Ak Parti\'ye çifte şok! Oyun bitti!

Avrasya Yatırım Stratejisti Evren Devrim Zelyut piyasa fiyatlaması üstünde çok büyük etkisi olan 23 Haziran seçimlerine ilişkin Ak Parti hakkındaki önemli veri akışlarını yorumluyor.

görünümler
303,930

YORUMLAR

 • Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığı yapmış biri olarak şunu söyleyebilirim. Akp hem seçmenini hemde karşıt fikre sahip olanları iradesizleştirmeye çalışıyor. Yani kısaca "özgür düşünceyi" kapatmak ile işlerin çözüleceğini zannediyor. Oysa özgür düşünce kapatılamaz. Bunu öğrenememişler. Bunu geçmişte yapanlar firavunlardır. Demek ki Kuran-ı Kerim'i hiç okumamışlar. Eğer ki bir kişi hakkı ve doğruları savunuyor ve Siz ona engel olmaya kalkıyorsanız bu Allah'ın lisanına göre kafirliktir (Hakkı örtendir). Demek ki Akp'nin islamla alakası yok. Kısaca Akp, Allah lisanına göre kafirleşmiştir. Biraz Kuran-ı Kerim okuyan kişi bile bunu rahatlıkla anlar ve Akp'nin islamla alakasının olmadığını, onun yerine islamcılığı(pazarlamacı) kullandığını gösterir. İradeli ve iradesiz kişilerin durumu da şuna benzer; Nahl 76: Allah şu örneği verdi: İki kişi; bunlardan birisi dilsiz (susan), hiçbir şeye gücü yetmez (efendisine sadık) ve herşeyiyle efendisinin üstünde (bir yük, emri yerine getiren) ve O, onu hangi yöne gönderse bir hayır getirmez; şimdi bu, adaletle emreden ve dosdoğru yol üzerinde bulunan kişiyle eşit olabilir mi? Hak ve Adalet konusunda ne yapmamız gerekir? Nisa 135: Ey iman edenler, kendiniz, anne-babanız ve yakınlarınız aleyhine bile olsa, Allah için şahidler olarak YALNIZ ADALETİ AYAKTA TUTUN! (Onlar) ister zengin olsun, ister fakir olsun; çünkü Allah onlara daha yakındır. Öyleyse adaletten dönüp heva (sevgi beslediklerinize, tutkuları)nıza uymayın. Eğer dilinizi eğip büker (sözü geveler) ya da yüz çevirirseniz, şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan haberi olandır. Bölücü dil kullananlara karşı bir müslümanın tavrı nedir? Kalem Suresi 10-14: Yemin edip duran, aşağılık, daima kusur arayıp başkalarını kınayan, durmadan söz taşıyan, iyiliği hep engelleyen, saldırgan, bölüp duran, günaha dadanmış, kaba saba; bütün bunların ötesinde bir de SOYSUZ olan kimseye malı (serveti, gücü) ve oğulları (hanedanı) vardır diye, sakın boyun eğme! Kısaca biz, bölen değil birleştiren, kim hakkı konuşuyor ise ona saygı gösteren, onu örtmeyen, engellemeyen, tam tersine önünü açanlar gibi olmalıyız. Bu bizi küçültmez! Tam tersine bizi birleştirir! HAKKI ve HUKUKU ayakta tutar. Kim ki HAKTAN yana ise ve HAKKI ayakta tutmak için mücadele ediyor ise Allah'ta onunladır.

  Ersin ÇiviErsin Çivi3 gün önce
  • Din merkezli hicbir partiden fayda gelmez.adam meydanlarda allah deyip siyaset yapiyosa diyanet isleri neden var? Gidmicemiz kadar cok yolumuz var artik.....

   MAK 2008MAK 200816 saatler önce
  • +VIP Ne yani şimdi, Kanunname çıkarttığı için Fatih'e kafir mi diyeceğiz.

   Omer çeriOmer çeri23 saatler önce
  • İyi dedin kral

   VişNeli ŞurupVişNeli Şurup2 gün önce
  • +Ersin Çivi Mukemmel yazmissiniz.

   Sertac TurkozuSertac Turkozu2 gün önce
  • Tebrik ederim. Ne kadar guzel ayetler isiginda aciklamissiniz. Keske her musluman bilincli olsa, aklini kullansa. Ne cekiyorsak cahillikten ve cahil halki kolay yonlendiren pazarlamaci siyaset anlayisindan cekiyoruz. Aci cekerek akillanacagiz belliki.

