DEVALÜASYON OLMADAN IMF GELMEZ ÇÜNKÜ... VİDEO: 1070

www.liberalsosyalist.com
twitter.com/memduhtv
facebook.com/liberalsosyalist
instagram.com/liberalsosyalist
22.02.2019
SAAT:12.00
İLK KEZ DOLAR TAHMİNİ YAPACAĞIM
Biliyorsunuz.
Türkiye gibi bir ülkede en zor olan şeylerden biri döviz kurlarını tahmin edebilmektir.
Ve ben bugüne kadar asla döviz kuru tahmini yapmadım…
Tek yaptığım kurların hareketinin nasıl olabileceği, devalüasyonların hangi şartlarda ve ne zaman yapıldığı idi…
Ki…
O da yakın tarihe baktığınızda hepiniz tarafından görülebilecek açık bir bilgiydi.
Bir kez daha tekrar edeyim.
Türkiye ekonomisini yönetenler ne zaman IMF’e gitmek zorunda kalmışlarsa stand-by imzalamadan önce mutlaka büyük bir devalüasyon yapmışlardı.
Eğer bu sefer de gidilecekse (Belki de hiçbir ekonomik durgunluk ya da muhtemel kriz durumu bugünkü kadar IMF’e gerek duyulan bir süreç yaşamamıştı) her şeye rağmen önce devalüasyon yapılıp Nasrettin Hoca’nın fıkrasında olduğu gibi odanın daraltılacağını sonra da IMF sözleşmesinin nasıl da işe yaradığını kanıtlamak için doların TL karşısında ölçülü bir şekilde değer kaybedeceğini tahmin ediyorum…
2019 yıl sonunda ise yani 31 Aralık 2019’da 1 Dolar’ın 6.40 - 6.60 arasında olacağını öngörüyorum…

görünümler
201,443

YORUMLAR

 • Dolar 6 Tl'yi geçti. Devalüasyon oldu sayılır mı? Yoksa 7 Tl'yi geçince öi delavüasyon oldu deriz Memduh Abi?

  Günseli AlpenginGünseli Alpengin12 gün önce
 • Sen önce anayın tahmini yap seni abd mi yoksa israil denlimi almış bence ikisinin karmasısın 😀😀😀

  melih karamelih kara24 gün önce
 • sigtiret nereye gıderse gıtsın hahahaha hadı bakalım dede yarın 400bın tl basıcam dolara inşallah ağlamam sonra:D

  ismail yılmazismail yılmazAylar önce
 • Kalitesiz

  murat akmurat akAylar önce
 • Cok sevdim bu kanali yaaa hocam cok iyi izah ettiniz teşekkür ederim

  Zamane ÖğretmenZamane ÖğretmenAylar önce
 • Götü yırtma amcık Osman yan gel bostan Erdoğan öpecek tc kaymağını yiyorsunuz bankada ne kadar dolar var... 31mart hdp CHP PKK temel akşener ve sen yenileceksiniz

  Sinan TopcuSinan TopcuAylar önce
 • ROCKEFELLER= ABD'yi kuran adam, DÜNYA'NIN İSTİHBARATÇISI.

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • ROTHSCHILD=İktisattaki GİZLİ EL, PARANIN PEYGAMBERİ.

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • Kıymetli hocam; bu yazdıklarım 5-6 aydanberi twitter hesabımda kayıtlı. Dinler Tarihi'ni yani bu ailelerin ve/veya ezoterik örgütlerin kararlarını/hedeflerini/stratejilerini bilmeden İKTİSAT bilinemez/çözülemez, bence tabi. Tavistock, CFR, Bilderberg, Trilateral Komisyon, Round Table,Skull and Bones, Bohemian vb. örgütleri de bilmek gerekir tabi. Çok basitçe yazacağım; Özal ya da RTE gençliğinde hangi vakıf/dernek/cemiyet/cemaatten esinlendiyse/beslendiyse/ekilendiyse malum ve mezkur örgütlerde de sistem aynıdır. Her siyasi; bir örgütün hedefini gerçekleştirmek için iş başına getirtilmiştir. RTE'nin 2012'de ROTHSCHILD ile anlaşıp dolarların veya dövizlerin Çin veya Arap Bankalarından getirtilmesi gibi. Seçimden sonra daha da fazla getirtilecek tabi CUMHUR İTTİFAKI hezimete uğramazsa. Şayet hezimet olursa ROCKEFELLER ve ADAMLARI (JP MORGAN H.PACKARD, DUPONT, ASTOR gibi Aileler) çok kötü intikam alacaklardır.---devamı var---

