BU KAFAYLA AK PARTİNİN AYAĞA KALKMASI İMKANSIZ

EŞEĞİ YÜKSEK BİR YERE ÇIKARIRSAN

25.06.2019
SAAT: 07.30.00

DÜN GECE NTV, CNNTÜRK VE HABERTÜRK’Ü SIRAYLA DOLANARAK İZLEDİM.
KONU, AKP’NİN İSTANBUL SEÇİMLERİNİ KAYBETME SEBEBİ İDİ…
AK PARTİ YANDAŞI GAZETECİLER HALEN YANLIŞ YERLERE BAKIYORLAR…
BULMAK İSTEDİKLERİ YA DA BULMALARI GEREKEN ŞEYİ BAŞKA YERLERDE ARIYORLAR…
OYSA SARAYA BAKSALAR, SEÇİMİN NEDEN KAYBEDİLDİĞİNİ GÖRECEKLER AMA YA AKILLARINA GELMİYOR YA DA BAKMAYA KORKUYORLAR…
SEÇİMDEKİ AĞIR YENİLGİNİN DİĞER SORUMLUSU İÇİŞLERİ BAKANI…
KİBİRLİ, HERKESİ AŞAĞILADI…
HERKESE HAKARET ETTİ…
HERKESİ TERÖRİST OLMAKLA SUÇLAYDI…
SEÇİLMİŞ İMAMOĞLU’NDAN YANA OLMAK YERİNE ATANMIŞ VE KÜSTAH VALİDEN YANA OLDU…
NAGEHAN ALÇI “SANDIĞI KÜÇÜMSEDİ” DEDİ…
O EN MASUM ELEŞTİRİYE BİLE TAHAMMÜL EDEMEDİ.
CANLI YAYINA TELEFONLA MÜDAHALE ETTİ.
ALLAH BENİ KAHRETSİN… BİR EŞEĞİ YÜKSEK BİR YERE ÇIKARDIĞIMDA HEM ORAYI TAHRİP EDECEĞİNİ HEM DE KENDİ CANINDAN OLACAĞINI BİLEMEDİM”…
LİBERAL SOSYALİST
www.liberalsosyalist.com
twitter.com/memduhtv
facebook.com/liberalsosyalist
instagram.com/liberalsosyalist
Memduh Bayraktaroğlu'ndan fıkralar, anekdotlar ve hikayelerle,
İktisat, Siyaset ve Hayat Üzerine Yorumlar...

Herunterladen

görünümler
65,425

YORUMLAR

 • Tiryakiniz oldum Memduh bey siziizlemeden yapamıyorum 👍

  Meliha EserMeliha Eser4 gün önce
 • Memduh hocam cumhurbaşkanlığı yüksek istişare kurulu üyeleri kendi maaşlarına % 40 zam yaptılar yani 15 bin TL den 18 bin TL ye çıkardılar bu kurul sanırım emekli maaşlarının enflasyon zammı nı belirliyor bu aç gözlü hırsızlarıda içine alan emekliye verilen dilenci sadakası zamları konu alan bir video çekmenizi rica ediyorum .. Saygılarımla.....!!!

  can akcan ak21 gün önce
 • Baba akp liler oy toplamak için uğraşmadilar😂Ekrem İmamoğlu na nasıl kazandırırız diye çabaladılar 😂ve başardılar. Güzel oldu ama 😂😂😂

  Turan YÜKSELENTuran YÜKSELEN22 gün önce
 • Amcacim su fikralarina bayiliyorum.👏👏👏

