Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2019 Yerel Seçimleri Sonrası Tarihi Balkon Konuşması

AK Parti Genel Merkezi'nde Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimiz bugün bizi 15'inci defa sandıkta birinci yaptı." dedi.
TGRT HABER TRvision KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
bit.ly/TgrtHaberAbone
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinin balkonundan vatandaşlara hitap etti.
Erdoğan, "Beka meselesi konusundaki hassasiyetimize sahip çıkan tüm vatandaşlarıma, özellikle de Kürt kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum." dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "AK Parti olarak tek başımıza veya Cumhur İttifakı ile seçime girdiğimiz yerlerde şu an itibarıyla 16 büyükşehir, 24 il, 538 ilçe ve 200 belde olmak üzere 778 belediye başkanlığı kazandık." diye konuştu.
"ÜLKEMİZDEKİ BELEDİYELERİN YAKLAŞIK YÜZDE 56'SI AK PARTİ TARAFINDAN YÖNETİLECEK"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yarın sabahtan itibaren eksiklerimizi tespit ve telafi etmenin çalışmalarına başlıyoruz." dedi.
Erdoğan, "(Sonuçlar) Ülkemizdeki belediyelerin yaklaşık yüzde 56'sının AK Parti tarafından yönetileceği anlamına geliyor." şeklinde konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu seçimde arzu ettiğimiz neticeleri alamadığımız yerlerdeki sonucun tek sebebini, milletimize kendimizi yeterince anlatamamış, gönüllere yeterince girememiş olmamız olarak görüyorum." dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Eksiklerimiz varsa bunları düzeltmek boynumuzun borcudur." ifadelerini kaydetti.
Erdoğan, "Bazıları kendini darı ambarında sanıyor. Şunu bilmeleri lazım, 4,5 yıl bu kardeşiniz Cumhurbaşkanı mı, AK Parti iktidar mı, dolayısıyla Cumhur İttifakı olarak parlamentoda mıyız? Bu yolda nasıl şu ana kadar geldiysek yine bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz." şeklinde konuştu.
Erdoğan, "Şahsım dahil hiç kimse davamızdan daha büyük değildir, Türkiye'den daha öncelikli değildir, partimizden daha önemli de değildir." dedi.
====================================
TGRT HABER TV HAKKINDA:
● Türkiye'nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.
TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
www.tgrthaber.com.tr
facebook.com/tgrthabertv
twitter.com/tgrthabertv
plus.google.com/+tgrthaber/posts
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr
TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
www.tgrthaber.com.tr/frekans

Herunterladen

görünümler
175,185

YORUMLAR

 • Akp artık siyasi bir meftadır.

  Elias WildElias Wild2 aylar önce
 • ihtiyar Genç

  filip zebrafilip zebra4 aylar önce
 • Merak etme bu gidişle başkanlık da gidecek

  Burak PişginBurak Pişgin4 aylar önce
 • 2023❤❤❤❤❤

  zeynepzeynep5 aylar önce
 • TAYYİP ERDOĞANIN YAPTIĞI EN İYİ ŞEYLERDEN BİRİ SELLAHETTİN DEMİR TAŞI İÇERİ ATMASI APONUN HEYKELİNİ DİKECEKMİŞ SEREFSİZ APONUN HEYKELİNİN ÜSTÜNE OTURTUR SENİ BU DEVLET AŞALIK SELO

  Annem AnnemAnnem Annem7 aylar önce
 • Allah razı olsun cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan

  Umitjan IskandarowUmitjan Iskandarow8 aylar önce
 • He he he he

  Nurı DenizNurı Deniz8 aylar önce
 • Rükudan secdeden bahsetme iki yüzlü herif , bir sürü masum insanı katletttin sen.