   Sertac TurkozuSertac Turkozu2 gün önce
 • Belki de seçimi kaybetti ama anadolu ajansı ve seçim kurulu sayesinde kazanmıştır...

  satrancı ögreniyorumsatrancı ögreniyorum7 saatler önce
 • Tosunum senin gözlerin bozuk İstanbul AKP niiiiin

  Arda TuranArda Turan7 saatler önce
 • abi sen temiz admdın ilk başlarda aklıselim başillar atardin şimidi ne oldu isanlari panik etirmeye gerek yok herkes ekonuminin kötü oldüğunu biliyor zaten bu son olsun isanlari mani pule edecek başlik atarsan takibini birakirim

  Mehmet Zakir TadikMehmet Zakir Tadik8 saatler önce
 • Hizr

  Akay FikriAkay Fikri10 saatler önce
 • AKP yanlışta ısrar etniyor. Bir hedefi vardır. Ona yürüyor. Hala lagaluga peşindesiniz. Sayın Cumhurbaşkanının kendi ifadeleridir. ''Demokrasi, istediğimiz istasyona gelince ineceğmiz bir trendir.'' ''Biz BOP eş başkanıyız'' ''Bitaraf olan bertaraf olur'' Sayın Binali Yıldırımin ifadesi ''Lazsan Lazlığınla gurur duy, Gircüysen Gürcülüğünle gurur duy, Kürtsen Kürtlüğünle gurur duy, Arnavutsan Arnavutluğunla gurur duy, ... '' Son olarak ''Türkiye dar-ül harptır'' Bu doğrudur. Son 30 yıldır sürekli tekrarladıkları sözlerden biridir. Belki en önemlisi. Yapılan bütün uygulamaların nedenini açıklıyor. Her şey mübahtır. Bu sözün halk nezdinde karşılığı vardır. Halk derki ''Kavgada yumruk sayılmaz'' Başka söze gerek varmı. AKP seçmeni her şeyin farkındadır. Ekonomik konularda başarısız olduğu ifadelerine de katılmıyorum. Geldiğimiz ekonomik durum ve şimdiye kadarki politikalar Yukardaki ifadelere uygun olarak yol alıdığını gösteriyor. Bu nedenle ekonomik politikalarda milim değişiklik olmayacaktır. Bence Önemli olan Türk halkının bu konuda ne düşündüğüdür. Önemli bir kesiminin bu konularda da destek verdiği anlaşılıyor. Fifti Fifti deniyor. Sönucu ufak kaymalar belirleyecek. Benim kenardan bakıpta gördüğüm budur. Laf cambazlığını bırakmadığınız sürece de gündemi AKP belirleyecektir. Sonucu merakla bekliyorum.

  brainbrain13 saatler önce
 • Dostum Avrasya Yatırım Stratejisti Evren Devrim Zelyut piyasa fiyatlaması üstünde çok büyük etkisi olan 23 Haziran seçimlerine ilişkin Ak Parti hakkındaki önemli veri akışlarını yorumluyor. Yazmışsın lakin köşe yazarlarını okuyorsun bi çıkarım yapmıyorsun ,geçmiş videolarını izledim objektif olman gereken yerde reis diyorsun, dolar çıkabilir diyorsun, çıktıktan sonra biz demiştik, ben senin yerine yorum yapayım ve sen allah aşkına video yükleme, dolar 1 tl yede inebilir 10 tl yede çıkabilir inerse ben haklıyım çıkarsa yine ben haklıyım neden çünkü yazdım ve söyledim en büyük çıkarımım bu ve biz demiştik lafınız , hatta kendi web sitenizde yatırım sekmesi altında size ayrılan bölüm bile yok altın,döviz ve borsa var, bana göre siz ya provokatörsünüz yada her-keş video çekiyor para kazanıyor, bende atar tutarım boş yaparım diyorsanız o zaman doğru yoldasınız.

  Murat YıldırmazMurat Yıldırmaz17 saatler önce
 • Ola halal olsun . Erdugan kopag. Millatin parasini anasini aglatti.

  myslimoovmyslimoov18 saatler önce
 • İmamoğlu Umarım rehavete kapılıp hatalar yapmaz.. Çünkü çevresinde seçim kazanmış chpli yok neredeyse. Nasıl başladıysa öyle devam etmeli.. Akp bu sefer milletin gözünün içine baka baka oy çalacaktır,sahte oy kullandıracaktır. İstanbul seçmeni çok dikkat etmeli.. Adamlar herkesi fişlemiş neredeyse.. Chp seçmenine tekrar oy kullandırmamak için her türlü hileye başvuracaktır..

  Naim İnanNaim İnan20 saatler önce
 • Kriz yönetimi böyle mi yapılır? Kaçtır takip ediyorum hergün ayrı bir felaketin tellallığını yapıyorsun.. Milletin o kadar parası borsada 1 kere piç olacağına senin gibiler yuzunden 2 kere piç oluyor. WEBCAM alan video çekio. Siktirin gidin bir. Kaç para doların var solesene bankalarda gözlüğüne çaktığımın bebesi..

  cenker sümercenker sümerGün önce
 • AKP içinden 80 mv nin başka parti ile anlaştığı ve oraya geçeceği söylentileri var.

