Devletin Zirvesi Anıtkabir'de

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkanı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.
Türkiye Gazetesi TRvision Kanalına Abone Olmak İçin:
► bit.ly/Turkiye-Gazetesi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkanı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, kabine üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve beraberindekiler, Aslanlı Yol'dan yürüyerek Anıtkabir'e geldi. Mozoleye çelenk bırakılmasının ardından bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Akabinde ise Misak-ı Milli Kulesi'ne geçerek Anıtkabir Özel Defterini imzayalan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları yazdı:
“Bugün Büyük Zafer’in 97’nci yıl dönümüne ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Tarihimizin altın halkalarından biri olan Büyük Zafer’in kazanılmasında emeği geçen başta Zat-ı Aliniz olmak üzere tüm komutanlarımızı, subaylarımızı, askerlerimizi, milletimizin her bir ferdini minnetle anıyoruz. Aziz şehitlerimizin fedakarlıkları üzerinde yükselen ve bize emanetiniz olan Cumhuriyeti canımız pahasına korumakta kararlıyız.
Milli bekamızı hedef alan tehditlere karşı yurt içinde ve sınırlarımızın dışında yürüttüğümüz amansız mücadele bu kararlılığımızın ispatıdır. Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaşmaktan hiçbir güç alıkoyamayacaktır. Ruhun şad olsun.”
#haber #gündem #sondakika
============================
Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi
► www.turkiyegazetesi.com.tr
Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri
► facebook.com/turkiyegazetesi
► twitter.com/turkiyegazetesi
► plus.google.com/+turkiyegazetesi
► instagram.com/turkiyegazetesicomtr
► trvision.net/nameof-turkiyegazetesi
Türkiye Gazetesi Haber Akışı
► www.turkiyegazetesi.com.tr/rss/rss.xml

Herunterladen

görünümler
4,278

YORUMLAR

 • iki ayyaştan tekine ziyarete geldin bakıyorum, noldu hani iki ayyaştılar.

  Ali YavuzAli Yavuz8 aylar önce
 • Erdoğan Atatürk Senınle gurur duyardı Tam yolundasın

  Suzi CelinaSuzi Celina8 aylar önce
 • BİR FATİHA OKUMAK BİLE NASİP OLMUYOR ADAMA ÇELENK NE YAPACAK ADAM ONUMU KOKLAYACAK

  Yılmaz ÇelikYılmaz Çelik8 aylar önce
 • Yaşasın boyug Turgye bayramınız mutlu olsun Azerbaycanan sizlere xeyrli uqurlu ve iyi gunler arzulayrık

  Elgun MusayevElgun Musayev8 aylar önce
  • Eyvallah kankardeşim sağolun varolun

   Mehmet Emin TopaloğluMehmet Emin Topaloğlu8 aylar önce
 • Love you sir

  Mohd RiyazMohd Riyaz8 aylar önce
 • Ne Mutlu Türküm diyene! Türk Bulunduğu toprakların insanoğlu bilindiği bileli sahibidir ve bu gerçek SONSUZA KADAR BÖYLE KALACAKTIR!🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Ruslan TÜRK'GANRuslan TÜRK'GAN8 aylar önce
 • koruma kanunu olan tek lider ışıklar içinde yat kabrinde.

  tarık tarıktarık tarık8 aylar önce
  • @THXFORINFO tüh ne üzülmüştür şimdi reddettiğin için

   HAHUHAUHHHUHHAHUHAUHHHUH7 aylar önce
  • Ateşi bol olsun. Niye korunuyor biliyonmu. Cünkü ata dayatmasını red ediyorum. Tüm pisliklerini anlatılmasın diye korunuyor.