  selman erdoganselman erdogan8 aylar önce
 • hadi yine yapsın

  Sadrazam EfendiSadrazam Efendi8 aylar önce
 • Sayın cumhurbaşkanı diyor ki belediye yönetimi vaatlerle mi oluyor Ebe Cumhurbaşkanım bu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı halkı hepimiz Bizler siyasi büyüklerimizin ağzından çıkacak bu ayetlere böyle kuş gibi bakıyoruz Çünkü hepimiz muhtacız ve ihtiyaç sahibiyiz söylenecek her kelimeden dolayı ağızların içine bakıyoruz Nerede inanmazsak bizde inanarak sizlere oy vereceğiz Şimdi 23'inde tekrar seçim var İçimizden tekrar gidip oy kullanmak gelmiyor biz Görevimizi yaptık oyumuzu kullandık kendi aralarında anlaşılmazlık lar oldu bizlere tekrardan sandık başına sürüklüyor sunuz Ey sürüklüyor sunuz da hiç düşünüyor musunuz ki bizim gibi engelli kardeşlerimiz ne zor şartlarda oralara gidip oy kullanıyorlar ona yaptırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz eve özel arabaları gönderiyorsunuz evlere sandıkları gönderiyorsunuz Benim derdim ne karnına nasıl duruyorsun Nasıl geçiniyorsun Zavallı Engelli diye soruyor musun Hayır aldım üç kuruş 1300 lira Aylıkla benim geçimimi bekliyorsun Mümkünse bir hafta benim yerime geçer misin benim için bir bir bir 300 lira Aylıkla yaşamaya Sayın Cumhurbaşkanım Sizi davet ediyorum Çok merak ediyorum diye için bu engelleri bu kadar düşünüyorsunuz ne için bize Ferah bir ve yaşam hayat vermiyorsunuz bize birer tane daire vermek ya da engelle yükseklik derecesini sakatlık yükseklik derecesini ölçüp de geçim kaynağını ölçüp biçip de ona göre birer tane yaşam alanı sormuyorsunuz ne için sizin için çok mu önemli paralarla çok mu yüksek miktarlı olacak şeyler bırakıp onlardan vazgeçtik Şu anda ben herhalde saçmalıyorum ya da çok komik konuşuyorum ben bir 300 lira Aylıkla geçirmeye mahkum edilmiş gel yaşam alanı bekliyorum Sayın Cumhurbaşkanım bakın bizim oylarımızla bu Oturduğunuz koltuklar Abu dereceleri bu seviyelere geliyorsunuz Biz engellilere dışlayıp da arka plana atma hakkına sahip değilsiniz �lker İçim vatandaşların için millet için çabalıyorsa ilk önce engelliler için çaba duyacaksın ayakta hayatı Neye devam eden kardeşlerim her türlü kendilerini kurtarabilecek olan haklara sahipler Bizler ne

  Celal BinbaşıCelal Binbaşı8 aylar önce
 • Reis ölüme dek seninleyiz. ❤

  CJ JOHNSONCJ JOHNSON8 aylar önce
 • TC HUKUMETI DEGIL AKP HUKUMETI ANASINI SATAYIM,BUTUN AILE KABINEDE MILLET PAZARLAR UCUZLASADA AKSAM KIRINTILARI TOPLAYIM COLUGUMA COCUGUMA IKI AS PISIREYIM DERDINDE,lan avrupada bile benzinin litresi 1,50 euro bee,yuhhh

  Tanri TanimazTanri Tanimaz8 aylar önce
 • NE HABER LA YARINI GOREMEYEN ZAVALLI AKP'LILER. :)

  Tanri TanimazTanri Tanimaz8 aylar önce
 • Biz biliyoruz kimin ne olduğunu millet kuru soğanı bulamaz oldu hade hade bakalım

  İbrahim Tunaİbrahim Tuna9 aylar önce
 • Koskoca cumhur başkanı türkiye lideri çıkmış istanbulda kaybetti diye akp konuşma yapiyo. Evet ilkte çalıştı birşeyler yaptılar ama sonrası gelmedi sarayına çekildi halkı umursamadi artık gitmeniz gerek Herşey ÇOK GÜZEL OLACAK

  ergin balcıergin balcı9 aylar önce
 • 23 haziranda da istanbul seçimini kaybetseniz sonuç ne olacak?

  dar-hejiroke ankaradar-hejiroke ankara9 aylar önce
 • EKREM İMAMOĞLU DEĞİŞİMİN ÇOK DAHA GÜZEL OLDUĞUNU DENEYİMLETTİ HALKA ARTIK AKPNİN BATIŞINI İZLEYECEĞİZ

  FearlessFearless9 aylar önce
 • Istanbulda akp oy vermis tim imammogluna yapilan bu haksizliktan sonra oyum chpye

