BANU AVAR, EROL MÜTERCİMLER VE BEN

KOMPLO TEORİSİ VE HULUSİ AKAR
Hulusi Akar’ın “darbeyi biliyorduk öne çekerek tedbir aldık” deyişinin medya tarafından önemsenmemesinin kesinlikle kasıtlı olduğunu düşünüyorum.
Hatta…
Hulusi Akar’ın o açıklamayı bilerek yaptığını ama Erdoğan’ın kontrolündeki medyanın o açıklamayı neden önemsizleştirdiğini de tahmin edebiliyorum.
Mesela…
15 Temmuz’un hem orduda bir temizlik yapmak hem de Erdoğan’ın halk üzerindeki gücünden faydalanmak için Akar ve kadrosu tarafından planlanmış olduğuna ilişkin bir komplo teorisi üzerinde tartışmaya değmez mi?
Mesela Türkiye’nin gizli başkanının Akar, başkan yardımcısının da Bahçeli olduğunu söylemek te tabii ki komplo teorisidir ama ya komplo teorisi değil de gerçekse…
...... askeri şuranın kaldırılıp generallerin atanması görevini Başkan’ın üstlenmesi tamamen göstermelik. Asıl atamaları Akar yani 15 temmuzun en güçlü ismi yapacak.

Herunterladen

YORUMLAR

 • Muhteşemsiniz hiç bir yayınınızı kaçımadan ve beğenerek izliyorum

  Berrin TaşBerrin Taş3 aylar önce
 • Bence sen otur hikaye yaz siyaset konuşma

  Emre KeleşEmre Keleş4 aylar önce
 • Görmüş, geçirmiş bir adamsınız. Her söylediğinizi can kulağıyla tek tek dinliyorum.

  Giray ÇelikGiray ÇelikYıl önce
 • Ali tarakcı yı izleyin...Çaglar cilara.

  Fatih AtilaFatih AtilaYıl önce
 • bu adam kim ki kendisini erol bey ile ayni kefeye koyuyor ?

  usernameusernameYıl önce
 • :)

  Zehra ÇelikerZehra ÇelikerYıl önce
 • Devlet Bahçeli için şuna inanmak istiyorum. Eski sistemle Akpartinin önünü kesemeyeceğini bildiğinden başkanlığa Evet dedi. Pusuda bekliyor,ilk fırsatta erken seçim isteyip Şah Mat yapacak. Eleştirilerden de o kadar bunaldı ki yüzde 18,5 oy konusunda da "Ben sizin bildiğiniz tarafta değilim. İYİ PARTİ'yle birim. Toplamda yüzde 18 buçuğuz. Anlayın işte" demek istiyor. Aklıma da başka bir "İyi Senaryo" gelmiyor.

  Serkan KayaSerkan KayaYıl önce
 • Hayal mahsulu kurgu kurgu derken bile.... Ellerinden operim memduh amcacigim

  Murat KayaMurat KayaYıl önce
 • Yaa Memduh elestir ama mantikli elestir ..elestirmeye karsi degilim .hulusi akar in bakan olmasinda ne sakinca var.. hukumetin acigini ariyarak biyere varamazsiniz .hikumetin acigi yokmu ! Bir sürü acigi var .halk bunlara itibar etmiyo .nezaman alternatif siyaset uretetiniz ,ozaman insanlari yaniniza cekersiniz .