  Mahir TagiyevMahir Tagiyev25 gün önce
 • UZLAŞMA PARTİSİ (UP) KURULUYOR Değerli insanoğulları, bildiğiniz gibi 2019 da hem Türkiyede hemde bütün dünyada değişim süreci başladı. 31 Mart ve 23 Haziran İstanbul seçimleri bu değişimin en parlak göstergesidir. Ben Gök Tengriden gelen ilk Dünya Büyük Elçisi, bütün dünyadaki insanların manevi atası olarak Türk milletine sesleniyorum "Gelin Uzlaşma partinin içinde uzlaşalım". Uzlaşma partisi dünyada hiç örneği olmayan meclis siyasi partisi olacak. Bana Gök Tengriden emir verilmiş TBMM uzlaşma partisini kurmak. Bu konuda Mustafa Kemal Atatürk 5 Eylül 1938 de gizli vasiyet yazmış. Türkiyede egemenlik kayıtsız, şartsız, Türk milletinindir. "Ne mutlu Türküm diyene" demek ne mutlu insanım demektir. Her şeyden önce ben TBMM görevde olan millet vekillerine sesleniyorum "Gelin uzlaşma partinin içinde uzlaşalım". Uzlaşma Partinin (UP) içinde her siyasi partiden millet vekilleri gruplar halinde çalışacaklar. Türkiye Büyük Millet Meclisinde uzlaşma yollarını bulamayan millet vekilleri Uzlaşma Partinin içinde metafizik yolu ile uzlaşacaklar. Uzlaşma Partinin ana temeli ahlak, bilim, adalettir, insani değerler her şeyden üstündür. Her insan müslüman, hristiyan, sünni, alevi, ateist, deist, tengrist olmak mecburiyetinde değil, çünkü her inanç tarzı şahısların özel seçenekleridir. Ama her insan insan olmak zorundadır. Bu yüzden ben TBMM görevde olan insanlara tekrar sesleniyorum " Gelin Türkiyenin gelişmesi için, Türk toplumunun olgunlaşması için, huzurun, barışın içinde yaşamak için uzlaşalım. Ben çok merak ediyorum TBMM görevde olan millet vekillerinin içinde kaç insan var? Sen kimsin? diyenlere tek cavabım var "Gökten Gök Tengriden bana emir verilmiş, yerde, dünyada, Mustafa Kemal Atatürk benim hakkımda gizli vasiyet yazmış. Benim elimde olan delil Altın Çağın Kutsal Sandığı ve Hakikat Kitabı". Ben, misyonuma göre, Uzlaşma Partinin Genel Başkanı olamam, ama dışardan destek verebilirim, çünkü ben siyasetçi değilim, ben devlet adamıyım. Ama Uzlaşma Meclis Partisinin Genel Başkanı seçimleri için TBMM 3 adayı sadece ben teklif edebilirim. Yaşar Paşaoğlu Almanya

  GÖK TENGRİ İNANCIGÖK TENGRİ İNANCI25 gün önce
 • HAHAHAAAA fıkra süper hele sonrası yorum süper ötesi 😂😊♥️👍

  Semra Sokulgan ÜneriSemra Sokulgan Üneri25 gün önce
 • Bu haramilerden kurtulmalıyız.Ne hukuk , ne adalet , nede vicdan bıraktılar.Yeter artık. Devleti babalarının çiftliği gibi idare ediyorlar.Ekonomiyi bitirdiler.Kendileri karun gibi zengin oldular.Ayağa kalkmalı.

  Şinadi BekiroğluŞinadi Bekiroğlu26 gün önce
 • Hocam farkındalar anlamazdan gelip değersizleştirmeye çalışıyorlar..

  Erol ErdimErol Erdim26 gün önce
 • fuların çok güzel dede

  BÜŞRA GÜNSEVERBÜŞRA GÜNSEVER26 gün önce
 • Abe Memduh dede, gülmekten öldüm :)

  Uğur Ataç ÖzdemirUğur Ataç Özdemir26 gün önce
 • bu adam modacı bir yumşağın babası galiba hareketleri, sesi çoķ benziyor

  Doğruyu söyleDoğruyu söyle26 gün önce
 • Fıkraların yıkıyor be dede😂🤣🤣🤣🤗

  Nuri DönmezNuri Dönmez26 gün önce
 • devlet mekanizmasindaki kuvvetler ayriligi ilkesi yok edilirse ortada devlet kalmaz, hukukun olmazsa olmazi sucun sahsiligi ilkesi ortadan kaldirilirsa soykirim gelir soykirimla birlikte bolunme olur, almanya kore yugoslavya vs bunun cok ornekleri var... Ataturke kufreden zihniyet bilsinki Ataturk bir tek kadinin hapse atilmasina musade etmemistir, 800 bebegi annesiyle birlikte hapse tikmak kancikliktir!!!

  ugur yildizugur yildiz26 gün önce
 • Eyvallah moruk amca

  Selami ÇelikSelami Çelik26 gün önce
 • Bu adam GAY mi Cok kivirtiyor ?