  Yucel YucelYucel YucelGün önce
 • 12:08 31 mart seçimlerinde İmamoğlu lehine çalınan oy adetini itiraf etmişsiniz ve dayanak olarak anlatmaya çalışmışsınız , benim bu videodan anladığım şu ki 23 haziranda bu oylar gerçek sahibini bulacak ve Binali Yıldırım en az bir milyon oy farkla seçimi kazanacaktır. Söz uçar yorumum kalır.

  Orhan ALIŞOrhan ALIŞGün önce
 • Binali kazanıcak

  ne kine kiGün önce
 • Kaynamayan tencerenin yıkamayacağı iktidar yoktur

  Senol KizilveranSenol KizilveranGün önce
 • sen yorumlarin la yapdin arasdirmalarin bu sonuclara varmissin bise diyemem ama biz akp olarak sizlerinde soyledigi gibi cahil kalarak yani okumamis biri olarak size sadece ekonomik ve ya fiziksel konumda basarili olan kisilere tabiki elesdiri ve yorum haki yapabilirsiniz ama sunu bilin biz isin kolpa cikar meselesini bilmedigimiz icin ve o yuzden fazla para kazanamadigimiz gibi daha iyi yasayamadigimiz icin cahil sanmayin biz okumus bilgili adamlari taniyarak geldik bu yaslara korkumuz sizce okumus kulturlu saydiginiz insanlardan olmasin once dogruyu kabullenmek lazim laflar isdedigimiz gibi yonetmeden oldugu gibi soylemek lazim dogru bildigimiz seyi bize yanlis yansitmalarla konusmamak gerekir bu insanliga sigmaz bu yuzden ezber agizlarin soylediklerine pek kaleye almiyoruz

  erdem kotancıerdem kotancı2 gün önce
 • şimdi bir milletvekili twit attı diye ak parti çöktü dimi sayın evrim beyefendi bu adamın başarısı nedir ne yapmış bu ülkeye tayyip erdoğan yaşadığı sürece it ürür kervan yürür kim ne dersen desin

  Erkan ErtorenErkan Ertoren2 gün önce
 • Kılıçdaroğlu'nun "tek rakibimiz YSK" değerlendirmesine hiç değinmemişsiniz.

  Cndn CngzCndn Cngz2 gün önce
 • Padişahım çok yaşa❤ (cumhurbaşkanı) İt hürür kervan yürür chp hdp iyi hürür akp mhp yürür kim ne derse desin 🇹🇷🇹🇷

  fps manyağıfps manyağı2 gün önce
  • Salak gordumde sen kadarini görmedim padişah seni sarayindami yaşatiyo allah bilir cebinde beş kurisun yok

   afacan tvafacan tv19 saatler önce
 • Seni dinlerken türkiyede yemeğe ekmek bile yok sanıyom boş konuşuyon

  Haşim UçarHaşim Uçar2 gün önce
 • 145 YILDIR MÜCADELE VERİYORUZ, ENİ SONUNDA AKP YIKİLACAK ÇÜNKÜ BİZLER ŞEREFTEN YOKSUNUZ BİZLER EN GEREKEN İNSANI ABDÜLHAMİDİ DEVİRDİK VE DEVAMINIDA GETİRDİK SİMDİDE KUMPASIMIZ BU kimse kimseyi kandırmayın herkes biliyor ki şuanki hükümet ilerde ekonomiyi de duzeltse bille eleştirmeye devam edeceksiniz ÇÜNKÜ ACİZLER ELEŞTİRİR BAŞARILI OLMAK İSTEYEN ÇÖZÜM URETİR burda elestirilenleri okudum demeki ülkemizde bir toplulukta acizlik ağza alınmayacak çok şey var

  bilal çelikbilal çelik2 gün önce
 • Terörle yan yana olupta ben Atatürçüyüm demesine siz ........ çocuğusunuz biz önce kendi içimizdekileri temizlememiz gerekiyo HAYİN İÇERDEN OLDUMU KAPI KİLİT TUTMAZ.