  emre salihemre salihYıl önce
 • Dedeeee bütün bu oyunlar duzenbazliklar namussuzluklar serefsizlikler yalanlar dolanlar 1923 zihniyetinden beri süre gelen resmi ırkçı devlet ideolojisinin ve akabinde Kürt düşmanlığının tarihsel gelişimi ve oyunlarından başka bir şey değildir bu kafa en büyük alçaklığı Kürtlere yaparken beraberinde bütün ülkeye yapmaktadır bütün halka yapmaktadır 1923 ten beri bu halkın kendi çocuklarını askere alıp silahlı kuvvetleri kolluk kuvvetlerini sadece kendi halkına karşı kullanmakta ve halkı düşman görmektedir. bahçeli zaten kendi ağzıyla bunu ifade etmiştir beka Türklük bekasidir derin devletin Ergenekon'un kendini devletin sahibi sanan hırsız iki yüzlü katil İttihat Terakkinin ve nihayetinde İngiliz Siyonizminin usakligini Türklük adı altında bu topraklarda devam ettirmektedirler bunu sende çok iyi biliyorsun nede olsa Banu avar Erol mütercimler ve sizde Balkan göçmenlerisiniz Kürtlere olan düşmanlığınızı da çok iyi bilmekteyiz(Kürtlerin sırtından kazanılmış topraklar ve sonrasında yok sayılıp Kürtlerin yok edilmeleri ,misakı milli yeminine ihanet ve Kürt halkının 4 parçaya bölünüp katledilneleri eritilme sürülmeleri bütün kültürel örf adet ve geleneklerinin türkülerinin çalınarak devsirilmesi ve tarih kitaplarından çıkarılmaları )üstüne birde Kürtleri İngiliz işbirlikçisi olarak suçlamaları . başkalarına siyasal İslam üzerinden eleştirmekle dürüst ve doğru olduğunuzu ifade ederken kendi ırkçı zihin yapinizla bu dürüstlük ve doğruluk yolunda tam anlamıyla ilerleyemediginizi ve yine bir çıkmaza gittiğinizi umarım birgün idrak ve şuur edersiniz ..lakin unutmadan söyleyeyim yaşam hayat kainat hak akıl ve bilim doğru olana ve gerçek olana doğru ilerlemektedir bu maddenin en küçük yapi taşından en büyük olanına kadar engel tanımaksızın devam ediyor değişim ve hareket hiçbir güç bunun önünde duramayacaktir yaradanin kanunu böyledir ve ozman zarfında geçenlerde bizlerin sınanması durumudur .. saygılar

  Ersen ErisErsen ErisYıl önce
 • Banu avar , Atilla ilhanın öğrencilerindendir. Satılık olmayan ender araştırmacı yazardır gerçek Mustafa Kemal Atatürk sevdalısıdır.

  Metin MylifeMetin MylifeYıl önce
 • Bir beyin fırtısa size dedecim uzaga gitmeye gerek yok askerimiz bizim polisimiz bizim mahallemizde yetisip mahallemize hizmet ediyorlar.Kaymakamlar neden hâlâ Ingilterede yetisiyor..?

  Nuri BondNuri BondYıl önce
 • yani ülkeyi Hulusi Akar yönetiyor aslında öyle mi? Hala aynı şekilde mi düşünüyorsunuz?

  Cem KaraCem KaraYıl önce
 • Fatih erbakan hakkında düşünceleriniz için bi video çeker misin?

  Ebru KERVANCİEbru KERVANCİYıl önce
 • Sans eseri izledim ve neredeyse tüm videoları bir günde izledim süpersiniz sağlıklı kalın zira sizin gibi insanlar çok zaldi

  kerem aydinkerem aydinYıl önce
 • Sizi fazla tanimiyorum Ama sevdim . Ne kadar komplekssiz ve gerçekçi bir insansınız. Her şeyden önce de gerçek ., nasılsa öyle. Saygılar

  DemetDemetYıl önce
 • TÜRKİYE GAZETESİNİN MANŞET YAPMASI ÇOK İYİ BİR DETAY, BAŞLANGIÇ NOKTASI ÇOK İYİ DE, BAHÇELİYİ RTE'DEN DAHA ÖNDE TUTMANIZI ANLAMADIM. HEP BAHÇELİYE FAZLA EHEMMİYET VERİYORSUNUZ, NEDEN?

