Dalaka ve Atakan'ın Arası Açılıyor! - Survivor Ekstra 53. Bölüm

#TV8 iç yapımların yapmış olduğu #SurvivorEkstra; Furkan Dede, Nagihan Karadere, Semih Öztürk ve Murat Özarı'nın sunumuyla, #SurvivorTürkiyeYunanistan’ın perde arkasında olanlar, adada yaşanan her şey, bilinmeyenleri ve merak edilen tüm yönleri ile Survivor - Türkiye Yunanistan'dan sonra #TV8 ekranlarında....
Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı #Survivor2019TürkiyeYunanistan’a ait ilk yorumlar, tüm yarışmacılar hakkında yapılacak ilk değerlendirmeler ve tüm merak edilenler bu programda ekrana gelecek.
Furkan Dede Kimdir ?
Survivor Extra programını sunacak olan Furkan Dede 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Biz onu ilk olarak Var mısın Yok musun adlı yarışma programında kazandığı büyük para ödülünden tanıdık. Daha sonra Survivor’a da katılan Furkan burada aynı başarıyı gösteremedi. Hadi Oynat Bakalım adlı programı sunan Furkan Dede, Survivor Ekstra programının sunuculuğunu yapmakta ve aynı zamanda Survivor Panorama'da yorumcu olarak bulunmakta.
Nagihan Karadere Kimdir?
1 Ocak 1984‘te Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren profesyonel olarak atletizme ilgi duyuran Nagihan Karadere, 2003'te Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. 2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı. Survivor 2016 , Survivor All Star'da Ünlüler için yarışan kişiler arasında yer alan Nagihan Karadere, " Kıskanıyorsun kızım" sözleriyle akıllara kazındı.
Semih Öztürk Kimdir?
Survivor'da Zafer'le kavgasından dolayı takımı değiştirilen, davranışları ile dikkat çeken Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. 2014 yılının Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı'nın yeni yarışma programı “Ütopya” adlı yarışmada yarışmıştır. Ütopya'da ikinci olan ve sosyal medyada binlerce hayranı bulunan Semih Öztürk, Marmara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Gitar çalabilen Öztürk aynı zamanda şiir okumakta ve şiir okumayı çok sevdiğini söylemektedir. Ütopya yarışmasında tanıştığı Kurretülayn Matur ile aşk yaşayan Semih Öztürk, Survivor 2016 tanıtımında ‘'Bu sene Survivor'da çokça beyin ameliyatı yapacağım galiba’' sözleriyle dikkat çekmişti.
Murat Özarı Kimdir?
Murat Özarı, 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 47 yaşındadır. Galatasaray ile bütünleşen ve yanı zamanda Milli Takımın efsane futbolcularından olan Coşkun Özarı’nın oğludur. Coşkun Özarı, Galatasaray’da forma giyen ve Milli takım eski teknik direktörlerinden olan Coşkun Özarı’dır. 1931 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş 2011 yılında 80 yaşında vefat etmiştir. Murat Özarı, Tv8 ekranında yayınlanan Bay Tahmin programını Fikret Engin ile beraber ekrana taşımıştır. Kendisi bir süre Karagümrük takımında menajerlik yapan Murat Özarı, Furkan Dede'nin sunduğu Survivor Ekstra programında Survivor Türkiye - Yunanistan programını yorumlamaktadır.

►Abone ol: bit.ly/2GoeEil
►Daha fazla Survivor Türkiye videoları için;
bit.ly/acunncom
►Daha fazla Survivor Türkiye videoları için;
bit.ly/SurvivorTurkiyeTV
►Survivor Panorama için;
bit.ly/SurvivorPanorama
►Tv’den takip etmek için;
bit.ly/2GDooGa

Herunterladen

YORUMLAR

 • boş konuşma allah aşkına işin yokmu senin hey murat

  The Kitten VlogsThe Kitten VlogsYıl önce
 • What did they say?

  Βασω ΠισσιαΒασω ΠισσιαYıl önce
  • @Altynaý Atamyradowa Why say that??

   Βασω ΠισσιαΒασω ΠισσιαYıl önce
  • says katerina is using him

   Altynaý AtamyradowaAltynaý AtamyradowaYıl önce
  • @Altynaý Atamyradowa About atakan and dalaka,

   Βασω ΠισσιαΒασω ΠισσιαYıl önce
  • everyone is attacking him every time

   Altynaý AtamyradowaAltynaý AtamyradowaYıl önce
 • Murat abi gerçekten mi ya gerçekten mi ????

  Ferhan DemirelFerhan DemirelYıl önce
 • Murat Özarı seni anlayamıyoruz...

  Enes ÖzbayEnes ÖzbayYıl önce
 • Zaten sevgili değiller ... Dokunulmazlık oyunun 1.kısmında atakan kazandığında Kalp yapıp sen kendini biliyorsun dedi ...siz algı yaptınız sürekli ...ama biz biliyoruz atakan ve damlanın sevgili olduğunu

  i'm lavander but that's oki'm lavander but that's okYıl önce
  • @B. kim dedi ? Ablasına olsa direkt söyler

   i'm lavander but that's oki'm lavander but that's okYıl önce
  • Ablasınaymış kalp

   B.B.Yıl önce
  • @Ferhan Demirel bırak ya kaç kere ifşaları çıktı

   i'm lavander but that's oki'm lavander but that's okYıl önce
  • @Berhanini Karakas Damla Can dan bahsediyor panaromadaki onlar atakanla arkadaş normal hayatta

   Ferhan DemirelFerhan DemirelYıl önce
  • Hangi damla? Damla Kim

   Berhanini KarakasBerhanini KarakasYıl önce
 • Murat Özarı boş adamsın

  ırmakırmakYıl önce
Dalaka ve Atakan'ın Arası Açılıyor! - Survivor Ekstra 53. Bölüm