ŞOKER, KULİNA'YI OYALAMAYA ÇALIŞIYOR - Bez Bebek 33. Bölüm

Bez Bebek 33. Bölüm - Şoker Kulina'yı oyalamak için dünyaya götürüyor.
Kulina'nın kendisi dışında bütün oyuncakları seviyor olmasını kıskanan Şoker, oyuncakları kandırarak onları gizlice Dünya'ya işçi olarak götürür.
Simge'nin dolandırıcı olduğu bilinen amcası Ercüment yıllardan sonra meydana çıkar.
İlk başta çok tedirgin ve temkinli olan Simge, amcasının artık çok zengin ama hasta bir işadamı olduğunu ve mirasını Simge'ye bırakmayı düşündüğünü öğrenince, yelkenleri suya indirir.
Hikaye Oyuncaklar Ülkesi adlı yerde yaşayan bez bebek Nana'nın 100. yaş gününde insan olmayı dilemesiyle başlar. Ama Oyuncaklar Ülkesinde yaşayan Şoker de 100. yaş gününde insan olmayı dileyecekti. Ama bir dilek yalnızca 1 kez dilenmektedir. Bu yüzden Şoker Nana'nın düşmanı olur. Başperi Kulina Nana'ya dünyaya gitmesi için bir iksir hazırlar. Ama Şoker bu iksiri çalıp çoğaltır. Bu sayede Şoker'de dünyaya gidebilmektedir. Nana eski sahibi olan Makbuş'un yanında yaşamaya karar verir. Ancak insan olmasının bazı şartları vardır. Sırrını sadece 3 kişi öğrenebilir, 4. kişi öğrenirse Nana bir bez bebeğe dönüşüp sonsuza kadar dünyada kalacaktır. Nana'nın sırrını ilk öğrenen Yağmur ile Emre olmuştur. Nana iş aradığını, Makbuş'un bir akrabası olduğunu söyleyerek onların evinde kalmaya başlar. Nana her geceyarısında bez bebeğe dönüşmekte, sabah yine insan olmaktadır. Nana Yağmur ile Emre'nin babası Hakan'a aşık olur. Ama Hakan'ın Simge adında çok kötü biriyle evleneceğini öğrenir. Simge ile evlenince Simge çocukları yatılı okula gönderecek, Makbuş'u huzur evine gönderecek ve Nana'nında o evde kalmasına izin vermeyecektir. Fakat Hakan Nana'yı gördükten sonra ona aşık olur ama bunu Nana'ya bir türlü söyleyemez. Bu nedenle de Simge'den vazgeçer, düğünü elinden geldiğince ertelemeye çalışır. Simge ve kızı Özge, Nana'yı hiç sevmemektedir ve Şoker Nana'nın insan olmaması içn hep uğraşmaktadır. Ama Nana tamamen insan olmadığından sihir yaparak son anda kurtulmaktadır. Genellikle Kulina'dan yardım istemektedir. Kulina bir gün dünyaya geldiğinde Emre ile Yağmur'un okul müdürlerine aşık olur. Bu nedenle sık sık dünyaya gidip gelmeye başlar ve o da Nana'ya yardım eder.
#BezBebek #Nana #EvrimAkın

Herunterladen

YORUMLAR

 • Sihirli annem

  Aysenur MemmedliAysenur MemmedliAylar önce
 • 1. Sihirli annem 2.acemi cadı 3.selena 4. Bez bebek.

  Seda İkierSeda İkierAylar önce
 • Dizide en zeki şoker

  CİLLE TVCİLLE TVAylar önce
 • Joker yaaaa çok tatlisin 😄😜

  mizgin yüksekmizgin yüksekAylar önce
  • İkinizde beni taniyormusunuz

   Mavis kelebekMavis kelebekAylar önce
  • Joker kim? O şoker bir kere

   CİLLE TVCİLLE TVAylar önce
 • İlk

  pembiş ailepembiş aileAylar önce
 • ha ha

  Rümeysa IşıkRümeysa IşıkAylar önce
 • İLK YORUM

  Vuska VusalVuska VusalAylar önce
 • ilk

  Rümeysa IşıkRümeysa IşıkAylar önce
ŞOKER, KULİNA'YI OYALAMAYA ÇALIŞIYOR - Bez Bebek 33. Bölüm