  nedim kamilnedim kamilYıl önce
 • koyde yaşıyorum ne bileyim😂

  Burcu AslanBurcu AslanYıl önce
 • Hep demişimdr okuma özürlü toplumlar kaybetmeye mahkumdur böyle önüne çıkan üçkağıtçının ağzına bakıp dedem diye biat eder ama kimse demez kimdir bu dede kimdir bu memduh bayraktaroğlu yada namı diğer memduh samuray emin çölaşan güzel anlatmış memduh beyi bence araştırın şimdi gelelim 15 temmuz olayına YAŞ toplantısından çok çok öncesi mit başkanı bylock programı üzerinden askeri içindeki cemaat yapılandırmasını öğrenmiş tek tek deşifre etmişti o zaman sayın erdoğana mit başkanı tek tek isimleri verdiğinde erdoğan şimdi bir şey yapılmasının doğru olmayacağını YAŞ toplantısına kadar beklenmesini o toplantıdan 1 gün öncesi bunu basına açıklayarak tutuklamaların yapılmasını tavsiye etmişti çünkü o an yapılacak tutuklanmalar aydın doğan medyasında erdoğan tsk ya müdahele ediyor algısı yaptırabilirdi bu yüzden darbeci şerefsizlerin ilk hamlesini beklediler taki erdoğanın dibindeki yaverin deşifre edildiniz gereğini yapın diyerek tsk içindeki şerefsizlere uyarı yapmasına dek bu yüzdendirki darbe erken başladı yoksa millet uyurken sabaha karşı yapılacaktı telaşa kapılan darbeciler startı verdiler bir çoğuda geri adım atarak uyuyan hücreye dönüştü yada o gece kınama mesajları yayınladı natodan tık sesi bile çıkmaması abd dışişleri bakanının biz onu şaka sanıyorduk demeside bu yüzdendir daha çok şey varda anlatacak biliyorumki bir çok şerefsiz yine sövecek

  Birol DÜZDAĞBirol DÜZDAĞYıl önce
 • Ya Dedem bunları bizde üretiyoruz oturduğumuz yerden ...Neyse ne diyorsun ne olacak bu ülkenin hali ?

  Çınar Kabir Bakım HizmetleriÇınar Kabir Bakım HizmetleriYıl önce
 • Abicim bir tanesin :))...herşeye ragmen hep gülün diyensin.senin nasiyatın bana yaradı :))....15-temmuza komplo teorisi gözüyle bakdıgın anda tek bir amaç hedef oldugu bariz ortadadır.ve komplo teorisyenlerinin hiç deyinmeyip irdelemedigi konununda bu oldugu net ortadadır.al sana komplo teorisi.usa tc de arap uşaklarının halklarına kötü örnek olan layık demokratik sistemi yıkıp.diktadörlükle yönetilen sözde ılımlı islam devleti kurmak için harekete geçdi.ingilizlerinde çıkarları bu yöndeydi.akp.kuruldu adım adım ilerlendi.ancak anayasa deyiştirmek için şartlar vardı.federal devlet yapabilmek için yani TC.yi ulus devlet olmakdan çıkartabilmek için.15-temmuz yapıldı.bu bir darbe kalkışma deyildi.fetö usa emriyle harcadı bir gurup yandaşını.ki bu sayede meclisimizi bombalayıp.ana yasayı deyiştirme hakkına erişim saglıyabildiler.yani 15-temmuz anayasayı deyiştirip.layik ve demokratik TC yi sonlandırıp şeriyatçi diktatörlük kurup.kırmızı çizgilerimizi bölgesel yönetim.özerkliklere açık hale getirebilmek ugruna yapıldı.bu gelişmeden sonra usa iranı bölüp parçalamaya öncelik atadı.TC-de silahla deyil iç savaş korkusuyla yapacaklar bölünmeyi.ki bu sayede ülkenin batısında kalanlarıda pkk.yandaşlarıyla kontrole devam edip.bölmelerine ragmen yandaş ve muttefik tutabilecekler :))...TC-de federal bölgeler artacak yani büyüyecek mishak ı milli.iran işkalindeki güney azerbeycan.azerbeycan.abbazya.türkmenistan.orta asyaya dek.vbs.ama herşey usa için kontrolunde bizimkiler sahiplerinin ara bir verdigi kemikleri kemirecek.gençlerimizse haçlı ve siyonistler için ölecek...ama bu plan işlemez.nedenmi.su akar yatagını kendi bulur bir cografyadır anadolu....yeryüzünde iki kere ikinin asla dört etmedigi.ya üç buçuk.yada dört buçuk etdigi tek yer anadolu.halkıma al bu dört dersin.insanım ona illa kendinden katar abi.ya azaltır ya çogaltır.durmaz rahat...buda matematik sonuçlarını bozar.hep böyledir bu bizde :))))

  tolgay urantolgay uranYıl önce
 • Sayın Bayraktaroğlu Sayın Banu Avar hakkındaki bazı görüşlerinize katılmıyorum. Yaptığı haberlere komplo teorisi yaftası yapıştırmak için bazı haberlerinin komplo teorisi çıkması beklenirdi ancak öyle olmadı. Kendisi kaynaksız haber yapan birisi asla olmadı. Saygılar...