  Ersan KralErsan Kral9 aylar önce
 • KURBAN OLIYIM MÜLTECILERI GONDER REISIM GITTIKCE DUSECEKSIN YOKSA:(

  Yunus GunesYunus Gunes9 aylar önce
 • Akpkk nın kızlığını caaaart diye yırttı millet 😄

  Mustafa DivinaMustafa Divina9 aylar önce
 • Sayın başkanım herşeyden once ekonomiyi düzelt verdin zamı verdin zamı sonra eksikler diyorsunuz sana orda bağranlara saygi duyanlara lafimiz yok ama eminim ki ceblerinde parasi köşede bozdurup parasina para kattığı dolarları vardir biz bıktık evimizde doğal gaz yok 3 ayda 2.557 gaz parasi mi gelir chpnin zamaninda gösterdiğiniz hallerine soktunuz iyce bizi Allah bizi sizden korusun sizin kalbiniz iyi olabilir ama reis yaninda çalışanlar milletinden para kopartıyor chp geldi gelir gelmez calismaya basladi zam yok düşüş var diyor akpliler karşı çıkıyor etrafindaki kopeklerden kurtul reis Allah korusun türk ve türkiye cumhuriyeti vatanina düşkün kürt kardeslerimizi ekonomik sıkıntı reis EKONOMİK ANAMİZİ AGLATTİNİZ YAZIKLAR OLSUN

  Umut DemirUmut Demir10 aylar önce
 • Benim mehmedimi şehit edenler diye ötüyorsun onlar senin mehmedin değil senin mehmetlerin ABD'de yaşıyor öbürü gemi yüzdürüyor.

  erdener abierdener abi10 aylar önce
 • Oğlunun biri çürük almış öbürü 28 gün bedelli yapmış vatan millet edebiyatı yapıyor.

  erdener abierdener abi10 aylar önce
 • Oy için Hdp'ye yanaştın çözüm süreci dedin olmadı tek başına iktidar olamayacağını anladın milliyetçi olup mhp'li oldun üç kağıtçı.Nerede şu akil adamlar ne demişlerdi sen ne demiştin şeytan?Resmi kurumlardan T.C ibaresini kaldıran sen değil misin şerefsiz?

  erdener abierdener abi10 aylar önce
 • SAYIN BAŞKAN 20 ,yıl geriye gitmek NASIL iyimi EYT ,li SAYGILARIMIZLA ÇİFT dikişci SAYGILARIMIZLA Bir avuç insan SAYGILARIMIZLA TÜREMiS SAYGILARIMIZLA

  Mesut GüneyMesut Güney10 aylar önce
 • SAYIN BAŞKAN BEN EYT ,liyim Bir seçim yaptınız Ağzına yüzünüze BILASTIRDIN BAŞKANIM

  Mesut GüneyMesut Güney10 aylar önce
 • SAYIN BAŞKAN CUMHUR ,BAŞKANIM Genel seçim kararı ALINDA BOYUNUZU ÖLÇELiM Hayırlısı inşallah olur

  Mesut GüneyMesut Güney10 aylar önce
 • Tayyip bey kabul et. . 50 günlük kampanya,17 senelik akp. .3 aylik EKREM IMAMOĞLU. . Aldı topunu baş aşagı etti. .Daha ne olsun. .atı alan üsküdari geçti. .

  Birol CiplakBirol Ciplak10 aylar önce
 • Oynama şıkıdım şıkıdım. .💃

  Birol CiplakBirol Ciplak10 aylar önce
 • bu millet sana 2023 ü göstermeyecek buraya yazıyorum :)

  acı bademacı badem10 aylar önce
 • HAZRETİ €r$oğan

  marmara kazımmarmara kazım10 aylar önce
 • Sayın cumhurbaşkanım, bu seçimde benim bir şey daha dikkatimi çekti! Fetonun telkin taktiği. Bu taktiği chp ve iyi parti eliyle kullandılar. İnsanların kulaklarına bir şeyler fısıldadılar, biz iyiyiz, biz merhametliyiz, onlar size zulmediyorlar mahiyetinde sahte cennet vaad ettiler (üst aklın vaad ettiği cenneti Afganistan'da Irakta gördük). Sosyal medya burda önemli! "Eğer bir yanlış bir çok kez tekrarlanırsa, insanlar yanlışı doğru olarak kabul edeceklerdir (Joseph Goebbels, Büyük Yalan Teorisi)". Tabii akpartinin bazı propaganda hatalarıda buna yardımcı oldu. Onlara kullanabilecekleri malzeme verilmemeli. Bence bu konuyu Ertan Özyiğit ele almalı. Karşı hamle yapabilecek yetenekli insanlarda var Türkiye'de. Bir kurul oluşturulabilir.