  Murat ÇinelMurat Çinel2 gün önce
 • Krizleri seçim ile kapattılar, artık krizi kapatacak para yok, açlık parasızlık tüm partilerin üstündedir

  ibrahim mercanibrahim mercan2 gün önce
 • Aynen

  Kenan ŞimşekKenan Şimşek2 gün önce
 • İstanbul seçimlerine az kaldı hadi inşallah ak parti başa

  Ekrem TaşçıEkrem Taşçı2 gün önce
 • Senin videolarından sonra a haber izliyorum anca kendime gelebiliyorum dünyayı biz yönetiyormuşuz haberin olsun

  metin kazakmetin kazak2 gün önce
 • Herşeyi göze alarak bu ülke akp nin pencesinden kurtulması lazım.

  hangisi bilmemhangisi bilmem2 gün önce
 • Senin kimliğin ak partiyi eleştirmeye yetmez admin, ,,kimin kafasını taşıdığını anlaşılıyor, burda prim yapamazsın ,

  Kuzey KuzeyKuzey Kuzey2 gün önce
 • Çok uzatiyorsun .

  KÜRŞADKÜRŞAD2 gün önce
 • Ademlik ilimdir her can fehmetmez, Fehmetmeyen canlar menzile yetmez, Cahile bin söyle, biri kar etmez, Kamilin sohbeti yek'e yek olur efendim. Haritayı vereceğim dedin, ben o haritayı alırım.

  Emperyalist TürkiyeEmperyalist Türkiye2 gün önce
 • Sırtını ABD ve AB’ye yaslayanların unuttukları çok önemli bir konu var. 15 Temmuzda darbenizi başınıza Ak Parti değil Allah geçirdi. Haçlılarla iş tutanlar kaybetmeye mahkumsunuz. Ak Parti ve MHP iktidarda olduğu sürece bu ülkeyi bölmenize izin vermeyeceğiz.

  Ton YukukTon Yukuk2 gün önce
 • Dunya mı yuvarlak yoksa buradaki abtalca milletin ıdaresıyle alay eden. Denyolarmı mıllet ne derse o olacak. Azınlıklar cer cop buyana oyana dunup dursunlar. Milli iradeye saygısı olmayanlara saygı dersi veremeyiz. Ders alacak kafaya sahip değiller. Demokrasi laiklik cumhurıyetcılık ataturkculuk dayatılmış bir zulum dur. Bundan kurtuluş yakındır siyaset safsatalığı son bulacak. Gelecek duzende sabkın Dunya anlayışı demode zihniyet olmayacak.

  Zekeriyya ŞahinZekeriyya Şahin2 gün önce
 • Boş konusuyon

  Ali DeğirmenciAli Değirmenci2 gün önce
 • Dikkatimi çeken bir konu: Video başlıkları genel ve pozitif atıldığında 300-500 izlenme varken, son dönemde kanala yüklenilen videoların başlıkları tehlike/alarm/felaket şeklinde belirlenmiş ve yüz binleri geçmiş! Yani felaketi çağıran biz miyiz?

  Vahiy MescidiVahiy Mescidi2 gün önce
 • Tc yıkılır chp tarıhın kanalısazyonuna gömulur. Yeni bir devlet idaresi kurulur AKP siyaseti şeytanıyeyı bitirir sonra aradan cekılır. Kafirlerin ıstemıyerek boyun eydığı ilahı adeletın hukum sureceğı bir ahkamı nizam olan destur hak olan şeriatı şerıfle hukum surecek bir Dunya hukumdarı olan yiğit cesur hak bilir haktanır bir nesil yolda kufrun tum sistemlerini yıkacak dağıtacak dunyanın asıl sahibi mırascısı olan mıllet gelecek er yada gec vakit cok yakın zulum ve zalimlik yerde bir olacak 1nesil sonra adelet hak hukum surecekkk.

  Zekeriyya ŞahinZekeriyya Şahin2 gün önce
 • Bak Samanyolunda spor yorumcusu ekrem ;sırf Tayyip gitsin ne olursa olsun diyen bu insanlar göremez bunu..:KKTC ye hangi ünvanla niye gittin İstanbul seçimleri ile ne alakası var..hadi gittin devlet misafirhanesinde kalman gerekirken;soyadı YAĞCI olan bir adamın razidansında kalıp antrikot pardon musakka Yemeyi tercih ettin... bu adam israil Yunanistan ve amerikanın bütün stratejik istihbarat binalarını incirlikteki binaları elçilik binalarını yapan "mütahit"?? Onunla ne görüştün??????

  Mehmet BozdağMehmet Bozdağ2 gün önce
 • Ekonomist adı altında CHP ye yönlendirme yapıyor . Kendisi uyanık, biz seyredenler angut!! 23 haziranda görürsün!!! Videonu seyret seyret agla !!! Yavşa....

  hayrettin baysalhayrettin baysal2 gün önce
 • Herseye ragmen gene AKP,her zaman her yerde AKP.Gerisi faso fiso aminium.Hepsi din dusmani,Turk islam dusmani seyler.Onun icin her zaman AKP.