  methoomethooYıl önce
 • CBAŞKANILIĞI KANUNDA DİYORKİ CBAŞKANIN BAŞINA Bİ İŞ GELİRSE EN YAŞLI BAKAN CBAŞKANI OLUR (EN YAŞLI BAKAN HULUSİ AKAR)

  meraklı vatandaşmeraklı vatandaşYıl önce
 • Dede sen kutsal ?devlet tarafında olsan varya !

  Barbar ConanBarbar ConanYıl önce
 • Diliniz kurgu derken bile gözleriniz uyan artık Türk milleti diye feryat ediyor.

  Ben Amerika’da Okumak istiyomBen Amerika’da Okumak istiyomYıl önce
 • abi hakkındaki iddialar hakkında ne düşünüyorsun bi video çekip bize doğruyu açıklarmısın

  BERK TÜRKOĞLUBERK TÜRKOĞLUYıl önce
 • kesinlikle kurgu değilde biz yemiş görünelim her kez biliyor öyle oldugunu hatta ben darbenin olduğu ilk anda tiyatro olduğunu anladım bir gazeteci duydu demediği lafı bırakmadı bana alın işte gerçek ortaya çıkıyor yavaş yavaş gerçek er yada geç her zaman ortaya çıkar

  gökhan saatcigökhan saatciYıl önce
 • "Tedbir aldık" "Darbeyi öne çektiler" ...

  Doğa YaşamDoğa YaşamYıl önce
 • Askerler niye Tayyibi baskan yapmak istesinki?

  GitdenizGitdenizYıl önce
 • yorumlar harika

  salih sezerersalih sezererYıl önce
 • 😂😂

  Aykut InalAykut InalYıl önce
 • Dinlediğim en gerçek komplo teorisi güzel abim ağzına yüreğine sağlık

  Metin KaptanMetin KaptanYıl önce
 • Merhaba Memduh Bey, Yıllar önce Diyet Mi Niyet Mi adlı kitabınızı okumuştum, şu sıralar tekrar okuyorum. Kitabın son sayfasında Çillerli Yıllarım kitabınızın tanıtımı var. Bu tanıtımda Türkiye'de nasıl yaşanmaz, iş adamı olunmaz, gazeteci olunmaz, siyasetçi olunmaz gibi hevesli gençler için ibretlik bir hatıra yazıyor. Çillerli yıllarım kitabı ilgilimi çekti fakat maalesef piyasada yok. Şu an baskısı bulunmayan kitaplarınızı herkesin istifade edebilmesi için internette paylaşmayı düşünmez misiniz?

  Fatih SertFatih SertYıl önce
 • ne hulisi akar'ı be!! hepsini yapan benim..(az önce orhan veli okudum da :p) Dalgacı Mahmut İşim gücüm budur benim, Gökyüzünü boyarım her sabah. Hepiniz uykudayken. Uyanır bakarsınız ki mavi. Deniz yırtılır kimi zaman, Bilmezsiniz kim diker; Ben dikerim. Dalga geçerim kimi zaman da, O da benim vazifem; Bir baş düşünürüm başımda, Bir mide düşünürüm midemde, Bir ayak düşünürüm ayağımda, Ne haltedeceğimi bilemem Orhan Veli Kanık e artık zamanı geldi herkes bilsin:)

  Orhan DilegimOrhan DilegimYıl önce
 • Banu avar sözde laik ve cumhuriyetçi ama hep her zaman her taşın altında bir ingiliz arıyor araplara düşman amerika düşman avrupa düşman hatta uzaylılar düşman kürtler hain bu banu avar çok kısır bir kafaya sahip ve çok boş bir insan.... sorry

  Murat KayaMurat KayaYıl önce
 • Allah'ın lütfudur dedi çünkü kurumlara yuvalanmış FETÖcüleri başka türlü temizleyemezdi, darbe girişimden sonra silahlı terör örgütü oldular muhalefetin dahi itiraz edemeyeceği şekilde.