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • Maduro; Rothschild'in adamı. Kuzey ve Güney Amerika DÜNYA PAYLAŞILIRKEN Rockefeller'in bölgesi. Yani: Rothschild ve Rockefeller GÜÇ MÜCADELESİNE burada da devam ediyor. TEK DÜNYA DÜZENİ (KRALI) olmak öyle hiç kolay değil. Buradaki savaşı Rockefeller KAZANIR. Ama daha zamanı var.

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • Bahçeli'yi Saray'a götüren güç (ROTHSCHILD) şunu yapmak istiyor: Olası CUMHUR İTTİFAKI hezimeti sonrası ÜLKÜCÜ GENÇLİĞİ sokaklara döküp kargaşa çıkartmak. İZLEYELİM.

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • AKP+MHP+HDP'yi DİZAYN EDEN güç PARANIN PEYGAMBERİ lakaplı ROTHSCHILD'tir.NEDEN? 2023 HEDEF'i için.Bu adam NİL-FIRAT arasını kendi hedefleri doğrultusunda şekillendirecektir. Dolayısıyla SATILIK/KİRALIK siyasetçileri kullanacaktır.İşi bittiğinde o siyasetçilere tekmeyi vuracaktır.

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • Vatikan'ın, Çin'in, Rusya'nın, İngiltere'nin (Bank of England), Fransa'nın, İsviçre'nin, Belçika'nın, Türkiye'nin paralarını ROTHSCHILD alır/kullanır. Bu yetmezmiş gibi ALTINLARI da. Ve tabi ki bu ülkeleri yöneten siyasetçileri de. 2023'e kadar bu adam Rockefeller ile savaşacak.

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • Bakalım TÜRKİYE kimin oyuncağı olacak!? DERİN ABD ROCKEFELLER'in mi yoksa PARANIN PEYGAMBERİ ROTHSCHILD'ın mı? İbrahim KALIN SARAY'da olduğu sürece ROTHSCHILD'ın olmaya devam edecektir, bir NOT olarak kaydedin. İZLEYELİM HEP BERABER.

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • Endonezya, Malezya, Yeni Zelanda, Avustralya, Yunanistan, Türkiye, İtalya, Azerbaycan, Kazakistan, Fransa, İngiltere, VATİKAN, Rusya, Çin, Hindistan... hepsi Rothschild'in denetim ve gözetimi altındadır. NOT: DÜNYA 13 aile tarafından bölgesel ve sektörel olarak paylaşılırken Nil-Fırat arası Rothschild'ın payına düşmüş. Kuzey ve Güney AMERİKA ise ROCKEFELLER'a.---devamı var---

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • JP MORGAN, CARNEGIE (Vanderbilt) ve ROCKEFELLER, ABD'yi kuran 3 ailedir. Elektrik devi, çelik devi ve petrol devi.

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • 2012'denberi olup bitenler Rothschild ve Rockefeller arasındaki TEK DÜNYA KRALLIĞI mücadelesidir. Nil-Fırat arası Rothschild'indir

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • JP MORGAN, ASTOR, WARBURG, FREEMAN, LORD, BUNDY, DUPONT gibi aileler ROCKEFELLER'in safında. Rothschild'in yanında ise LEE ve CARNEGIE var. 2019, 2021 ve 2023 krizi, açık ve net. NOT:İSRAİL harflerinin KABBALA EBCEDİ'ne göre harfleri toplamı 2023'tür. HEDEF 2023 kimindi acaba ! ?