  Farabi TURKFarabi TURK2 gün önce
 • Çöküş başladı. Artık Akparti artık gitmesi lazım. Yeni heyecanlı bir genç parti be genç ekip Türkiye'yi bu krizden çıkarır. Bütün kurumlar çöktü.

  muharrem kılıçmuharrem kılıç2 gün önce
 • AKP veya ülke batsa zil takıp oynayacaksınız, siz nasıl insanlarsınız. Yazık, işi gücü bırakmışsınız nelerle uğraşıyorsunuz...

  Engin YILDIZEngin YILDIZ2 gün önce
  • Gavat millet tehlikenin farkinda battiktan sonra ne anlami var konusmanin donkof beyinsiz

   VişNeli ŞurupVişNeli Şurup2 gün önce
 • 1950 60 yıllarında galata köprüsünden geçenlerden para alan devrin meşhur dolandırıcısı sülün osmandı peki Osmangazi ve yavuz sultan selim köprüsünden geçmeyenlerden bile para alan kimdir.

  Melisa TürkoğluMelisa Türkoğlu2 gün önce
 • Ekonomik krizin Tek nedi Aşırı çalmak devlet kurumlarının aşırı israfı

  Serhat BilgiliSerhat Bilgili2 gün önce
 • Atatürk'ün gösterdiği ilim yolundan sapmanın neticesidir bu ekonomik krizler rabbim daha kötü günler yaşatmasın

  Cemil KarakişCemil Karakiş2 gün önce
 • Şu akpartiden ne istiyorsunuz anlamıyorum dünyada fark ettiyseniz lafımız geçiyor artık natado en iyi 4.ülkeyiz ekonomimiz kotu olabilir ama sizin şu saçma salak kılıçlaroğlu çıksa ekonomimiz çok mu iyi olucak Bi boş yapmayın geçmişe bakın bi bide şimdiki zamana ekonomik durumuda düzelticez inşallah.

  Türker CeylanTürker Ceylan2 gün önce
 • 2006 dan beri aklınız neredeydi ??

  S.Anıl AKMANS.Anıl AKMAN2 gün önce
 • Ben bu kadar nankor bi millet gormedim mesela chp avcilar da belediyeydi avcilara ne hayri dokundu kucukcekmeceyi aldilar direk irk ayrimi yaparak kurtlere yardimi kestiler kusura bakmayin bu adami sizin gibi pis zihniyetliler cekemiyosunuz bu adam su an koltuktaysa buna cogunluk karar verdi baskalarinin basarisini kiskanacaginiza siz hayatiniz da ne basari yaptiniz onu soyleyin 16 yildir muhtesem bir hizmet ve 16 yilda turkiyeyi iyi yerlere getirmis fakat bazi orumcek kafalilarin cekememezligi yuzunden kotu gosterilmesi haksizlik bu adam gelmeseydi suriyeden bi farkimiz yoktu yola devam reis nankor olmayin kardeslerim mantikli dusunun

  Emir OsmanoğluEmir Osmanoğlu2 gün önce
 • Oyun yeni basliyor devlet kendini hatirlatacak

  Sedat YilmazSedat Yilmaz2 gün önce
 • Size hersey müstahak....

  SALT MAN SALTSALT MAN SALT2 gün önce
 • Bunlarda oyun bitmez

  Furkan GorgeclerFurkan Gorgecler2 gün önce
 • Millet bitti abi acıııız ve geçine miyoruzzz anlayın artık bıkkktık vallahş

  Arda SimsekArda Simsek2 gün önce
 • Girişte müziği degişseniz izlenme oranınız artacak...

  Egemen Timur - CB RotaEgemen Timur - CB Rota2 gün önce
 • Ak parti bu ülkeye herşey yaptı ayrıca Avrasya dünyanın en büyük gelirini sağlayacak ülkemize. Siz tüm yapılan havalimanınada karşısınız. Batıyamı çalışıyorsun. Senin söylediğin diğer partiler ülkeyi yoksulluğa sürüklüyorlar geçmişe bak Lozan neydi faydamızamı yoksa büyük bir fakirlik kelepçesimi. Batının tasma yaptırdığı chp boynumuz geçirdiği yuları recep tayyip erdogan çıkardı. Ülkeyi sürekli bölmeye çalışıp duruyorlar .ülkemde askerimi bebeleri öldürenmi. Yoksa koruyanmı. Hayırlı. Chp terörle birleşti chpppk batının şubesi olduğu belli oldu.ne anlatıyorsun sen. Hikayemi bu dağdan inen terörle birlik oldu bunları iyi yönetecek. Biz müslümanız bizi Yahudiler Ermenilermi yönetsin sen buna kılıfmı hazırlıyorsunuz.