  Zeki KZeki K10 aylar önce
 • GİDECEKSİN

  deligibi biriyimdeligibi biriyim10 aylar önce
 • A mina K oydumun P ezevenkleri

  Ahmet KücükAhmet Kücük10 aylar önce
 • Sõzün sonu. .... Bitmişsin sen erdo. ..

  Birol CiplakBirol Ciplak10 aylar önce
 • "İçinde Milletin olmadığı bir siyasetin sonu Faşizme, Diktatörlüğe, Zulme çıkar" denildiği için Balkon'da kimse kalmamış... Herkes aşağıda...

  RatyRaty10 aylar önce
 • hep ayni laflar biktik usandik...

  onetubeonetube10 aylar önce
 • Başkanlık seciminde Suriyelilerin oy kullanma hakkı yoktur sen onlara tc vatandaşlığını nasıl verebilirsin 1 oy 1 oy diyerek içimize aldın süriyelikeri Arabistan bile kabul etmedi kendi vatandaşını bizim derdimiz az gibi birde süriyelileri getirdin getirdiğin yetmedi aylıga bagladın adamlar at koşturuyor Türkiyede at

  Wukonq KraLWukonq KraL10 aylar önce
 • Reisimm sen çok hatalisin.. tek hatan bu ac agzi kokan milletin gözünü doyurmandi.. reisim zamaninda cehapelilerin yaptığı zorbalığı eşitsizligi sen yapmış olsaydin bu nankörler simdi böyle konuşamazdı.. Boyle serefsizler, devleti batani Bir patlicana domatese satarlar.... adam olmaz bu bazi serefsiz millet..

  Gökhan KılıçGökhan Kılıç10 aylar önce
 • Önce kibiri bırakacak .Ahlaklı olacak o uzun ellerini! çekecek gariplerin ekmeğinden.Ailesiyle birlikte özetle calmayacak.Damadi denilen herifi alacak sağlam ekonomiden anlayan bir bakan gelecek .Adam kayırma son bulacak.O ağzını düzeltecek adisi sereflisi kurdu o' na kalmadı bunlari söylemek.Suriyelileri bir zahmet sepetleyecek.Herkes üniv.mezunu olmak zorunda değil.Bakiniz Almanya.Tarim arkadaş sen Qatar ya da B.A.E misin ithal tarım ürünü ?ve demiş mıydım Hırsızlık .He bir de dinden bir elini ceksin.Kimsenin haddi değil kimsenin inancı.Ben ondan önce yada bu Ak comarlardan önce daha dindar sayilirdim.Kurt e PKK li demeyecek.Simdiden başlasa zor ve dostum ömür yeter mi?Ne yazık ki ,Ekrem İmamoğlu var onda kendini görüyor.Butun derdi bu.Kabul et iyiler hep var hep olacakta.Mustafa Kemal Paşa yi söylemiş mıydım o daima yaşıyor biz çocukları O nu hiç unutmayacağız.Minnetle Atam.

  Sultan ATGÜDENSultan ATGÜDEN10 aylar önce
 • Moronbasi ,oh ne guzel girdi sana bu secimler