  Ali İhsan ASLANAli İhsan ASLANYıl önce
 • Komplo teorileri bir noktadan başlar ve o noktanın etrafında toplanır .. her neyse milli savunma bakanın askeri olması onun darbe girişi yaptığı anlamına gelmez ama bu işe komplo olarak bakarsak o halde gül de bi o kadar haindir neyse ben bilmem komplo falan şunu biliyorum bu ülkede koltuk sevdası ülke sevgisinden önde geliyor ...

  Ertan KAYAErtan KAYAYıl önce
 • AÇIK KONUŞ AMERİKAMİ DİYORSUN ? RUSYA CİN ALMANYA FRANSA AB Mİ YOKSA AMERİKAMI SORMAYA GEREK YOK RENGİN BELLİ DÜNYAYA GÖRE

  king jetking jetYıl önce
 • Mutercimler e laf soyletmem.

  Lot 4656Lot 4656Yıl önce
 • Senin yaptığın komplo teorisi değil hikaye. Eyvallah.

  Ömer ÇetinÖmer ÇetinYıl önce
 • Merhaba can hocam.Bayılıyorum sizin sevgi dolu üslubunuza

  M.H.M YILMAZM.H.M YILMAZYıl önce
 • seninki komplu deyil gercek

  mehmet küçükalpmehmet küçükalpYıl önce
 • Doğu perinçekle ilgili de var mı komplo teorisi dede yaparsan dinleriz

  Ercan YıldırımErcan YıldırımYıl önce
 • Hoca 15 temmuz diyo 250 vatan evladı ölmüş 2000 den fazla Yaralı var üstüne kahkahalar atıyor. Ne biçim lastik bu !!!

  Erçin BaydarErçin BaydarYıl önce
 • Saygilar.. hersey iyi guzelde sohbette ve bizi uyandırırken daha az gülerseniz inanın daha iyi anliycaz ve ciddiye alıcaz Ciddiliği ve önemi bozuyor

  Mehmet yavuz selimMehmet yavuz selimYıl önce
 • KENAN EVRENİ DE DİNLEMEK İSTERİZ HOCA .. OKADAR RÜTBE VERMİŞTİNİZKİ ADAM EZİLİP YOK OLDU...

  VANTALYALI VAHİDVANTALYALI VAHİDYıl önce
  • Rütbeyi ben mi verdim?..

   MEMDUH BAYRAKTAROĞLUMEMDUH BAYRAKTAROĞLUYıl önce
 • Merhaba video nuzda hakimlerden yargictan memnun degilsiniz Bir cok insan gibi bu insanlara yani yargic hakim vs hatirlatmak gerekir Bunlar vergi veren yurtaslarin parasi ile tahsil yapmis okulda ogrendigi kanunlari Kullanarak yurtaslarin problemini Cozup Dogruyu ortaya koymalari ndan Baska Hic bir yetkisi olamaz

  Mick KarahangilMick KarahangilYıl önce
 • Programlarinizi ilgiyle takip ediyorum. :) Neseniz daim olsun,halkin aydinlanmaya ihtiyaci var,

