CHP'nin adayı Soyer, ilk projesini bisiklet turundan sonra açıkladı

CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, kentteki bisiklet kulüpleri ve gruplarının da katılımıyla bisiklet turu yaptı. Üçkuyular İskelesi'nden Konak İskelesi'ne kadar bisiklet tutkunlarıyla pedal basan Tunç Soyer, 26 Şubat'ta açıklayacağı projelerinden birine dair ilk bilgileri de paylaştı. Bisikleti hem ulaşım hem de spor için daha aktif kullanacaklarını anlatan Soyer, 500 dönüm üzerine kurulu, her türlü ihtiyacın karşılanacağı bisiklet kamp alanı oluşturacaklarını söyledi.
31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, bugün, hafta sonları buluşan bisiklet tutkunlarıyla bir araya geldi. Üçkuyular İskelesi'nde toplanan bisikletlilere katılan Tunç Soyer, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı üzerinden Konak İskelesi'ne kadar pedal çevirdi. Tunç Soyer bir yandan bisiklet sürerken, yol kenarında kendisini selamlayanlara da karşılık verdi.

Demirören Haber Ajansı'nın haber görüntülerini takip etmek için trvision.net/pass/UCxdpqtb0HIOdH7RGyfgmJbA tıklayarak TRvision kanalımıza abone olabilirsiniz.
Demirören Haber Ajansı(DHA) Resmi Web Sitesi
► www.dha.com.tr
Sosyal Medya Adreslerimiz
► facebook.com/dha
► twitter.com/dhainternet
► instagram.com/dha
► trvision.net/nameof-dha
► www.pscp.tv/demirorenhaberajansi
► plus.google.com/+demirorenhaberajansi
► www.linkedin.com/company/demirorenhaberajansi

Herunterladen

görünümler
2,886

YORUMLAR

 • Bisiklet bahane şato şahane 🤣

  aslıhan 24aslıhan 243 gün önce
 • Ortama bak aylık gelir 10bin TL üstü kokuyor

  Tülay ObutTülay ObutAylar önce
 • inşallah becerebilir ak partiyi destekliyorum ama bu projeler akpartinin saçma betonerme projeleriyle karşılaştırılamaz bile. umarım tunç başkan izmirlilere hakettiği hizmeti verir. acıyorum yazık adamlara

  Mösyö Semih ÖZTÜRKMösyö Semih ÖZTÜRK2 aylar önce
 • Yapacağım demek bir yana hayaller nedir? Projeleri görelim bakalım kaçı tutacak. Tour de FRANCE a İzmirden takım gönderecek 😁. Lafını yiyen şoolsun.

  Ahmet FidancıAhmet Fidancı3 aylar önce
 • Helahhhsoyer başka nnnnnn tuncc

  kuş muşkuş muş3 aylar önce
 • ulan CHPKK adayi, bisiklet yerine su agir bok pislik kokan Kordonun bi önce temizlesene , aritma sistemi getirsene. Izmire kac kere gittim cok cok agir bok kokuyor, hele hele aksamlari 10 metreden cok agir bok kokuyor, sirf o bok kokusundan kac kere mecburen o kordondan uzaklastigimi hatirliyorum. caddeler bok, alt yapi yok, sular tasiyor. adam bisiklet muhabbetinden, madem bisikletler cok önemli ozaman bi yarim metrelik kaldirimlari kaldir ki vatandas bisiklet sürebilsin, komedi

  Shockwelle1Shockwelle13 aylar önce
 • Bisiklet Izmire olmaz ki, bikere yarim metrelik kaldirimlar engel, o yarim metrelik kaldirimlar zihniyet deyismedickke kalkmaz. Ben almanyada yasiyorum, burda kaldirimlar 10 cm en fazla. bide utanmadan izmirliler Türkiye'nin tek varupayi sehiri oldugun söyliyor lar.

  Shockwelle1Shockwelle13 aylar önce
  • @Bet Kutu "".hangi mega şehrin denizi normal deniz gibi olur..senin almanyadaki sehrinin tesislerinin parasını kim ödüyor belediyemi devlet mi"" belediye ödüyor. birsey daha anltim, izmir balikliovaya gittim, cok güzel bir yer ama sahil cöp dolu, dayanamdim, elime büyük torba aldim (oda cöpten) bir saat sahili temizledim. sen kalk ta almayandan Izmire gel cöp toplamak icin. yahu ben orda ortusam ortudugum yeri temiz tutarim, shili temiz yaparim, cünkp avrupada böyle ögrendik, okadar izmirliden birtanesi cikip orayai temizleyemedi, ne belediye temizliyor ne izmirliler, ama begenmediniz almanci gelip temizledi. sonra zirva üstüne zirva yok Biz izmirliler en moderniz, en medeniyiz, türkiyenin tek avrupayi sehiriyizmis.. hadi ordan. mesela balcova daglarina ormana gittik, orman yokusasagi cöp deposu almus bildigin cöp depo. yanin kisacasi sabaha kadar anlatirimda, izmir her taraf cöp kayniyor. ama en acidigim sey su körfezin hali. CHP üc C: Cöp, camur cukur. söyleyen dogru söylemis.