  Nurullah AksenNurullah AksenAylar önce
 • Imf gelecek diye nasil yarila yarila gevrek gevrek guluyor ya :) ulan seninle ayni memlekette dogmusuz ya ayni memlekette nefes alip veriyorum ya yaziklar olsun bana.

  Tugi TugiTugi TugiAylar önce
  • İroniyi anlamamışsın

   aSociaL MaNaSociaL MaNAylar önce
 • dunyaca ünlü firmalarin sahiplerini saydin, sen o ssydigin kisilerin o firmalarin tek baslarina sahibi oldugunu dusunuyorsan zaten sana bsy anlatimaz, sana hayirli isler.

  Tugi TugiTugi TugiAylar önce
 • Sırf ne saçmaladın diye izledim, hele su ince ince laf cakiyorum havalarin yokmu.. tam meczupsun be..

  Tugi TugiTugi TugiAylar önce
  • +Emre Odabas senin o mal evladi mal diyen agzini. Neyse sana klavye delikanliligi yapmayacam teneke seni.

   Tugi TugiTugi TugiAylar önce
  • Tugi Tugi mal evladı mal ülkenin haline baksana, ülkeyi yönetmeye çalışıp aile şirketine çevirenlerin yaptıklarını anlatıyor. Bırakta laf çarpsın

   Emre OdabasEmre OdabasAylar önce
 • Peki 2020’de bir ekonomi tufanı patlak verecek özellikle dolar piyasasında diye çok fazla söylenti var bu konuda düşünceleriniz neler(kendime araştırma konusu seçtim cevaplarsanız memnun olurum)

  Selim DoğanSelim DoğanAylar önce
 • Dayı ne tatlısın seni yeni gördüm. Yanaklarından öpüyorum

  BurûBurûAylar önce
 • Salyan akiyor yine 😂 bisey olmaz merak etme

  Said EnginSaid EnginAylar önce
 • Bu adam ne kadar apsurt icerikler ve basliklar kullaniyor

  wolf kurduwolf kurduAylar önce
 • Mülkün sahibi Allah'dır.Yeryüzü kimsenin babasının tapulu malı değildir.Uluslarası sermaye,silah şirketleri ve onların siyonist kuklaları dünyayı sınırlarla ayırıp, sahte kurtarış ve kuruluşlarla, özgürlük götürdüğünü söyleyip, bozgunculuk yapıp insanları birbirine düşürerek, kaynaklarını sömürmekte,Allah inanan inanmayan ayrımı yapmadan bütün canlıların rızkını fazla fazla gönderirken baronlar işlerini iradesini ipotek ettirmiş satılık borazanları vasıtası ile , basın ve medya yoluyla vesvese verip fısıldayarak algılarla yürütüp.insanları bölüp birbirine düşürerek,insanların ortak hazinesi olan yeryüzündeki kaynaklarını gaspedip, sömürmekde, gaspedip sömürdüklerinin milyonda birini uydurukyardım kuruluşları vasıtasıyla sömürdükleri insanların onuruyla oynayıp yardım eder gibi yaparak verip, birde hayırsever görünmekteler.Günümüzde insanların özgürlük alanı baronların müsade ettigi kadar ile sınırlıdır.Gerçek özgürlük insanın nefsinin zincirlerinden kurtulması,egosunu yenip Allah'a teslim olup kula kulluk etmemesidir.Gerçek bir özgürlüğe kavuşmamız varlık nedenimiz olan ilahi kaynağa yönelip, özümüze dönmemizle mümkün.Günümüz kabilleri,firavunları insanların zaaflarını istismar eden baronlar ve onların kendilerine servet ve imtiyaz elde etmek amacı ile kimlikler üzerinden siyaset yapan bölücü işbirlikçileridir.Galip olan her zaman için Allah'dır.Allah dağına göre kar verir.kulların bir hesabı varsa Allahında bir bildiği vardır tuzakları bozanlarn en hayırlısı Allah'dır.not.