  Hülya PolatHülya Polat2 gün önce
 • Üniv. Diploması olmayan CB - Okuma yazması olmayan Başbakan'lık yaptı bu Ülkede Siz hala neyi sorguluyorsunuz ? Dillerinden düşmeyen " Atı alan Üsküdarı geçti " bunun gerçek anlamını bilen biliyor ))

  Oktay YıldızOktay Yıldız2 gün önce
 • Saadet Partisi bir başka ya 😊

  ömer inanömer inan2 gün önce
 • Saadet Partisi bir başka ya 😊

  ömer inanömer inan2 gün önce
 • Yine başladılar bu şekil videoları çok görücez trendlerde ama sizin ne dediğimiz değil milletin dediği olur ve her zamanda Akp çıkacak sizde salyanız aka aka izlemek ZORUNDASINIZ!! daha bu neki bekleyin...

  Annika KazimirAnnika Kazimir2 gün önce
 • Fatih altayliya aciklama yapan m.v.Allah senin belani versin.23 haziranda en buyuk avantaj yaz olmasiymista milletin okul masrafi yokmusta bilmem ne.

  Anthonio BanderasAnthonio Banderas2 gün önce
 • Bize siyasetçi değil devlet adamı lazım.. Aklını gelecek seçime değil Gelecek nesile veren adam lazım

  gökhan türkgökhan türk2 gün önce
 • Siz kimsiniz lan ekonomist mi siyasetçi mi din görevlisi mi. Millet sahtekarlara inanmaz

  Gokce KilicGokce Kilic2 gün önce
  • 7

   Özge SevimÖzge SevimGün önce
 • Saygıdeğer hocam, tekrar ben hatırlarsan. Rica ediyorum bittik tükendik. Rica ediyorum bir fıkra bir gülümseme bir kahkaha videosu bekliyorum sizden. Sizi çok seviyoruz, ama bittik hocam. Analizini yap ama bir gülümseme be hocam.. 😀 Bu emoji gibi o güzel dişlerin bir görünsün. Biz zaten biliyoruz ülkenin anasını ağlattıklarını..

  Mr. NostradamusMr. Nostradamus2 gün önce
 • Bugün sabah radyoda bir öğretmen hanımefendi telefonla arayarak yayına katıldı. Şu cümleler gerçekten çok anlamlı bu günlerde. 'Bizim eğitim sistemimizde öğrencilerin sorgulama, araştırma, mantıksal çıkarım yapma gibi özellikleri yok. Öğrenciler sadece ezber yapıyor.' Muhtemelen sen de soru ezberleyerek bir yerlere gelebildin zelyut.

  Cemil 001Cemil 0012 gün önce
 • Sanki Fetöcülerin diliyle konuşup zamanımızı çaldınız

  Abuzer KolcuAbuzer Kolcu2 gün önce
 • Zelyut kusura bakma ama yaptığın iş düpedüz dedikodu. Bunların neresi analiz. İşine gelen kısmını zoomlayip aktariyorsun.

  Cemil 001Cemil 0012 gün önce
 • Kısa ve öz Ak Parti lider partisidir liderinin arkasında durur boş analiz

  Yusuf KasabaYusuf Kasaba2 gün önce
 • Mustafa Kamalı sevenler + 1

  Ahmet KocakAhmet Kocak2 gün önce
  • Adini yazmayi ogren sora prim yapmaya kalkisirsin hadi abicim

   VişNeli ŞurupVişNeli Şurup2 gün önce
 • Bravo sizi tebrik ederim. Nerede satılmış vatan haini varsa(sizin gibi) röportaj yapıyorsunuz. Nerede yaşıyor bu herifler. Seçimden sonra kandil alın k..... a bakacaksınız. Sesiniz tümüyle kesilecek.

  sahan ulucsahan uluc2 gün önce
 • Kimseyi tekfir etme hakkina sahip degilsiniz.Oruclarimizi bosa gidermeyelim lutfen.

  Huseyin OzdemirHuseyin Ozdemir2 gün önce
 • senin adından neye hizmet ettiğin belli kardeş

  Erdinç GÜLLEErdinç GÜLLE2 gün önce
 • Bide siz bitseniz n güzel olucak benim güzel ülkem.

  Sinyal 1903Sinyal 19032 gün önce
 • BEN CHP UE OY VERİYORDUM ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN VATAN HAİNLERİYLE İŞ TUTAN KAHPELER ARTIK ÖLÜMÜNE AK PARTİ

  yusuf özbaşaranyusuf özbaşaran2 gün önce
  • Kesin inandik amcik.