  Mehmet EkiciMehmet Ekici26 gün önce
 • Dede şu sana laf sokan, Ak Travestleri engelle, ben bunlardan bıktım 👍😁😁

  RosalondonRosalondon26 gün önce
 • İslam'dan NEFRET ediyorum! Gazeteci Memduh Bayraktaroğlu cenazemi camiden kaldirmayin diye vasiyetinide bildirirsen hic kimse birsey diyemez DEDE.

  mustafa tugrulmustafa tugrul26 gün önce
 • Hepimiz Nasrettin Hocayız.. Eşekler çatılarda geziyor yıllardır :))

  Idont knowIdont know26 gün önce
 • Dedem sen ne güzel insansın videolarını severek ve sıkılmadan izliyorum.

  Mahmut KutluMahmut Kutlu26 gün önce
 • Selmacim dedemin fıkrasına gülmekten öldüm bende :)

  Ahmet KarakuşAhmet Karakuş26 gün önce
 • Yenilen pehlivan gurese doymuyor Bir Turli

  Rojhat ROYRojhat ROY26 gün önce
 • Benim içimden direk soysuz soylu geçti vallahi 😂 😂 😂 😂

  Deniz AlanbayDeniz Alanbay26 gün önce
 • Nasrettin Hoca fıkrası süper!

  tarantilatarantila26 gün önce
 • Kısacası: İstanbul Halkı Türkiye'nin kaderine derin bir imza kondurdu. Yalan, Talan ve Çalan siyasetine tarihin en büyük demir yumruğunu indirdi. Partili ve taraflı Cumhurbaşkanı Sn Erdoğan kendisinde aramalı tüm bu kabahati. Ne yandaş medya, ne bir başkası kendisinden habersiz bir nokta bile koyamaz. Devlet parti devleti oldu. Ya taraf olacaksın ya bertaraf olacaksın, akp liysen fetöcüde olsan görmezden gelinir ama akp li değilsen fetöcü'de sensin pkk'da sensin. İşte taraflı parti lideri olarak Cumhur başkanlığı koltuğunda oturur, halkı kin nefret ve ayrıştırma dili ile kutuplaştırırsan bu millet ne olduğuna bakmaz kolundan tutar indirir seni yerlerle yehsan eder. Şu bilinmeli ki: Adalet, hukuk, milli gelir, güven ve ahlak bir milletin temel taşlarını oluşturur bu temel taşları yerinden oynarsa dış güçlere gerek kalmaz bir ülke kendi kendisini batırır bitirir yok eder. Tüm sorunları bir kenara attılar alınan bir seçimi çalınan bir seçim havasına soktular. Bedeli mi? işte ortada. Gelelim seçimin yüzbinlerce dolarlık maliyetine. Şimdi bu seçim masrafları, Hiç bir şey olmasa da bir şeyler oldu diyen akıl özürlüden tutun, seçimin yenilenmesinde emeği olan yalan talan ve iftiracılardan, mal varlıklarına el konularaktan devletin kasasına iade edilmeli. Hukuk bunun için adım atmalı. Yok öyle ben istedim oldu. İnsanlar evine ekmek götüremez hale gelmişken birileri keyfi olarak seçim yeniletiyorsa bunun bir bedeli de olmalı ve Türkiye Cumhuriyeti Hukuku bu giderleri sorumlulardan tahsil etmeli. Bu akp zihniyetli kardeşlerimizin Mutlaka ve mutlaka Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kitaplarını okumaya ihtiyacı var. Din herkesin vicdanında. Kimsenin tekelinde değil, kimse dini bir siyasiden öğrenecek te değil. Her kes yanlış yere bakıyor çok doğru, Akp'yi bilemeyiz ancak ülkemizin refahı için Partili ve tarafsızlık yemini etmiş taraflı sn Erdoğan' dan feragat etmesi şart.