  asli dumforasli dumfor10 aylar önce
 • Offf off enflasyon oranı nasıl bilmem takip etmiyorum lakin pazar fiyatları ve işsizlik oranı gösteriyor ki halimiz iyi değil umarım iyi olur yoksa halk oy vermez böyle bir durumda size suriyeliler ülkede misafir başgöz üstüne ama biz kendimize yetmiyoruz buralarda geçinmek zor bir ögrenci olarak telefonumu sattım ikinci el aldım bir dershane parası verebilmek için Buralardaki ailelerin durumları ise aynı babaları çok çalışıyor ama hep bi eksik gidiş geliş parasının bile pahalı oldugu pazarları saymıyorum bile geçinmek zor biz ise sadece çalışıyoruz Eger siz millete refah sunmazsanız istediğini vemezseniz halk istemez sizi size çok minnettarız eskiden yaptıklarınız için bu yüzden sezarın hakkı sezardadır ama şuan ki durum iyi değil elbette halledeceğiz millet olarak ama siz milleti oy vermeye ya da vermemeye göre terrörist belirlerseniz millet soğur kabul etmez haklı değiller mi sizce umarım bu sorunlar çözülür biz de refaha ulaşırız artık lütfen sadece hizmet için seferberlik kurun tüm partilere ve tüm milletvekillere allah yardım etsin özellikle tüm emektar halkımıza lütfen bu sorunları hep birlikte aşalım siyaseti sadece o ona ne demiş diye degil millet için yapılması gerekene tepkisi nedir denilsin diye çözüm odaklı konular konuşulsun

  new stylenew style10 aylar önce
 • patatesin soğanın taneyle poşetin parayla satıldığı ülkemizide 4.5 sene sonra oy kullanacak gençlerin varlığından bi haberdar olanlar var

  ONLY MOTİVATİONONLY MOTİVATİON10 aylar önce
 • Ehliyetini kaptıranlara ehliyetlerini geri verseniz bir af çıkarsanız herşeye af çıktı buna çıkmadı

  Murat TarMurat Tar10 aylar önce
 • Reis tanzimleri arttır marketlere güvenme bir haftadır yüzümüz gülmüyor İstanbulu hayırlı sıyla alalım lütfen Pendik Kaynarca da bir tanzim yetmiyor

  Hüseyin AkçayHüseyin Akçay10 aylar önce
 • Nasil koyduk ama

  fasosi kenfasosi ken10 aylar önce
 • Peygamber s.a.v. karnına iki taş bağlamıştı. Varsın bizde bir taş bağlayalım ne olur. Allah c.c. bu memleket için bu din için bir adım atandan razı olsun

  ali coskunali coskun10 aylar önce
 • Sayın başkanım ògrncileri çok boś bıraktınız

  Güneş BulutGüneş Bulut10 aylar önce
 • Sayın başkanım sıralaması olan ògrencilere tercih sunulsun dedik ama kimse duymadı ògrenciler yoruldu òsym kapansın ve sınav kaldırılsın

  Güneş BulutGüneş Bulut10 aylar önce
 • TAYYIP SECIMLERI KAYBETTI - HER ZAMANKI GIBI YALAN DOLANLA ALLAH BIN TÜRLÜBELASINI VERSIN TAYYIBIN DEVLETIN KASASINDAKI PARALARI SECIM ICIN KULLANIYORSUN O PARA MILLETIN PARASIDIR SENIN DEGIL !!!

  NESRIN DEMIRKIRANNESRIN DEMIRKIRAN10 aylar önce
 • Senden kurtuluyuz bop eş başkanı

  toprak sutoprak su10 aylar önce
 • Şu emineyi alın oradan

  şişmann kızşişmann kız10 aylar önce
 • Burada bana iş ver muhabbeti yapanlar, elindeki telefonu bırakıp KPSS'ye çalışsın. POMEM'e başvursun. Burada boş yapmasın

  LEZZET DEDEKTÖRÜLEZZET DEDEKTÖRÜ10 aylar önce
 • HIRSIZZ YALAN DOLAN INANMAYIN BU ADAMA AKILLI OLUN

  Semih ÇelikSemih Çelik10 aylar önce
 • May Allah bless Erdogan. The Muslim world loves him, why don't Turkey do the same?

  Mohamad FarizMohamad Fariz10 aylar önce
 • daha çok yalvarırsın ahahah bye tayyo

  orkun dorkunorkun dorkun10 aylar önce
 • Reis işim yok gücüm yok param yok rabbim yardım etsin halka yemin ederim çok Zor vatandaşın halı reis

  Mustafa AyerdemMustafa Ayerdem10 aylar önce
 • Doğru bu millet size15 defa kazandırdı ama zar zor 16 17 olmayacak sen geldin cumhur başkanlığına ekonomik kriz tavan yaptı devlet baba yanlış yaptın yanlış suan sendin basda ama olsun chp ye fırsat vermedigin için sana sonsuz teşekkürler devlet reis ayrıl peşinden ne olur bu milletin sana ihtiyacı var her olanda hayır var diyon da yozgat da belde başkanlığın ı akparti aldı ve yüzde 5 akp 2oy kullandı ve acigada çıkardık hadi iptal elinde görelim ben bunu gördük den sonra akp bitti benim için