  Ramazan Ugur KarakayaRamazan Ugur Karakaya2 aylar önce
 • memduhcuğum bitti deeiğin rotshildler trumpa damat verdi.siyasette onlarda.ergun diler epey ilgili bu konularda

  kutlu alpkutlu alp2 aylar önce
 • olm su adami begenmeyenler siktirsin gitsin izlemesin. pamuk gibi adam ya. muhalif oldugum partiye lider olsun oy veririm.

  Bilal AndroidBilal Android2 aylar önce
 • bu nasıl konuşma yaşından utan

  Apaci SushiApaci Sushi2 aylar önce
 • videoyu izle sonra konuştuğun kişilerin gücü hakkında dur ve düşün:) /watch?v=6K9t9WamaVE

  chommarchommar2 aylar önce
 • Dede slm 6.40 ok devülasyon olursa 12.80 öylemi gerçek yerini buluyo dicem biraz fazla gibi geldi enflasyon oranına göre 11.30 gibi gösteriyor yanılmıyorsam tşk ler

  mustafa esenmustafa esen2 aylar önce
  • 4.8 lerdeyken dolar normal sartlarda verilere gore 11-12 olmasi gerekiyordu. Belkide sizin tahmininde yukarisi gelebilir

   mustafa ciftcimustafa ciftci2 aylar önce
 • Ihtiyar yine parayı buldun,

  HaberciHaberci2 aylar önce
 • Zil çaldı 😊

  Kerem ÖzenirKerem Özenir2 aylar önce
 • slm hoca mustafa bayraktar benim 24Y 22,08,1994 :)

  MustikooMustikoo2 aylar önce
 • Şu arkandaki kitapları okuyup okumadığından şüpheliyim artık Bol keseden atıyomuşsun gibime geliyor şu olucak bu olucak dediğin her bok tutmadı sövdüğün adamdan ne farkın var sende atıp tutuyon

  Aydın YasinAydın Yasin2 aylar önce
 • Ha siktir lan deyyus

  Erkan KırduduErkan Kırdudu2 aylar önce
 • Çok güzel "siktir et" diyor yav. daha çok kullansa daha hoş olur konuşma.

  Mehmet KÜÇÜKŞAHİNMehmet KÜÇÜKŞAHİN2 aylar önce
 • Bi sen eksiktin dayı hepimiz seni bekliyoduk ne diyecek diye ha valla.

  tc. symtc. sym2 aylar önce
 • Dayı sen bırak bu işleri hafsalan almaz git uyu sen kalmış 10-15 senen geberecen git biraz dinlen

  ibrahim kosaribrahim kosar2 aylar önce
 • Dayı daşşaklı adamsın

  Gökhan YARDIMCIGökhan YARDIMCI2 aylar önce
 • Ne aniririm diyenler oldu boş yapma

  Serkan UcuncuSerkan Ucuncu2 aylar önce
 • Devalüasyon çoktan oldu bu memleket de

  Mustafa CengizMustafa Cengiz2 aylar önce
 • Hocam üretim kaynakla yapılır,ham maddeyle neyin varki neyle ürwtim yapıcan.

  Zakir ÇelenkZakir Çelenk2 aylar önce
 • Öldü para öldü gömücez yakında cenazesi var

  Caner YılmazCaner Yılmaz2 aylar önce
 • Hocam develüasyon zaten yapıldı bidaha yaparlarsa anası ağlar bu milletin halil şezainin bi şarkısı var isyaaaaaaaaaaan

  Caner YılmazCaner Yılmaz2 aylar önce
 • Ee tahmini yanlış çıktı. Dolar 31 aralıkta 5.49 du. İnanmayın bu adama sallıyo.