   Shockwelle1Shockwelle1Aylar önce
  • @Shockwelle1 bende sana diyorum ki..buradaki başka partilerin belediyeleri avrupa düzeyinde mi..istanbul kaç sene başka partideydi..oranın denizi çok mu temiz..izmirin denizi bok kokmuyor ..cesmedeki deniz ile izmirin denizi istanbulun denizi bir olabilirmi ya..hangi mega şehrin denizi normal deniz gibi olur..senin almanyadaki sehrinin tesislerinin parasını kim ödüyor belediyemi devlet mi..ayrıca o gördüğün sıra için birbirini ezen otobüslerde birbirini iteleyende gerçek izmir insanı değildir..gerçek izmir insanı kim biliyormusun..tunç soyere oy veren yüzde 60 kesimdir..öbürleri belli kim oldukları..temizlik toplum kurallarından bir haber yobaz takımı..

   Bet KutuBet KutuAylar önce
  • @Bet Kutu ""Ya bir tutmuş almanya ile izmiri bir tutuyor"" yok Izmirliler kendi Türkiyenin tek gercek modern avrupayi sehir ile görüyor ve tanitiyorlar. avrupayi sehir mis, hadi ordan, Avrupada heryerde arit sistemileri var, koskocaman sehirde oturuyorum, burd tek büyü bir nehir akiyor oda icilecek gibi temiz, ama itmir körfezi BOK üstüne BOK psilik, nerde avrupayi izmir ?? aynisi, cöp depolamada, aynisikaldirm caddelerde, izmir heryer cöp idi, avrupda insanlar cöpünü cöpe atar, avrupda caddeler tertemizdir, cöp nerdeyse bulamassin, ama kendinin cok avruopayi medenin zanneden izmirde öyle deyil. hangisnin analtim, her alanda böyle. sira nedir izmirliler bilmez, avrupada her insan sakin sakin sirasina bnekler, gecen panayira gittim, 20 metrilk sira vardi ama düm düz halbuki heme öne gecip 1 ssat beklmek yerine hemen girebilirlerdi, avrupa böykle izmire gittim her defasinda adamalr senin sirani caliyorlar öneüne geciyor, gözlerimie inananamdim. avrupada insnalr metro izbanda otobüsde önce insanlarin cimaisni bekler ondan sonra son kisi ciktindan sonra tek tek girer, Izmirde tam tersi, kapi aciliyor hemen giriyor, hemde önüne gecerek, sirani calarak, zaten umrunda deyil orda insanlr önce cikmak mi istiyor falan, Izmir Türkiyenn tek avrupayi sehiri mis, hadi ordan, kendini avrupayi zanneden avrupayi hic görmemis zavallilar. sirf gercekleri söyldeim diye, mesele kordonun bok koktugu pisilk aktigi dedim diye izmirliler bana olmadik küfür hakaretler yagdirdi, bu avrupayi ?? avrupada küfür etmeden insanlarin grüsüne saygi duyulur, izmirde baska görüsdeysen hemen anana avradina küfürü yapistiryorlar. hangisini anlatim ? daha neler var, elestri iyi birsey xdir, küfür etmek icin elestrimiyoruz, SORUN oldugu icin ve SORUNUN giderilmesi cin elestiriyoruz, daha elestri kültüre nedir bunu bile ögrenemediler. hangsini anltim, CHP belediyenin rezillklerini cok, hizmet cok az veya yok gibi, projeler yarim ömür sürüyor, (hemde cikgin proje falan da deyil söyle normal makul seyler) neyse.. su kaldirimlari bi kaldirsin, Tunc siyer alkisliyacam, ama kaldiramaz, cünkü zihniyte deyismedikce o kaldirimlar kalkmaz, cünkp o yarim metrelik kaldirimlar bosuna yarim metreilk yapilmamis, bir nedeni var, zihniyte ve hizmetcilik anlayis nedeni

   Shockwelle1Shockwelle1Aylar önce
  • Ya bir tutmuş almanya ile izmiri bir tutuyor..yahu senin tutduğun partinin belediyeleri almanyadakilerle bir mi be böyle konuşuyorsun..ağzımı açtırma kaç tane borç içinde ve borçlu bırakılmış belediyeniz var..üstelik hizmet edilmemiş..birde diyon ki iftira atıyorsun..belediye konserlerde içki dagıtıyormuş.izmirin arıtması var..işte o izmiri begenmeyen ama yüzsüzce buralara gelmis senin gibi zihniyetliler yüzünden arıtma artık kaldırmıyor..izmirin halki temizdir..o sahsiyetler hertarafa çöp bırakıyor ..begenmiyorsanız gelmeyin buraya.sehiride pisletmeyin..daha temizlik kuralları toplum kurallarından bir haber insanlar gelmis begenmediği izmire yüzsüzce göç ediyorlar..belediyenin çöp elamanları hergun çöp toplar tesise götürür..temizlik elamanları hergün sokaktalar..sen izmire laf söyleyecegine memleketlerine temizlik kurallarını öğret..