  NatroNetNatroNet26 gün önce
 • Abi seni çok AMA COK seviyoruz 😎

  Gökhan ÇilesizGökhan Çilesiz26 gün önce
 • Memduh. Atatürk simdiki chp nin kurucusu ise, ozaman oda ermeni hayrani türk düsmani idi. Eger öyle degilse chp nin dhk pci canan pkk ci tanrikulu gibi gibi gibi mahlukatlarla ne isi olabilir. Bu saydiklarim ultra türk ve türkiye düsmani. Bunlarin chp de ne isi var ????

  Balistic PowerBalistic Power26 gün önce
 • Atatürkçü'lüğe güven olmaz cebren ve hile ile 7/24 komplo teorileri üretir, faşisttir ve yalancıdır... Atatürkçülük = Kur'an 62/5- Tevrat'ı (Kur'an/ı) taşıma sorumluluğu kendilerine verilip de onu taşıma sorumluluğunu yerine getirmeyenlerin durumu, kitaplar yüklenmiş (fakat sırtındakinin değerinden bihaber olan) eşeğin durumu gibidir. Allah'ın âyetlerini yalanlayan toplumun temsil ettiği şey ne kötüdür! Ve Allah zalim bir topluma rehberliğini bahşetmez.

  Yavuz TosyalıYavuz Tosyalı26 gün önce
 • ya hocam son fikra ok gibiydi be tam isabet vurdun vallahi agziniza, korkmaz yüreğinize saglik.

  Mehmet YeterMehmet Yeter26 gün önce
 • yaw he he.....

  MMA LovobMMA Lovob26 gün önce
 • 😁😁😁

  kevorkh2000kevorkh200026 gün önce
 • Ya memduh bey, ömrün uzun olsun, iyiki varsınız. İyiki şu kanalı açtınıx.

  Gülnur YilmazarslanGülnur Yilmazarslan26 gün önce
 • Nagihan Alçının parası peşin verilmiştir ve her azarı hak ediyor.

  Emel TamamEmel Tamam26 gün önce
 • Hocam bu video ile 21 de ki videonuz arasında çelişki yokmu. Akp bu zihniyet ve kişilerle adam olmaz ayağı kalkamaz diyorsunuz , ancak 21 deki videoda akp yüzde 38 40 altına inmaez dediniz.

  Coşkun CoşkunCoşkun Coşkun26 gün önce
 • bu servet varken ayaga deyil hamuda bile kalkar

  yıldırım üçgülyıldırım üçgül26 gün önce
 • Memduh bey;Yahu seni izlemek başka bir zevk.Fıkrana bayıldım. Yorum yapan arkadaşlar da aynı şeyi düşünüyorlardır.Seyredenlerin bol olsun.Bu gün yorum yapmayacağım.Sen gerekeni yapıyorsun.Sağ ol.

  rasim capgulasrasim capgulas26 gün önce
 • Lan ibne orospunun evladı senin gibiler yanarak ölecek ve bu öldükten sonrada devam edecek

  abdullah nonononoabdullah nononono26 gün önce
 • Yaaa sen cok yasa dedecim, her gun bizim yuzumuzu gulduruyosun😂😂😂

  lutfiye kayhanlutfiye kayhan26 gün önce
 • Ahahahaha

  serhat özserhat öz26 gün önce
 • Memduh abi hic dusundunmu acaba Ekrem imamoglu mutlaka basarili olmak zorunda sadece hizmet ile degil tam olgunlasmamis beyinlerin chp gibi Ataturkun kurmus oldugu partinin imajini ve yeterliliginide buradanda iyi yoneticiler ve yonetimlerininde cikacabilecegini gostermelidir...

  doğan ağgezdoğan ağgez26 gün önce
 • MAMALARININ SONU GELMEK ÜZERE DE ... ONDAN

  TC KAYA İlhamiTC KAYA İlhami26 gün önce
 • Dedecim bir EKREM İmamoğlu hayranı olarak Binali yıldırıma o kadar üzüldüm ki adamı feci şekilde tongaya düşürüp harcadı başındakiler.binali yıldırım akp ye yakışacak biri değildi bence çok şanssız bir şekilde darbe oldu başbakan dı canlı yayında ağladı istanbul seçimlerinde feci şekilde tongay getirilip harcandı yine ağladı yani demem o ki binali yıldırımın aklı olmasa da :) vicdanı ve insani duyguları var bu yüzden üzüldüm onun adına...