   THXFORINFOTHXFORINFO8 aylar önce
 • O piçin ne işi var orda kıliçtaroglunun

  Ekrem KıyıEkrem Kıyı8 aylar önce
 • Tapınak ziyareti

  düşlerin terzisidüşlerin terzisi8 aylar önce
 • İşde böyle tlpls tlpls gedirsniz Atatürk'ün huzuruna tek komutan tek lider Mustafa Kemal Atatürk

  Yasin YasinYasin Yasin8 aylar önce
  • @Gurbet gül Kardeş kesinlikle müslüman değil. İftira etmek var, olanı söylemek var. M.Kamalın müslüman olduğu söylentisi belkide onun hakkında söylenen en büyük yalanlardan biri. Bunu da iyi anlamak lazım. Boş konuşmuyorum. Şimdi sana ispatlıyacağım. M.Kamalın nutuğu var. Kendi el yazısıdır bu. Hatta bu nutuk uzun zamandır sansürlenmişti. (Neden sansürlenme ihtiyacı duyulduysa..) Kendi el yazısı ile Kuran ayetine uydurma diyerek müslüman olmadığını bizzat kendisi kanıtlamış oluyor. İşte Kuran ayetine uyduruk dediği nutuktan M.Kamale ait olan o sözler: _Arabistan yarımadasının kumsal çöllerinden; “İkre, Bismi, Rabbi *safsatasını*” esas tutmuş olan Araplar, uygar dünyada, bilhassa Türk zengin uygar bölgelerinde bu ilkel ve cahiliyet devrinin simgesi olan ilkeye dayanarak yapmadıkları tahrifat kalmamıştır. Bu zihniyetle hareket edenler İslam’dan önce evrensel Türk uygarlığının bütün belgelerini imha etmekte engel görmediler._ Eğer bilmiyorsan İkre Bismi Rabbi ile Kuranın ilk inen ayetlerini kastediyor. Kuran ayetine safsata dediğin an dinden çıkarsın. M.Kamalde aynen bunu yapmıştır. Daha bir sürü başka örnekler var. Ama bundan fazlasına da gerek yok. Yani açık ve net Atatürk dediğin müslüman değildir. Bizi ahmak yerine koyup onun müslüman oldugunu söyliyerek kandırmışlar. Ayrıntılar için belgelerlegercektarih.com/2012/05/04/m-kemal-ataturk-ikre-bismi-rabbi-safsatasi-hasa/ trvision.net/detail/video-5u8Vdz1yhlc.html

   Hamza CavusHamza Cavus8 aylar önce
  • @Hamza Cavus müslüman amma taşlas tırmışlar etrafini sadece Atatürkün Anneside kapali Allah yolundaki bir insandı şu andaki kemal dersen evet kızıl baş chpkk nin başı otlanmak icin orda duran saģ gösterip sol sallayan bi hain Atatürk olsaydi onlarin hepsini asardi vatanimiz onun sayesinde ayakta lütfen iftira etmiyelim onun yerini tek dolduran kişi bizim PAŞAMIZ RECEP TAYYIP ERDOĞAN okadar

   Gurbet gülGurbet gül8 aylar önce
  • @Gurbet gül mustafa kamal müslüman değil ki nur içinde yat, mekanın cennet olsun diyelim dua edelim. Müslüman olmayanın mekanı da belli.

   Hamza CavusHamza Cavus8 aylar önce
  • PutKamalin sayesinde yaşamıyorum. Allahü tealanın sayesinde yaşıyorum. Selanikte var olmadık! Paşa da paşalığını, Gazilini bilip kenara çekilmedi. Imparatorluğa (salatanatı sevdiğimiz için değil) (Halifelik Makamına Darbe vurdu, islam Ülkeleri Parcalandı. Islam Aleminde ne kadar kan akıyorsa bu Putun yüzünden. Hem soyismi ile bana (*TÜRKÜM*) ATA dayatamazsınız. Laikliği savunandan ata felan olmaz. Fıransızın Atası olur!! Ezanı değiştirenden, Müslüman Asandan (hele bide Şapka için) ata felan olmaz!! *RED* EDIYORUM. Sizin Kemalist Zihniyetinize düşmanım. Bu Ülkede Senin Putun Selanikte doğmadan Dedem yaşıyordu!!!

   THXFORINFOTHXFORINFO8 aylar önce
  • Işte cehalet bu kadar yobazsıniz adamin Atatürke lafimi var oda bizim kadar seviyor cünkü sizin derdiniz din islam düşmanliği elinizi acin bir kere dua edin ışıklar icinde yat diye bir dua olmaz mekanin cennet nurlar icinde yat duasini bilmeyen cehalet yobazlar yeter biktik bi tükenin cehennem olun Allah düşüncenizde boğsun pis chpkkli seni

   Gurbet gülGurbet gül8 aylar önce
Devletin Zirvesi Anıtkabir'de