Borsada Bundan Sonrası... Fed Kararları Ardından Piyasalar...

Global Menkul Değerler'i ziyaret ettik ve stratejist Rıdvan Baştürk'ten Fed açıklamalarının Borsa İstanbul'a olası etkileri hakkındaki borsa yorumunu dinledik. Borsa daha düşer mi? Borsa nereye kadar düşebilir? Endeks ne zaman toparlanır? Yamaç Hasin ile konuştular..
-------------------------------------
İyi seyirler dileriz.
Videomuzu beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayın.
Ayrıca sitemiz:
kanalfinans.com
Sosyal medya:
twitter.com/kanalfinans
instagram.com/kanalfinans/

Herunterladen

YORUMLAR

 • Dostum ben lise 1 gidiyorum aylık 500-600 civarı gelirim var ve bu paranın hepsiyle borsayı, finansı, grafik okumayı vs öğrendikten sonra borsaya girip uzun dönemli yatırımcı olmayı düşünüyorum ama hangi üniversiteyi okuyacağımı pek belirleyemedim bir yatırımcının tıp okuması saçma olur o yüzden iktisat gibi yerler daha çok mantıklı geliyor "bir yatırımcı hangi üniversiteyi,fakülteyi,bölümü okumalı yada okuyabilir" gibi bir video hazırlarmısın?

  Emirhan GülşenEmirhan Gülşen3 aylar önce
  • Tıp da okuyabilirsiniz, iktisat da okuyabilirsiniz. Yatırım yapmayı öğrenmek için ayrıca kendinizi geliştirmelisiniz. Borsada şirketlere yatırım yapacaksanız, işletme mantığını anlamak açısından işletme okumak daha faydalı olabilir ancak yatırım yapabilmek için ya paranız olacak ya da para biriktirecek kadar çok kazandığınız bir işiniz olacak. O nedenle severek yapacağınız ve iş imkanları da daha çok olan bir meslek seçin önce, yatırımcılık ile olarak da zaman içinde kitaplardan, videolardan faydalanarak kendinizi geliştirin.

   Kanal FinansKanal Finans3 aylar önce
 • Yorumlarınız için teşekkürler. Emeğinize sağlık.

  ismail koçismail koç3 aylar önce
 • Böyle videolarin artmasi dilegi ile

  Cengiz ÖZTÜRKCengiz ÖZTÜRK3 aylar önce
  • Kendilerini daha sık ziyaret etmeye çalışacağız.

   Kanal FinansKanal Finans3 aylar önce
Borsada Bundan Sonrası... Fed Kararları Ardından Piyasalar...