  Faruk YıldırımFaruk Yıldırım10 aylar önce
 • balkondan hala cumhurbaskani olarak degilde, akp lideri olarak konusuyor. aklini sikim

  shaman forevershaman forever10 aylar önce
 • tayyip bittin bittin ,, ikileeee

  shaman forevershaman forever10 aylar önce
 • زنده باد ریس همه مسلمانان اردوغان بابا

  حسین سعیدیحسین سعیدی10 aylar önce
 • Ak parti neden kaybetti tabiki de cevabı çok açık 1.Suriyeliler şehirlerin her yerinde cirit atıyorlar ve milletin namusuna el uzatmaya başladırlar(yaşlılar,çocuklar ve muhtaçların başımızın üstünde yeri var). 2 ekonomik sıkıntılar ve faturaların ciddi derecede giydirilmiş olması artı olarak kaçak kullanımların halk üzerinden toplanması ki bu kul hakkıdır. 3. Bu madde çok önemlidir siyasi parti teşkilatlarının halktan kopmaları saltanat peşine düşmeleri ve halka yukarıdan bakmaları ki bunun örneğini Gaziantep'e giden vekilin öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar lafı bardağı taşıran damla olmuştur ek olarak bağzı bakanların halka karşı tehditkar konuşması da halkta ciddi kırılma yaratmıştır. 4. Cumhurbaşkanına yalakalık olsun diye bazı parti üyelerinin oy ile ahireti bir tutarak şuursuzca konuşmaları ve iktidar partisine yakın kanalların halka karşı ciddi ötekileştirme uygulayarak çok saçma programlar sunmaları bu seçimde halk tarafında Ak partiye ciddi tepki oyu çıkmasına sebep olmuştur... Saygılarımla...

  AtsızAtsız10 aylar önce
 • Attığımız tokada destek veren EYT lilere selam olsun

  efelerin efesiefelerin efesi10 aylar önce
 • Halkın verdiği mesajı acilen dikkate al akapeli cumhurbaşkanı!! Gidişatı düzeltmezsen ayriştirmaya bölmeye devam esersen senin zaearina olacak sayın akapeli cumhurbaşkanı, halk kulağını çekti, halkın şamarini yeyip yememek senin elinde

  efelerin efesiefelerin efesi10 aylar önce
 • Rükû da ve secdede eğilir doğru söyledin sayın cuhurbaşkanım ama Amerika'ya eğildin papazı alamaz dedin papazı Amerika aldı bu ne demek oluyor kandırma artk bu halkı din ile

  Uğur GültekinUğur Gültekin10 aylar önce
 • İstanbul ve Ankara başta olmak üzere bir çok yer elinizden gitti ! Yenilginin sebebi ülkede yaşayan vatandaşın sorunlarına çözüm getirilmemesidir !

  Bir Yudum NostaljiBir Yudum Nostalji10 aylar önce
  • Bu Suriyeliler gitmediği sürece sen daha çok kayıplara uğrayacaksın

   Mehmet YazıcıMehmet Yazıcı8 aylar önce
 • Böyle tarihi bi konuşma görmedim vay be dedim

  figen özenfigen özen10 aylar önce
  • Niye kizz 😊

   Arif AlcıArif Alcı10 aylar önce
 • Milli egitim cöktü.hala da toplanamadi.egitim bitmis olan bir millerin sonu iyi degildir.

  Soba MuslukSoba Musluk10 aylar önce
 • Bu ADAM ALLAH ın izni ile gıtmıyecek 2023 hedef hırsızlıkla basa gecegnımı sanıyorsunuz itler surusu ekrem pınokyosunun hevesı kalacak kursagında Asker ADAMIN ARKASINDA OLUR şetefsızlerın degıl

  HİLaL HiLaLHİLaL HiLaL10 aylar önce
 • Konuş konuş balkonlar sana yakışır dualarımız seninle

  Gönül GozutokGönül Gozutok10 aylar önce
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2019 Yerel Seçimleri Sonrası Tarihi Balkon Konuşması