  Güney YılmazGüney Yılmaz2 aylar önce
  • ciddi misin kjhkjlkj

   Enes EkinciEnes Ekinci2 aylar önce
 • Şöyle yapalım biz imf ye borç vermişiz ya öyle diyo ya bastakiler borcu geri alsak sıkıntı kalmaz ne gerek var borç almaya😆😆😆😆😆

  yea maxyea max2 aylar önce
 • Dolar 3.50 den 7.20 lere çıktı bu develüasyon değilmi bu yetmezmi

  elcin samet sahinelcin samet sahin2 aylar önce
  • devalasyon yavas yavas olan birsey deil mesella sabah bi kalkion dolar 11lira devalasyon budur,bizimki yavas yavas yukseldi

   Nazmi ÖzkayaNazmi ÖzkayaAylar önce
 • Imf in gelmesi sonucu bir denetleme geleceği muhakkak.Imf illa kötü demek değildir hele ki ekonomi şuan berbat yönetiliyorsa fayda bile sağlar.Derviş döneminde hazırlanan ekonominin ekmeğini bu hükümet 2008e kadar yedi

  Emrah ErenEmrah Eren2 aylar önce
 • Çok boş konuşuyorsun köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı

  Aydın DarıcıAydın Darıcı2 aylar önce
 • 1× Euro 2019= 11 TL

  skyman xxskyman xx2 aylar önce
 • 💡 Ampul gibi döndürürler, çok hoştu dede ☺️

  hakan battalhakan battal2 aylar önce
 • Doların önümüzdeki uzun yıllar boyunca 2000 li yıllaradaki seviyelere ineceğini düşünen düşünemiyordur.

  Kamuran KESKİNKamuran KESKİN2 aylar önce
 • Hesap edemediğiniz tek şey Ortadoğu dan gelecek 50 milyar dolar. Kimse Türkiye'nin dağılmasını kaldıramaz . Avrupa'nın sınırında parçalanmış bir Türkiye tüm dünyayı ateş çemberine alır

  Mehmed SayMehmed Say2 aylar önce
 • Benim görüşüme göre dolar hazirandan once büyük bir artış kaydetmez. Çünkü ülkeye 7 liradan dolar getirenler faizden paylarını alip dolari 5 li fiyatlardan almadan doların artmasını istemezler.

  HER TELDENHER TELDEN2 aylar önce
 • Arka fonu dikkatlice kontrol ettim. Subliminal mesaj yok. Asayiş berkemâl 😂

  Nesli NesliNesli Nesli2 aylar önce
 • 1944 'de ikinci dünya savaşı sonrası kurulan IMF'ye (Uluslararası Para Fonu) Türkiye olarak 1947 yılında üye olmuşuz. O zamandan beri üyeyiz. O zamanlar cumhurbaşkanımız İsmet İnönü, başbakanımız Recep Peker. Her iki siyasetçimiz de CHP üyesi. Yani bizi IMF'ye bulaştıran CHP mi oldu şimdi ? Lütfen bu saldırgan tavrı bırakınız. Biz ülke olarak bir oldukça güçlü oluruz, suçu başkasına yıkarak değil, sorumluluk alıp elimizden geleni yaptıkça düzeliriz.

  Zekeriya AkyıldızZekeriya Akyıldız2 aylar önce
 • şu giriş bile begeniyi hak ediyor

  Şükrü UçarŞükrü Uçar2 aylar önce
 • Tüsiad'ın başına getirilen İtalyan???

  ali sayalali sayal2 aylar önce
 • Fed amerikan merkez bankası değil.. Özerk yahudi kuruluşu

  ali sayalali sayal2 aylar önce
  • Amerika kimin yönetiminde

   mert umurmert umur2 aylar önce
 • Bir gece ansızın ımf ye gidebiliriz diyorsunuz yani😀doğru anlamışmıyım dedem

  Mehmet SarıçamMehmet Sarıçam2 aylar önce
 • Hocam John Locke'un hangi kitabı arkanizdaki?

  YUNUS UYGARYUNUS UYGAR2 aylar önce
 • Yıllarca Demirel'in çiftliğinde öttün durdun. Madem bu kadar çok biliyordun ona yardım edeydin. Adam Eco gibi krizden krize koştu.

