Arzu Yakalanıyor! - Elif Dizisi 428. Bölüm

Asuman, Arzu'ya evde olan biteni anlatınca Arzu hemen eve geri döndü. Fakat kapıda polislerle karşılaşınca polisler Arzu'yu yakalıyor.
Annesinin Prenses Elif ve kızını kötülüklerden korumak isterken hiç beklemediği olaylar yaşayan Melek’in öyküsü beşinci sezonuyla izleyicisiyle buluşuyor.
Macera dolu sahneleriyle soluk soluğa izlenen Elif’te Melek nihayet kızına kavuşur. Uzun uğraşlar sonucu birbirini Haktanırlar konağında bulan Melek ve Elif konaktan ayrılmaya karar verir. Tam konaktan ayrılacakları esnada Tarık’ın adamı onları yakalar ve Melek’i vurur.
Elif’i kaçırmak üzereyken Melek müdahale eder ve kızını adamın elinden kurtarır. Elif’i de alıp kimsenin bilmediği bir yerde yeni bir hayat kurmak isteyen Melek izini kaybettirmeyi başarır. Geçim sıkıntısı yaşayan Melek kızını rahat ettirmek için her yolu dener. Macide ise aylardır her yerde aradığı Elif’in uzun zamandır yanında yaşadığını öğrenir. Yeğeni Yusuf’un emanetlerine sahip çıkmak isteyen Macide’yi hiç ummadığı bir sürpriz bekler.
Haktanır ailesi huzuru bulmak isterken karşılarına çıkan zorluklarla mücadele etmek zorunda kalır. Melek kızını korumayı başarabilecek mi? Elif annesiyle birlikte istediği hayatı yaşayabilecek mi? Macide Elif ve Melek’i kanatları altına alabilecek mi? Haktanır ailesinin yeni düşmanı kim? Hepsi ve daha fazlası bu sezon Elif’te izleyicisini bekliyor.
Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar hafta içi her gün saat 20:00'de Elif ile Kanal 7’de…
Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin Erkul
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Herunterladen

YORUMLAR

 • Elifi çok ama çok seviyorum😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

  Tuba AteşTuba Ateş4 aylar önce
  • 😡 bunu neden koydun

   ¿?Miłéý _ Ćháñ?¿¿?Miłéý _ Ćháñ?¿4 aylar önce
 • 4. Yorum

  ihsan sahinihsan sahin4 aylar önce
 • canıma deysin arzu yakalandı

  شهد الشيخ احمدشهد الشيخ احمد4 aylar önce
  • Şeytan arzu

   Mehmet KaragözMehmet Karagöz4 aylar önce
 • 95. Goruntuleme

  saklı güzel diyarlarsaklı güzel diyarlar4 aylar önce
 • *S A Ç M A*

  Ela BöcekEla Böcek4 aylar önce
  • bu d0ru

   Yasin AltunYasin Altun4 aylar önce
  • @شهد الشيخ احمد ne alaka

   Ela BöcekEla Böcek4 aylar önce
  • senin gibi

   شهد الشيخ احمدشهد الشيخ احمد4 aylar önce
Arzu Yakalanıyor! - Elif Dizisi 428. Bölüm