   Alpix ReichAlpix Reich2 gün önce
  • yalanını sikiyim sen önce sayın öcalan diyenleri şehitlerimize kelle diyenlere bak amk trollü seni :D

   İlber Ortaaylıİlber Ortaaylı2 gün önce
  • Hacı apoya avukatlaryla görüsme iznini akp verdi

   Yusuf AltunbaşYusuf Altunbaş2 gün önce
 • Hocam biraz sakal burakirsan imaj acisindan daha iyi olur bence

  siyahhh simsiyah hep siyahhhsiyahhh simsiyah hep siyahhh2 gün önce
 • AKP gibi bir örgütün içinde böyle vicdanlı böyle güzel yüreklerin olması delikanlı adamların olması bizleri şaşırtıyor doğrusu ben olsam bu temiz yüreklerin yerinde bir saniye düşünmeden ihraç olmadan şerefli namuslu bir hareketle derhal istifamı verirdim sonucu ne olursa olsun bu hırsızlıklara yolsuzluklara daha fazla ortak olmam olmamalılar.Ayrıca sayın Babacan veya diyerlerinden de bu ülkeyi bittabi yönete bilecek şeffaf güzel insanlar var AKP yi bunlar bitirir gibi bir görüş doğru değil biz bu bahsedilen kişilerinde hangi istikamette olduklarını biliyoruz Teşekkür ediyorum

  Berkant SaraçoğluBerkant Saraçoğlu2 gün önce
 • Allah belasini versin akp nin milleti.mahf ettiler

  Oktay YildizerOktay Yildizer2 gün önce
 • Herşey çok guzel olacak👍

  Metin ÖzkanMetin Özkan2 gün önce
 • Okadar ataturkcusunuz neden ozaman devletcilik ilkesine sahip çıkıp devleti deteklemiyorsunuz ???

  Alya Defne AkçamAlya Defne Akçam2 gün önce
  • Neyi destekleyecekler? Devletçilik bu mu? Et ithalatını, gelir garantili köprü ve hastanelerini, beton ekonomisini desteklemek mi devletçilik?

   Ab-ı VefatAb-ı Vefat9 saatler önce
  • Devletcilik ilkesi o mu ? Cehaletine varya sksnkend

   Alpix ReichAlpix Reich2 gün önce
 • Ulan her boka da "Allah" katmayin beee, insan yonetiyorsun uzayi yonetmiyorsunuz

  sny cmlsny cml3 gün önce
 • Arkaplan değişmeli artık, izlenebilirlik daha çok artar.Video her zaman olduğu gibi çok güzel :)

  Fatih ATEŞFatih ATEŞ3 gün önce
 • Tek reis GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

  Okan YavuzözbekOkan Yavuzözbek3 gün önce
 • Akıllı olun. Bunlar hep dış güçlerin oyunu. Onlar bizi engelliyor. Dolar vermeyerek doları yükseliyorlar ve iş vermeyerek elimizdeki işi alarak bizi işsiz bırakıyorlar. Elimizde kalan son işe son aşa da göz dikiyorlar. Akepe giderse pekeke gelir. Akepe giderse camiler ahır olur. Akepe giderse Yunan gelir, Ermeni gelir, Yahudi gelir. Bu ülkeyi, bu milleti ve hatta bu dini reis var etti. O olmazsa bu ülke olmaz. Bu ülke 96 yıldır reis sayesinde ayakta. Hatta bu ülkeyi de reis kurdu ve o var etti. Aldığınız her nefesi bile O na borçlusunuz. Dik dur eğilme bu Millet reisle. İnandınız mı? Yok la şaka yaptım. Buna inanacak mallar var da bu ülkede o yüzden şey ettim.:))) Uzun lafın kısası bu kadar eğitimsiz, bu kadar cahil, bu kadar koyun gibi bir milletle bir halt olmaz bu ülkeden. Daha artık ister Akepeye verin ister vermeyin nasılsa bitirdiniz ülkeyi. İşte bu yüzden inadına Akepe.:)) Nasılsa giren girdi. Daha çıkmaz artık. Keyfine bakın.:))

  Ahmet Önder YangınAhmet Önder Yangın3 gün önce
  • Şaka yapıyorsun demi

   Yusuf AltunbaşYusuf Altunbaş2 gün önce
 • Akp Hdpye destek vermıyorkı chplı eko Hdpye destek veriyor.bu oyunlarını bozmayı dusunmuyormusun?

  vatan severvatan sever3 gün önce
  • Kardes danisikli dovus. Bugun cb yardimcisi sayin ocalan dedi

   Alpix ReichAlpix Reich2 gün önce
 • Tayyoş senin sonun geldi istenmiyorsun artık

  Ferman KaratasFerman Karatas3 gün önce
 • Biz ona ak değil Akabe diyoruz 🤗

  ayışığı ayışığıayışığı ayışığı3 gün önce
 • yüreğine sağlık evren kardeş...