  kerem erdkerem erdYıl önce
 • ÇOOK ŞEREFLİ, ÇOOK YURTSEVER VE KOCAMAN ÇOOOKK TÜRK MİLLİYETÇİSİ çoook sn. ""DEVLET BAHÇELİ"" bey... "SİZ BİR VATAN HAİNİSİNİZ..!" Bu kararın altına imza atan AKP ile -hem de hiç utanmadan, yüzünüz bile kızarmadan- "MİLLET İTTİFAKI" adıyla ittifak kuran siz "BİR VATAN HAİNİSİNİZ DEVLET BAHÇELİ BEY..!" Ayrıca: Bu dönemde TBMM'de milletvekili olarak bulunanların tümü! TSK'nin GENEL KURMAY BAŞKANI ve TÜM GENERALLERİ, BU ÜLKENİN CUMHURBAŞKANI ve BAŞBAKANI OLARAK BU SUÇA ORTAK OLAN BÜTÜN SİYASET SÜLÜKLERİ, YÜZLERİNİZE HAYKIRARAK DİYORUM Kİ: Nasıl imza atarsınız böyle bir belgenin altına? Nasıl sessiz kalınabilir, göz yumularak ortak olunabilir böyle bir ihanete..? HEPİNİZ: ŞEREFSİZ, HAYSİYETSİZ ""VATAN HAİNLERİSİNİZ..!" ve hepiniz HAKETTİĞİNİZ ŞEKİLDE YARGILANACAKSINIZ..! Ve sen Recep TAYYİP ERDOĞAN bey... SEN LANETLENECEKSİN ve TÜM ÜLKELERDEKİ BÜTÜN OKULLARDA, "VATANA İHANET SUÇU" SENİN İSMİN ve RESMİN KULLANILARAK ANLATILACAK..! ... DİLERİM YAPTIKLARININ HESABINI VERMEDEN, TÜM SUÇ ORTAKLARIN, YANDAŞLARIN ve -SUÇ ÖRGÜTÜ- AİLENLE, "GERÇEK KİMLİĞİN ve MİSYONUN TEŞHİR OLMADAN ÖLMEZSİN..! ""-SENİ VE TÜM PAYDAŞLARINI -SENİN LANET ANLAYIŞINCA- SEVGİ ADINA ve SENİN AÇIK VİCDANIN ÇERÇEVESİNDE LANETLİYORUM TAYYİP ERDOĞAN..!" Ragıp ÇİÇEN / facebook.com/turanturkleri1/videos/341551959739224/

  Ragıp ÇİÇEN ve ÇEÇENRagıp ÇİÇEN ve ÇEÇENYıl önce
 • osur osur diz ipliğe :)

  Gencay GaripGencay GaripYıl önce
 • Köyde Dağdağalı içtimai hayatın uzağında DURU BİR AKILLA..! Bu bulanık zamanda Bu gerçekleri komplo kıvamında haykırmak Tek kelime ile OLAĞANÜSTÜ..! Tebrikler. Teşekkürler... Kafamdaki kargaşalar baya duruldu.. Nedenler Niçinler cevabını buldu.

  MURAT YUMUSAKKAYAMURAT YUMUSAKKAYAYıl önce
 • Siz böyle başlayınca gaza geliniyor.

  Berk AkbulutBerk AkbulutYıl önce
 • Seviyirum bu adami tatli tatli muhalefet yapiyor. Agzinda bir kotu laf yok ,zevkele dinlenilebiliyir

  Habil Habil uzun. UzunHabil Habil uzun. UzunYıl önce
 • Yöneticiler kendilerini plan a larla b lerle çok akıllı olduklarını düşünüyorlar ama herşeyin bir bedeli var Matamatikte bir kural vardır bir sayı nekadar çok basamaklı ve uzun olursa olsun sonsuzla çarpıldığı zaman tüm değerler sıfıra düşer evet anladığım kadarıyla cehennem okadar basit bir yer değil birde sonsuz olunca tabi gerisini siz düşünün umarım durumlarını düzeltirler aslında bu soylediklerim tüm dünya insanlığı için...

  Montaro sMontaro sYıl önce
 • sen tansu cillerin danismani degil miydin?kendin koplosun zaten.

  elektro sazelektro sazYıl önce
 • Hocam salladım tutarsa diyorsun. İşim bu diyorsun. Beni ciddiye almayın diyorsun yani. Peki. Keyifliydi teşekkür ederiz.

