2 MUSLUK BİR BARDAĞI NASIL DOLDURUR? | HAPPY GLASS OYNUYORUZ (LEVEL 51-62)

SESEGEL ÇOCUK KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN ►goo.gl/mFCjN4
Ücretsiz Mobil oyun Happy Glass 4. bölüm. Bu bölümde 51 ve 62. leveller arasını oynadık. Musluk sayısı artıyor. İş havuz problemine döndü. Boş bir bardağı suyla doldurmak ne kadar zor olabilir ki? Egemen Kaan bu oyunu çözdü. Happy glass oyununda müthiş taktikler. Beğenmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!
💚 ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN
😊 Bu video çocuklara ve ailelere uygundur
VİDEO İÇERİĞİ:
HAPPY GLASS mobil için ücretsiz ve çok eğlenceli bir oyun. Boş bir bardak var ve üstten akan suyu çizim yaparak bardağa yönlendiremeye çalışıyoruz. Bardak dolunca mutlu oluyor. Bulmaca tabanlı ve çok eğlenceli bir oyun. Bu bölümde işler gittikçe zorlaşıyor. Musluk sayısı arttı ve işler karıştı.
❗ Bizi takip edin
🎮 SESEGEL KANALI
trvision.net/pass/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw
SESEGEL ÇOCUK KANAL BİLGİSİ:
Merhabalar. SeseGel Çocuk kanalına hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk'da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)
Bu kanal, Egemen Kaan Mustan'ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

Herunterladen

YORUMLAR

    2 MUSLUK BİR BARDAĞI NASIL DOLDURUR? | HAPPY GLASS OYNUYORUZ (LEVEL 51-62)