DOLAR TL KURU NE OLACAK …? ☼ (dolar, dolar tl, usdtry, döviz)

#dolar #dolartl #usdtry ☼ Bu eğitim video 'm da "Dolar tl kuru ne olacak...?" başlığı altında usdtry 'yi yorum lamaya çalışarak, dolar tl 'yi analiz etmeye çalıştım.
☼ Mr.Trader olarak bu analizi mi, hem forex (fx, foreks) hemde viop vadeli kontrat piyasasında bulunan yatırımcılar için eğitim amaçlı olarak izlenmesini önerebilirim.
☼ Dolar tl yorumu mda geçersiz olan obo formasyonuna dair bilgiler verdim. Usdtry döviz kur yorum umda yükselen ve düşen kanal nasıl oluştuğuna dair teknik bilgiler verdim. Dolar döviz analiz inde kanal merkez çizgisinin önemine vurgu yaptım. Dolartl kur analizi mde boğa tuzağına dair atıfta bulundum.
☼ TRvision kanalımda DOLAR TL ile ilgili tüm video'lar aşağıdaki linkte bulabilir siniz;
trvision.net/nameof-playlist? list=PLcns6e_bA0VjUoRVOBUFWdzOfBvpP1oqO
☼ Her hafta sonu, cumartesi veya pazar günü dolar (usdtry) analizi, hafta içinde ise diğer finansal enstrümanların analizlerini yapmaya çalışıyorum. Yayınladığım içeriklerden yani video'lardan anında haberdar olmak için kanalıma abone olup, bildirim zilini açmanız yeterli olacaktır.
☼ Analizini yapmamı istediğiniz herhangi bir finansal enstrüman olması durumunda, ilgili enstrümanın adını, video'nun altında yer alan yorumlar kısmında belirtmeniz yeterli olacaktır.
☼ İlgi ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim
Beğeni ve yorum yapmayı, video linkini arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayınız, lütfen.
Mr. Trader
e-mail : mr.trader.ym@gmail.com

Herunterladen

YORUMLAR

 • ☼ TRvision kanalımda DOLAR ile ilgili tüm video'lar aşağıdaki linkte bulunmaktadır. İyi seyirler. trvision.net/wow-PLcns6e_bA0VjUoRVOBUFWdzOfBvpP1oqO 🔵 🔆 🔵

  Mr. TraderMr. TraderAylar önce
 • küçük yatırımcı kaybedicekki büyük yatırımcı kazansın büyük yatırmcılar dövizlerini 7.20 de bozdurdu küçük yatırımcı dolar 9 10 tl olsun diye beklerken elinde kaldı büyük yatırımcı doların yeterince dülmesini bekliyor onun için 7 tl üstünde dolar alanlar hergün ellerin deki dolar maliyerinin artıyor oldugunu bilmeli uzunca bir süre bekle mek zorundalar

  Sende UyumaSende UyumaAylar önce
 • Hocam ons altın yorumu rica etsem...

  Ersin CAMKIRANErsin CAMKIRANAylar önce
 • BİRDEN UÇACAK DOLAR

  Ömer ÖztürkÖmer ÖztürkAylar önce
 • Grafiklerden şu olabilir bu olabilir bilmem. Bildiğim bir şey var MB doları preslemek için 67 milyar dolar yedi, Rezervler ekside, Dışarıdan kuruş dolar gelmiyor, Ülkenin 170 milyar kısa vadeli dolar borcu var, kuruş doları yok. Bu filimi çok yakın zamanda bir kaç ay önce 6,20 den 5,90 a çekildiği zaman izlemiştim. Malı 5,90 dan toplayan ağa babalar parayı çok güzel vurdu. Bizlerde halen grafik izliyoruz, şu olabülü bu olabülü aşağı çıkabülü yukarı gidebülü .. Bırak grafikleri Ülkeye bak , nereye gittiğimiz tahmin et.. Dünya yanıyor, Dünyanın en güçlü ekonomisine sahip Ülkelerin Liderleri halklarına gerçekleri söylüyor, en kötüsü gelecek diyor, Ekonomiler 2. Dünya savaşından daha beter olacak diyor , dikkatli olun diyor, Ahaliyi uyarıyor, yardım ediyor.... Bizimkiler ne diyor ? Türkiye uçuyooooorrrr , tünelin ucunu görüyor , güçlü ekonomimiz var falan filan. Özetle ; Tasımız yok ayran içmeye tahtravelli ile gideriz helaya. Millette cebinde 5 TL para ile hikaye dinlemeyi seviyor, vay anasını ne kadar güçlüymüşüz haberimiz yokmuş diyor.

  Hamdullah gülHamdullah gülAylar önce
  • bu sayfayı tenzih ederek söylüyorum tüm finans kanalları tek bir ağızdan konuşmaya başladı dolar 6.35 e kadar düşecek diye. Bu iş o kadar kolaysa neden bu seviyeye kadar çıktı diyoruz kimse cevap vermiyor. Bu kadar kolay düşürebilme ihtimali vardı devletimizin o zaman 3 senedir halkın neden anasını ağlattılar? Şu an swap haberleriyle suni bahar estiriyorlar. Zaten piyasa gelecek olan swapı 1 haftada fiyatladı. Asıl mesele swap gelmezse ne olacak?

   Ozkan KılıçOzkan KılıçAylar önce
 • Teşekkürler hocam

  yfxtraderyfxtraderAylar önce
 • Kral teşekkürler

  HAKAN AZKAÇHAKAN AZKAÇAylar önce
 • Emeğine sağlık yine mükemmeldiniz👍

  yücel yalçınyücel yalçınAylar önce
 • mışdım, çok kullanmayın günü değerlendirin

  Yıldız GülerYıldız GülerAylar önce
 • Fiyatı takip edeceğiz. Teşekkür ederim

  Önder ÖnvermezÖnder ÖnvermezAylar önce
 • Hocam tşk ler emeğine sağlık iyi günler hocam

  Numan KocamisNuman KocamisAylar önce
 • Teşekkürler üstadım.

  İlker Usluİlker UsluAylar önce
 • kanal merkez kirildi orada tutundu buradan 660 ilk karar asamasi olasi swapla oradan hizli sekilde 6 li seviyeler gelecektir welcome the new 726usdclub members birazda siz uye olun biz devrettik

  2fast4u2fast4uAylar önce
  • Yazdıklarınız masada bulanan olasılık içinde. Bütünü görebilme adına şu video'mu izleyebiilirsin. trvision.net/detail/video-xpBmMxsGa1s.html

   Mr. TraderMr. TraderAylar önce
 • Düşmeyi tamamlamak için swap anlaşması olması lazım değilim, Teşekkürler

  mehmet koyuncumehmet koyuncuAylar önce
  • Mr. Trader çok Teşekkürler,mühteşemsiniz

   mehmet koyuncumehmet koyuncuAylar önce
  • Haber ve olaylar ile fiyatı ilişkilendirmeyin ...❗ Fiyat, haber ve olaylardan bağımsız bir şekilde ilerler.

   Mr. TraderMr. TraderAylar önce
 • Günaydın hocam emeğinize sağlık çok güzel teşekkür

  Erol BaradayiErol BaradayiAylar önce
DOLAR TL KURU NE OLACAK …? ☼ (dolar, dolar tl, usdtry, döviz)