  musa doğruermusa doğruer3 gün önce
 • Goklere galaksilere nizam yani kanun koyan ALLAH svt binlerce senedir hic goklerdeki nizamda bir bozukluk varmi yeryuzundeki kargasa emniyetsizlk adaketsizlik buyuk balik kucuk baligi yer felsefesi insanlk huzur bulamaz ALLAH in nizami yeryuzunde hakim olmayana kadar kimsenin dedigi olmasin dunyanin ve icindekileri kim yaratmissa riziklandiriyorsa onun dedigi olsun bende sadece fikrimi soykedim

  Nevzat KayaNevzat Kaya3 gün önce
 • Iceberg=Eisberg =buzdağı Türkçe si buzdağı. Yahu bu ekonomisler hiç Türkçe bilmiyor.

  mehmet Kayahanmehmet Kayahan3 gün önce
 • 31 martta oy vermeyecektim ama birisi cikip bana taki terörist diyene kadar...inadina gittim verdim oyumu. Ben 15 ay evimden uzak kalip dogu bolgesinde askerlik yapacagim kelle koltukda sen bana kalkip bunlar vatan haini bunlar terorist cart curt diyeceksin oylemi hadi oradan birader anca gidersin..benim vatan sevgimi kimse sorgulayamaz bunu o kalin kafaniza sokun bedelli cikartip askerligi satanlar sizi...

  sertaç ssertaç s3 gün önce
 • yahu sen önce ne verileri ile ilgili analiz tekniğini konuştur boş konuşuyorsun yön vereceğini mi sandın boş konuşma

  Gandalf FXGandalf FX3 gün önce
 • Eğer birdahaki genel seçimlerde sağ kalırsam kesinlikle saadet partisine oy vereceğim neden mi çünki doğma büyüme dededen atadan chpliyim saadet partisi aynı çizgide giderse adalet ekonomi ve sosyal haklar açısından çizgidini değiştirmez ise onlara bir oy bocumuz olacağını düşünüyorum

  Vesile SelcukVesile Selcuk3 gün önce
 • Akpye bir şey olmaz.Seçimden de Binali beu çıkacak görürsünüz. Baksanıza terorbaşının da yasaklarını kalldırdilar artık kürtlerin de oyu akpye gider

  Doktor DoktorDoktor Doktor3 gün önce
 • İstişare mi???,İstikşafi mi??:):)

  Murat OynarMurat Oynar3 gün önce
 • Musul elden gitti şimdi akdeniz gidiyor millet ne konuşuyor , arkadaşlar gündem akdeniz olması gerekirken siz neyi tartışıyorsunuz yazıklar olsun size.....................................................

  IRONTİGERIRONTİGER3 gün önce
 • Ali babacan yabana atılacak biri değil hem çok zeki hem çok iyi niyetli bir insan

  kara papakkara papak3 gün önce
 • Cinali oyunları tutmayacak,bitti o iş...

  Gokhan MüzikGokhan Müzik3 gün önce
 • TRvision reisinize karşı bir sürü vatansız insanın yayını ile dolmuş.ne korku salmısız size yine gelicez sizi imha ediceğiz.ezanları susturamazsınız.şehirleri konuşmuyorsunuz bile.

  Carpe DiemCarpe Diem3 gün önce
  • Ezani susturmsk isteyen kim aq??

   Alpix ReichAlpix Reich2 gün önce
 • ŞİMDİDEN HATIRLATAYIM;23 HAZİRANDA SEÇIM YAPILACAĞINA İNANMIYORUM.

  Orhan TürkistanOrhan Türkistan3 gün önce
 • ...Erdoğan bir TEK Ekonomiye Haddini bildiremedi Cünkü Ekonomie Talimat dinlemez..

  Sevim KarabulutSevim Karabulut3 gün önce
 • Bir elde 2 karpuz olmaz

  SORA GÜVENLİKSORA GÜVENLİK3 gün önce
 • ekonominin düzelmesinin başlaması aslında çok basit. BERAT ALBAYRAK ı görecden alacaksınız MB ye müdahale etmeyewceksiniz görün bakın 3 aya dengeye gelir.

  Firgan özdenFirgan özden3 gün önce
 • Akp dönemi bitmiştir artık.2023 yılında Ekrem İmamoğlu Türkiye Cumhuriyeti Başkanı olacaktır.

  ali kaymakali kaymak3 gün önce
  • ali kaymak 2023 kadar türkiye kalırsa

   İsmail Soydanİsmail Soydan3 gün önce
 • Onlerdanda bir nane olmaz. Onlar değilmiydiki her şeye okey veren.

  HAva ÖztekinHAva Öztekin3 gün önce
 • Bir beş yıl İmamoğlu yönetsin İstanbulu. Zaten adam kazanmıştı. Akp haksızlık yaptı.

  İsmail Beyİsmail Bey3 gün önce
Ak Parti\'ye çifte şok! Oyun bitti!