24 SAAT BOYUNCA KÖMÜRLÜKTE KALMAK ! (YAKALANDIM)

24 SAAT BOYUNCA KÖMÜRLÜKTE KALMAK ! (YAKALANDIM) Genç Hane 'den Herkese Merhaba Ben Mehmet Kaymak. Bugün ki videomda yabancı youtuberların ve türk youtuber ların videosunu yaptığı Türkiye de trend ve popüler olan bir içerik 24 saat içeriğini yaptım. Diğer youtuberlar 24 saat boyunca tuvalette kalmak alışveriş merkezinde kalmak prenses olmak pembe giyinmek arabada kalmak gibi içerikler yaptı. Bende 24 saat boyunca kömürlükte kaldım. Vlog tarzı karışık güzel bir video çıktı. Bir günlük vlog tadında çok güzel bir video olduğunu düşünüyorum. 24 hours içinde çok zorlu şeyler yaşadım. Balkonda bir gün geçirmek gerçekten çok zorlu bir challenge haline geldi. Bu arada genç hane çekiliş yapmaya devam ediyor bu video da bir arkadaşıma oyuncu koltuğu vereceğim. Çekilişe katılmayı unutmayın. Çok güzel eğlenceli ve komik bir 24 saat challenge videosu oldu.
Her gün 18:00 Yeni Video
----------
• 2.Kanalım ►goo.gl/KFcK7L
• Genç Hane Instagram ► goo.gl/ywCjuy @mehmetkaymakk
• İş Teklifleri (Business) ► mehmetkymkk@gmail.com
----------
Herkese Selamlar Ben Mehmet Kaymak Namı değer Genç Hane Mehmet Kaymak. TRvision Kanalımda Türkiye de görebileceğiniz en troll eğlence tepki videoları, komedi , challenge , eğlenceli şaka videolarını yüklüyorum. Videoyu Beğendiysen beğeni atmayı Ve Hala kanala Abone Değilsen Abone Ol ve Yanındaki Zil Tuşuna Tıklamayı unutma.
Video hoşuna gittiyse abone olmayı ve beğenmeyi unutma . Görüşlerin için yorum yapabilirsin. Diğer videoda görüşmek üzere.

Herunterladen

YORUMLAR

    24 SAAT BOYUNCA KÖMÜRLÜKTE KALMAK ! (YAKALANDIM)