  SEX TANRISISEX TANRISI26 gün önce
 • Kraldan cok kralcilik yapan en az 100 bin adam var bunlarınin önüne geçmezse aldıkları uçaklara binip gidecekler

  srcn ksnmasrcn ksnma26 gün önce
 • İlahi dede 😂😂😂😂😂😂

  ramazan çimenramazan çimen26 gün önce
 • Dede dede bu dünya Akp ye de kalmaz.Bakınız Ankara İstanbul Adana Mersin Antalya izmiri saymıyorum bile ellerinden kayıp gitti.Neden 4 En 1K sorusunu kendilerine sormalılar.Eyt li bir vatandaş

  Haluk 1Haluk 126 gün önce
 • Yine tek kelime ile muhteşem bir VIDO olmuş. Fıkralarında harikaydi AĞZINA SAĞLIK MEMDUH AĞABEYCIGIM .selâmlarınla

  Yusuf YalcinYusuf Yalcin26 gün önce
 • eşşeği aşılatacağuz

  Ali UyarAli Uyar26 gün önce
 • Havuz medyası bağımsız mı? Önce buna cvp verelim. Cvp belli. Peki seçimi kazanamama nedenlerini özgür irade ile mi yazıyor bunlar? Hayır. Peki bu parti sürekli algı yönetimi yapmaya çalışmıyor mu? Yani? Şimdi bu sorular ışığında cvp nedir? Çünkü seçim kayıplarının gerçek sorumlularını değil, başka ef püf sebeplere ve rakipleri karalama ile algı yönetimi yaptırmaya dvm ediliyordur. Zaten gerçek cvpları değil, AKP’nin duymak istediği şeyleri yazacaklar, söyleyecekler. Gerçekleri duymak istemiyorlar ki

  Diogenesia AldenizDiogenesia Aldeniz26 gün önce
 • üç fıkrada cuk diye oturmuş teşekkürler can.bana göre eşşek berrat albayrak...

  Abdullah InceAbdullah Ince27 gün önce
 • Sadece soylu ak parti yi bitirmeye yeter öyle bir kişilik yani

  Çetin GökmenÇetin Gökmen27 gün önce
 • Mənçə bir aya Soylu qovular! Ondan sonra vay bu adamın halına !

  Allahyar MemmedovAllahyar Memmedov27 gün önce
 • Dedem bu partiden Bi bok olmaz 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Tarkan ŞahinTarkan Şahin27 gün önce
 • Dedem bu AKP liler harbi süzme geri zekalı 😂😂😂😂😂😂😂

  Tarkan ŞahinTarkan Şahin27 gün önce
 • Bunlar gidince artık Anayasaya madde eklemek şart olacak, küfür iftira söyleminde bulunan bütün siyasetçiler en azından işleri bitince yargılanıp cezalandırılmalılar.

  Ertan OlcayErtan Olcay27 gün önce
 • Eşşek fıkrası cuk oturmuş

  can hüseyinoğlucan hüseyinoğlu27 gün önce
 • Gidişleri muhteşem olsun inşallah.

  Remziye ZeynepRemziye Zeynep27 gün önce
 • Dede çatıda eşşek koşarken çok hızlı yıldırım gibi koşuyomuş ondan düşmüş)))