   Bet KutuBet KutuAylar önce
  • @Bet Kutu bla bla bla. os kocaman izmir, CHP nin kalesi bi kordonu temiz tutamiyor, aritma sistemi nedir bilmezler, bilseler bile yapmazlar, basaramazlar, zaten adam niye oraya aritma sistemi koysunki Izmirliler alismi bok pis kokusuna. eski CHP zihniyte halic neyse 2019 yilinda izmir kordonu ayni halt. cünkü zihniyte deyismiyor. izmirde 3. dünya ülkelerinde oldugu gib bos arazileri acik havada cöp depoluyorlar. Mikrop pislik, methan gaz Fare, hepsi kol gezip sehre cevreye bulasiyor. Izmir yollari o bicim, narliderenin arkasindaki urlaya yakin 20 kilomtre uzaklignda denize giriyorum, gene deniz cöp pislik, bi snickers cukulata cöpü yüzüme vuruyor bagten, ondan sonra poset, ondan sonra baska cöpler. gene ana meselyi gelmek icin: Izmiri bisiklet sehri yapacak mis, GÜZEL, ama o nerdeyse yarim metrelik kaldirimlan biraz zor. almanyada kaldirimlar EN EN fazla 10 cm, cogu yerde ondan bile asagi, bagzi yerledere 2-3 cm yani. adam niye oraya yarim emtrelik kaldirimlar koyuyorki ? cünkü adamlar yolun üstünde yaya yolunda arabasini park edecek, öyle bir zihniyet, ama arab sahipleri de hakli, cünkp belediye yeterince araba park yeri yapmamis ki, düzensiz bir skilde evleri dikmisyer 10 katli, hemde yan yana, yollar o bicim, araba park yeri yok, yeralti araba park yeri zaten öyle bir viyzyonu yok, bana ne senin arabandan zihniytei tabiki araba sahiperli bana senin yaya gecitinden dyiecek. almanyada HER tarafta her caddede rahat bisiklet sürübilirsin, Itmirde yer yarim metre kaldirim, pes

   Shockwelle1Shockwelle1Aylar önce
 • büyük CHP bisiklet projesi - CHP'nin cilgin Projeye bak bak. CHPKK adayi Tunc Soyer tam bir vizyoner

  Shockwelle1Shockwelle13 aylar önce
  • @Shockwelle1 sen gittiğin yerden gelmiyorsun galiba..uçuyormusun nedir..

   Bet KutuBet KutuAylar önce
  • @remzi emre konyar ""100 lira bile olsa o para sana pahali gelmiyorsa. Zenginsin o zman"" güzel kardesim sen öyle olaya böyle at gözlüklern bakarsan haklisin, ahh dersin 100 lira geic cook pahalli. Halbuki orasi herhangi bir gecit deyil, körfez gecit, eyer o köprüden gecmessen ozaman ilave arabaylan 100 kilometre daha gitme ZORUNDASIN! 100 Kilometrelik Benzin hesabini bi hesapla kac apara ediyor, sonra 2 SAAT zaman da gidecek, araba 100 Kilometre yapacak, yani araban da yipranacak, bunlar hep maliyet. Bütün bu maliyetleri Bunlari hesapladigin zaman 100 TL ozaman pahalli olmuyor. anlatabildim mi kardesim ?

   Shockwelle1Shockwelle13 aylar önce
  • @Shockwelle1 geliş gidişi hesplasaydin keşke 206 lira yapiyor çok ucuzmuş 100 lira bile olsa o para sana pahali gelmiyorsa. Zenginsin o zman

   remzi emre konyarremzi emre konyar3 aylar önce
  • @remzi emre konyar ""200 lira"" osman gazi köprüsünden bahsediyorsun, orda gecis ücreti 103,05 Lira. CHP'liler hic yalan doymuyor :D nedense demek umutlati olarak sirf yalan kalmis, yazik.

   Shockwelle1Shockwelle13 aylar önce
  • Kusura bakma 200 lira geçtiği köprüleri vaat etseydi herhalde mutlu olurdun

   remzi emre konyarremzi emre konyar3 aylar önce
CHP'nin adayı Soyer, ilk projesini bisiklet turundan sonra açıkladı