Açık Oturum (192): İş dünyası ekonomik krizi aşacak yeni bir iktidar mı arıyor?

Medyascope.tv
Açık Oturum (192): İş dünyası ekonomik krizi aşacak yeni bir iktidar mı arıyor?
Patreon.com’da Medyascope.tv’ye nasıl destek olurum?
1. www.patreon.com/medyascopetv adresine gidilir.
2. Sağda görülen ‘Become a patron’ sekmesi tıklanır.
Burada standart olarak gelen 1.00 $ sekmesine destek için düşünülen aylık miktar yazılır. Bu tamamen size kalmış, bütçenize göre 1, 2, 5, 10, 100 $’lık destek yapabilirsiniz. Ve ardından Continue itıklanarak devam edilir.
3. Bu sayfada isterseniz facebook hesabınızla isterseniz bilgilerinizi girerek patreon.com’a destekçi olarak üye olabilirsiniz.
Bilgilerinizi doldurup, patreon kullanıcı sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra Sign up sekmesini tıklayın. Eğer mail adresiniz ile üye oluyorsanız bir onaylama maili alacaksınız. E-postanızı kontrol edip gelen onay mailindeki linki tıklayın.
4.Bu link sizi profil sayfasına götürecek. Bu bölümü doldurduktan sonra tekrar www.patreon.com/medyascopetv sekmesine tıkladığınızda aylık desteğinizi belirleyip, kredi kartı bilgilerinizi girerek Medyascope.tv’ye istediğiniz süre boyunca destek olabilirsiniz.
Desteğiniz için teşekkürler!

Herunterladen

görünümler
6,768

YORUMLAR

 • Beter olsun TUSIAD :- )

  Taner KoseogluTaner KoseogluAylar önce
 • Super program, nesrin hanim’in her yorumu aydinlatici 👌

  fatmacinfatmacinAylar önce
 • Harika bir program olmuş tebrikler

  Nihat yeşilsırtNihat yeşilsırtAylar önce
 • Tüsiad denen halk düşmanları sürüsünün, içine düştüğü durumu keyifle, zevkle izliyorum. 90lar boyunca her hafta çıkıp kitlelere demokrasi dersi vereren bu zevat son 15 yıldır hukuk yok edilirken, demokrasi lime lime doğranırken, ülke tepeden tırnağa soyulurken seyreden, ahlaksızca parsadan pay kapmaya çalışan bu leşçiler, başlarına gelen her şeyi hak ediyorlar. Umuyorum Erdoğan salvolarını arttırır; umuyorum bunları sonuna kadar ezer, umarım hepsinin para ve mallarına çöker.

  karqhariumkarqhariumAylar önce
  • karqharium; anliyorum. Fakat belirttiginiz olumsuzluklarda TOBB'un katkisi TUSIAD'dan cok ama cok daha fazladir. TUSIAD'in gostermelik de olsa uyari ve elestirileri var... Ya TOBB? 17 yil boyunca hep sak sak sak... Begenirsiniz ya da begenmezsiniz adamlar (TUSIAD) liberal ekonomi diyorlar ve geregini yapiyorlar... Peki TOBB ne diyor? O da liberal ekonomi diyor ama geregini yapmiyor. Icinde bulundugumuz kriz gibi hukumetleri yanlis politikalara iten; halki curuk evlere, boktan sehirlere mahkum eden; bankalari yagmalayan; her yere rusvet ve torpili sokan, vergi sistemini kaka eden vs vs hep TOBB'dur. Hukumeti Suriyeliler konusunda pasif davranmaya iten de bunlar; nedeni ucuz is gucu, ucretler artmasin... TUSIAD'da TOBB'da sermayedir. TUSIAD'da kenarindan kiyisindan da olsa bir evrensellik var. TOBB bildigin yalan-talan-kasaba zihniyeti; sorunlarimiz da burdan kaynaklaniyor. Sermayeye karsi olmakla (sizi kastetmiyorum) bu hususlari birbirinden ayirmak gerekir... Kisacasi Turkiyenin kroni kapitalizminin (ki son yillarda kleptokrasiye dondu) temelinde TOBB vardir. TUSIAD'in hukumetler uzerinde bunlar kadar etkisi yok. Yanlis anlamayin TUSIAD melektir demiyorum ne de desdeklerim. Fakat bir suru siyasinin, gecmis hukumetin kakalarini ortmek icin TUSIAD argumanlarina sigindigini (nasil olsa hemen inanacak cok) biliyorum. Sorun/problem tek degiskenli/parametreli degil; cok degiskenli... Anlamak icin parametreleri iyi bilmek gerekiyor. Yoksa, hep oldugu gibi, doldurusa geliriz.

   Murat GedikMurat GedikAylar önce
 • Bayan konuğu çok beğendim. Yorum ları anlaşılır ve çok harikaydı.

  Nevzat AlkaçNevzat AlkaçAylar önce
 • hayri kozanoglunu tek cikartsaniz yetermis

  ddAylar önce
 • TEŞEKKÜRLER, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK 🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍👍👍👏👏👏

  remzi atayremzi atayAylar önce
Açık Oturum (192): İş dünyası ekonomik krizi aşacak yeni bir iktidar mı arıyor?