  Fatih BektasFatih Bektas27 gün önce
 • Sevgili Bayraktaroğlu, Söz konusu KAFA, o malum ve meşhur BOP'cu ve Beşinci Kol'cu kafadır. Bu KAFA'yı İstanbul'da tam bir bozguna uğratan ve pek yakında tüm Türkiye'de de benzer bir bozguna uğratacak olan olan BİZ'i sana ben Gönül de dahil BİZDEN özel sevgiler, derin saygılar ve en iyi dilekler sunarak ithaf diyorum : BİZ Biz, bu vatan için can vermiş milyonlarca şehit ve gazi torunlarıyız Biz, bu ulusun gönenci için her şeyini veren insanların çocuklarıyız Biz, bu vatanın o periler gibi güzel bütün kızları ve kadınlarıyız Biz, bu ulusun o huri melekler gibi kutsal anaları ve bacılarıyız. Biz, dahi insan Mustafa Kemal’in Askerleri ve izleyicileriyiz. Biz, sevgili başkan Ekrem İmamoğlu’nun erleri ve izcileriyiz. Onların hepsine bizim en derin ve sonsuz tutkumuz Ve Yirmi Üç Haziran’daki bu ulu ve kutsal utkumuz, Tüm eski ve yeni,açık ve gizli BOP’cuları Ve bunlara bağlı bütün Beşinci Kol’cuları, Bunların o en örtülü ve tüm örtüsüz hizmetcilerini Ve eski ve yeni,doğrudan ve dolaylı destekcilerini, İstanbul’un her ilçesinde tam ve tüm bir hezimete uğratmıştır Ve yakında bütün Türkiye’de böylesİ bir hezimete uğratacaktır. Bu bizm için, tam bağımsız ve özgür bir Türkiye yolunda kitlesel bir akın. Bizİm o asla kaçınılmaz ulusal ve toplumsal kurtuluşumuz ise çok yakın. Gönül Pınar Atacı, 24 - 25 Haziran.2019

  GÖNÜL PINAR ATACIGÖNÜL PINAR ATACI27 gün önce
 • Hep böyle gülelim derim . Kazandık ama şimdilik sadece İstanbul tüm Türkiye'yi kazanınca ancak işler ekonomi düzelir yoksa çok gulmeyecek bu millet

  Göksel AytaçGöksel Aytaç27 gün önce
 • Silivri yanıyodur dedem klimada yok 😁

  Can ÖzmenCan Özmen27 gün önce
 • ...Binali ye Neden Yazik ? Oy unu Imamoğluna verdiği içinmi ?😆

  Sevim KarabulutSevim Karabulut27 gün önce
 • ...Artik Tüm erkekler Derin Dondurucu satin alacaklar😆

  Sevim KarabulutSevim Karabulut27 gün önce
 • Yavv kazandınız kazandınız daha neyin derdindesiniz :)) Ha pardon yaaa sizin derdiniz istanbul belediyesi degildi unutmuşum :)))

  Reklam ArasıReklam Arası27 gün önce
 • TEŞEKÜRLER, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLDU 🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍👍👍👏👏👏

  remzi atayremzi atay27 gün önce
 • ADAM KAZANMAMIŞ EMMİ HALK ONU SEÇMİŞ ARADA FARK VAR

  Reklam ArasıReklam Arası27 gün önce
 • Son fikradan cikarim yapilmayacak gibi degil ki😁

  Osman KayisOsman Kayis27 gün önce
 • Bırakın Allahın lütfü olan muhteşem , doğal bir lider Ekrem İmamoğlunu istedikleri kadar küçümsesinler, onlar küçümsedikce İmamoğlunu Yüce Allah yükseltir ve halk da takdir edip yükseldiği makama oturtur ki, oturttu!!!!!

  LeyloşLeyloş27 gün önce
 • Parsel parse,peskesler,cerez paralari ,vakiflarda sürü yetisdirmeler ,vs saymakla bitmez

  Hava LieblHava Liebl27 gün önce
 • Yeni video neden kaldırıldı?

  Life goes onLife goes on27 gün önce
 • Gözümüzün içine sokulan değil, sesini duymadığımız bir başka Türkiye nin tokadı patladı 23 Haziran da... hem de dünyanın onur ucundan duyulan..

  Ahmet SuatAhmet Suat27 gün önce
 • Türkiye Cumhuriyenin Fabrika ayarlarını bozayım derken kendi ayarları bozulan parti oldu iktidar partisi..siyasi görev hükümet etme görevidir düzeni bozma görevi değildir daha iyiye daha güzel daha zengin etme görevidir,ülkeyi;ele geçirme gibi algılamışlar..yanlış anlaşılmış......

  Ayhan PlütonAyhan Plüton27 gün önce
BU KAFAYLA AK PARTİNİN AYAĞA KALKMASI İMKANSIZ