  Audim NerdeAudim Nerde2 aylar önce
 • İtleri böyle yola getirir RECEP TAYYİP ERDOĞAN SENİN KE. MALLL DERVİŞİNE BENZEMEZ

  Fatih YükselFatih Yüksel2 aylar önce
  • Ekonomiyi de yola getirdi tekrar Cumhurbaşkanı seçildikten sonra

   mert umurmert umur2 aylar önce
 • seni hoca yapanın ta amına koyayım

  G3lb4n4G3lb4n42 aylar önce
 • Sportoto tahmini mi ne hade sende et bakalım canım bnm

  Ali SevenAli Seven2 aylar önce
 • Anlamadığım bir şey var nereden besleniyorsunuz. Kimin için algı yönetimi yapıyorsunuz Yada bu milleti neden bu kadar algı yönetimi ile kötü gösteriyorsunuz. Nasıl bir vatandaşlık duygusu bu inanılmaz bir adamsınız sizi yanık kışladan tanırım iş böyle değildiniz nasıl bir gaflet içindesiniz

  COŞKUN ÇAĞANCOŞKUN ÇAĞAN2 aylar önce
 • Şapşal.

  Mehmet ErdemMehmet Erdem2 aylar önce
 • Peki hocam bu bahsettiğiniz devalüasyon bu rahip kriziyle çıkmış olan devalüasyon olmuş olmasın ? Önce sıkıştırır dediniz ya ?

  Göksel AytaçGöksel Aytaç2 aylar önce
 • Uluslar arasi dolarin degeri degismez.... Bulgaristandaki dolar Türkiyeden daha ucuz olsaydi her gün milyonlarca dolarlik spekülasyon yapilirdi. Dolar cikmiyor TL tas gibi düsüyor ama bizim ilkokul mezunu salak ekonomistler bunu hala anlamadi Ben 40 senedir Isvecteyim ... dolar / Sek paritesi 40 senedir hic degismiyor ! Turk halki carpim tablosunu bile bilmiyor ki dolari euroyu ne bilsin !?!

  Suat ÖrgevSuat Örgev2 aylar önce
 • üretmeden tüketiyor .yazık....

  musa doğruermusa doğruer2 aylar önce
 • devalüasyon.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  musa doğruermusa doğruer2 aylar önce
 • O nasıl bir konuşma şekli la

  Kasım ŞahinKasım Şahin2 aylar önce
 • Issizlik sıfır diyorum ekonomist ve hukumet yetkililerine sesleniyorum

  Yuksel SururiYuksel Sururi2 aylar önce
 • Siyaset yap , ekonomiyle muhalefet yapma . Hepimize zarar veriyor

  Abdurrahman ÖmürAbdurrahman Ömür2 aylar önce
 • Bu adam masal anlatiyor altin alin bana dua edersiniz

  Hakan KurtHakan Kurt2 aylar önce
 • Arkadaslar varinizi yogunuzu altina yatirin akilli olun dolar dussede ciksada altin hep kazanacaktir birde abdyi dusunun onlarda altina inanilmaz baski yapiyolar grami 2000 lira olursa sasirmam

  Hakan KurtHakan Kurt2 aylar önce
  • ons altin dusdu amarika cin ticaret savasi olumlu olursa o zaman gor ons altini

   ali teksoyali teksoy2 aylar önce
 • Heeeec bise olmaz.

  Firat SrylFirat Sryl2 aylar önce
 • EVET MASALCI DEDE GELDİ.

  halil konyahalil konya2 aylar önce
 • Yazık yahu. Şu üsluba bakın. İlmi bir konusma olmadığı gibi oldukça rahatsız edici tavırlar. Acaba kendinize bu rolü yakıştırıyor musunuz. Iyimser gibi görünerek insanlari veya kurumlari asagilayip dalga gecmek. Bastan aşağı egosu tavan yapmış ben bilirim nidalari. Davranış biliminden az cok anlayan birisi sizin hareketlerinizden ve mimiklerinizden "içi baska, dışı baska" neticesine varır.

  murat turanmurat turan2 aylar önce
 • Erdogan seçimi kaybettiği an yediği boklar ortaya çıkacak hepsini içeri alacaklar yavaş yavaş ve bunu bildiği için başkanlığı bırakmamak için kendini yırtma ya devam ediyor ama elbette herşeyin bir sonu var

  yoookk artıkyoookk artık2 aylar önce
 • Boş boş konuşmaya devam...