  G.o GogoG.o GogoYıl önce
 • Baba bana torbacının adresini ver sen ne değişik kafa yaşıyosun öyle izahı Yok millette nasıl kek severse atlamış bitirmiş doğru diyon yok mu ya üretimin ciddi mi mülahasan esir ettin bizi 20 dk ayıp önceki videolarına yazık değiştir ne kullanıyorsan yaramamış bu kadar absürdlük olmaz bırakın komplo teorisini Erol Mütercimler yapsın sen yanında kuş avlayan yedin vaktimizi

  cgtynlcgtynlYıl önce
 • 27 yasındayım dinledikçe ufkum açılıyor diğer videolar dahil benim kannatim her komplo azda olsa mutlak gerçekliğe ihtiyaç duyar

  ramazan sümerramazan sümerYıl önce
 • Ne bu

  Bay UstaBay UstaYıl önce
 • Sevgili dostum; bir çok videonuzu izledim. Siz düşünce kapasiteniz ve ortaya koyduğunuz ufuk açısından ne Banu Avar' ın ne de Erol Mütercimler' in yarısı kadar olamasanız da artınız güler yüzünüz ;)

  ömer faruk SAYINömer faruk SAYINYıl önce
 • HDP li seçmenleri faktöre dönüştürdün ya , başka söze gerek yok Benim komplo teorimde bu adamlar sizden çok daha zeki olduklarını ıspatladılar cancağzım....

  Nazim AvciNazim AvciYıl önce
 • Suleymancilarin neden İYİ partiye oy istediklerini de bir anlatirmisiniz.Bu bir duyum değil birebir içlerinde olan akrabam tarafından söylenen bir gerçek

  Engin TaştekinEngin TaştekinYıl önce
 • Yahu iyide hayallerin gecikmeli geliyo bazan m.bey.

  Muammer OzkalpMuammer OzkalpYıl önce
 • Üçünüz de derin ama siz bizim derin)))

  Cihangir HAKTANCihangir HAKTANYıl önce
 • Akşama kadar yoruluyorum ama Sabahlara kadar konuş üstadım seni keyif alarak dinlerim

  uluhan ksgluluhan ksglYıl önce
 • yaw hocam hastayım şu giriş metnine merhaba canlarım merhaba arkadaşlarım helal olsun böyle insansever insanların varolduğunu bilmek çok güzel

  energy777energy777Yıl önce
 • abi hiç bir videonu bitiremiyorum belki iyi bişey anlatıyorsun!? ama.. torunlarına masal anlatır gibi cok sıkıcı :(

  Tolga ArkunTolga ArkunYıl önce
 • İlginç, peki yüksek komuta askeri okulların kapatılmasını neden istesin? Bu uğurda feda mı edildiler?

  72oguz72oguzYıl önce
 • Kafka okuyanlar iyi bilir, Hikayeleri alabildiğince absürd ve sürrealdir. Okurken tamamen deli saçmasıymış gibi görünürler. Ama diğer taraftan hayatta gerçekleşen olaylara bakıpta hikaye şeklinde anlatmaya başladığınızda Kafka hikayelerinden hiç de aşağı kalır yanı olmadığını görürsünüz. Gerçekler, gerçekten de absürtdürler.

  ByRAMByRAMYıl önce
 • Hocam sizi ilgiyle takip ediyorum. Banu Avar'ı bir kenara koyalım ama Erol Mütercimler sadece boş konuşur ve saçmalar. 15 Temmuz'da Efkan Ala'nın özel bir uçakla ülkeden kaçmak üzere olduğunu ve darbe başarısız olduğu için kaçmadığını söylemişti. Daha sonra ise Efkan Ala, o gece tarifeli uçakta, onlarca sivil yurttaşla havada olduğunu ve bu iddianın asılsız olduğunu söyledi. Mütercimler de bu yalanını ve saçmalığını geri çekti. Erol Mütercimler sabahtan akşama kadar komplo üretir, stratejistim diye kendini över ama daha elle tutulur hiç bir fikri ve gerçekleşmiş öngörüsü yoktur. Her ihtimali sayar, bunlardan birisi zaten gerçekleşir:) Diğer yandan sizin bu videoda yaptığınız ironik, komplo teorisi bugüne kadar duyduğum en gerçekçi senaryo gibi görünse de, ne Devlet Bahçeli, ne Hulusi Akar bunları yapabilecek zekaya sahip değil. Onlar sadece savrulan ve tarihe bu şekilde geçen iki kişi...

  Takiyüddin EfendiTakiyüddin EfendiYıl önce
BANU AVAR, EROL MÜTERCİMLER VE BEN