çelişkisizAylar önce
 • 👌

  hdpfgfırmsjf jfphşüpffhdpfgfırmsjf jfphşüpffAylar önce
Çukur 2. Sezon 27. Bölüm Fragman