  BÜLENT KARAYAKABÜLENT KARAYAKA2 aylar önce
 • Hocam bill gates dediğin 100 milyar dolarlık adam rockefeller ın günlük 15 trilyon dolar parası dünyada döner durur google falan bu adamların zaten

  aydın arslanaydın arslan2 aylar önce
 • yıl sonu tahminim 5,25

  muhammet çakırmuhammet çakır2 aylar önce
 • Amarikaya boyun eymeye devam ettikce dolar 5 20 5 50 arasi gider gelir adamlar eyti dolarla korkutmus bir kere birileride cikmis bekcilik ediyor birde eceviti beyenmezler adam siktiri cekti abd ye turkiyenin onurunu kirmadi

  Ahmed SakamsmAhmed Sakamsm2 aylar önce
 • İbnemisin sen dayı götün başın ayrı oynuyor konuşurken, bişey bildiğinde yok arkandaki kitapların adını sorsam bilmezsin emekli muhasebeci gelmiş ekonomi yorumu yapıyor 😁

  Onur YaylaOnur Yayla2 aylar önce
  • Onur Yayla hahahahahajaha şuan ki düşüncelerin mi cahiliye dönemine ait düşüncelerin mi :) karacahil seni dünyadan haberin Yok

   sefa kayasefa kaya2 aylar önce
 • Benim ekonomi 30 seneden beri vasat yani ekonomik kriz beni etkilemez🤣

  nil otomatik kapılarnil otomatik kapılar2 aylar önce
 • Ya 6 lira olmazsa seni iki yanağından öpmezler mi. Zırtto.

  BOGOTA BOYANBOGOTA BOYAN2 aylar önce
 • Dedecim kravat sıkmıyormu yahu bunalmıyormusun

  T Ü R KT Ü R K2 aylar önce
 • Sen de tahmin yap reis yapmayanı sikiyolar

  Mr. MMr. M2 aylar önce
 • Adamın ne olduğu ne okuduğu belli değil sadece kitaplığın önünde takım ile video çekiyor bunun içinmi hoca diyorsunuz dinledinğiniz insanlar kim bi bakın araştırın sorgulayın lütfen.

  Ceyhun DenizCeyhun Deniz2 aylar önce
 • Sakinliğinize hayran kaldım 👍

  mevlut karacormevlut karacor2 aylar önce
 • Yıl sonu $ 5.89

  BAY BORABAY BORA2 aylar önce
 • Demek ki 9 ay sonra tersten cikiyorum

  Maysa BulutMaysa Bulut2 aylar önce
 • Hocam olmaz olurda bu şekil olmaz seçimde yumuşar şeçimden sonra belli bir süre daha sevimli gider haziran gibi kayış kopar turizim geldi gitti dolar girdi bir kaç ay idare moduna geçer o seviyede 6 ve üstü olur ama sonlara dogru gördügü seviyenin içinden geçer he tabi bir sürü de ara dinamikler var

  ufuk güçlüufuk güçlü2 aylar önce
 • Atiladan yeşiladadan çaldin fikri söluyrsun dalar tahmin çok bilmiş gibi konuşyosun

  mesut özdemirmesut özdemir2 aylar önce
 • Dede, reis IMF bize birç vermiyordu bastırdık aldık dese yine alkışlayacak bir kitle var.

  Niyazi ŞAHİNNiyazi ŞAHİN2 aylar önce
 • Helal abi....

  BATMANBATMAN2 aylar önce
 • Dede senin bu dünyada pilin azalmış öte dünyayı da düşün. Bundan sonra Uzun ömürlü olursun umarım ama ne kadarb uzasada sonu sessiz gemi

  hüseyin kayahüseyin kaya2 aylar önce
 • Iddiali yorum. Bravo

  ALTAALTA2 aylar önce
DEVALÜASYON OLMADAN IMF GELMEZ ÇÜNKÜ... VİDEO: 1070