Dolar için önemli uyarı! Tüm tahminler değişecek!

Avrasya Yatırım Stratejisti Evren Devrim Zelyut dolar kurunu etkileyecek önemli 3 konuyu anlatıyor.

Herunterladen

YORUMLAR

 • Size kötü kelimeler kullanarak saldıran arkadaşlarla hemfikir değilim. Tenkit her zaman mümkün, diyalog lisanımız düzgün bir seviyede kaldığı sürece. Ama para kuru ve borsaları tahmin etmekten zor birşey yok. Konuşmalarınızda bu noktayı sık sık vurgularsanız çok iyi olur. Sizi dinleyenlerin arasında geliri veya ellerindeki paranın Euro olanları herhalde çoktur. Euro faizleri %0 ve - Japonya gibi - önümüzdeki 10 sene bile %0’da kalabilir (Japonya en az 10 senedir % eksi 0,1.) Bu kapsam içerisinde TL Euro‘ya nazaran düşmeye devam edebilir diye düşünüyorum.

  Albert EinsteinAlbert EinsteinYıl önce
 • FED'in faiz düşüreceği konusunda duyumlarınız mı var?S400 konusu belirsiz diyorsunuz,ama yetkili kişiler bu işin bittiğini söylüyorlar.

  kenan öztürkkenan öztürkYıl önce
 • binlerce dolar uçacak videosu çektikten sonra dolar yükselmez diyorsun. Ama bundan sonra dolar uçacak şeklinde tek bir video çekersen senin çükunu kopartmak isteriz haberin olsun...milletle dalga geçme

  umit altayumit altayYıl önce
 • Türkiye’nin bu durumunda döviz değerlerinin düşmesi mümkün değil. ABD de enflasyon %2, %3. Türkiye’de %20. Bu bile doların % 18artması demektir. Başka bir olasılık mümkün değil.

  Ercan SahinErcan SahinYıl önce
 • Ya kasırga geliyor diye diye kırdın kendini ne oldu şimdi yaa :)) bi söylediğinde tutsun dişimi kırcam

  Murat ArkanMurat ArkanYıl önce
 • Kıvırrrrrr ...

  Ark EtkisiArk EtkisiYıl önce
 • Ben bu kadar boş konuşan tutarsız analiz yapan biri görmedim. Arkadaşlar bu market makerlarin tuzağına düşmeyin bunlar için kaybeden müşteri en iyi musteridir. Fiyatı spot piyasaya bildirmiyorlar emirleri tutuyorlar gecikmeli yansitip milleti stop ediyorlar. Laf ebeleridir biz tuzakcidirlar.hep kendileri kazanır. Siz oturun teknik analiz yapın alım satım pozisyonlarında kimlerin vampir gibi beklediğini görebileceğiniz volume profile ve footprint analiz kullanın. Bilgi almak isteyene bedava bilgi verilir. Sinyalcilerden uzak durun. Sabırlı olun küçük kar al çık yapın piyasada her zaman fırsat vardır. İlla usd/try yapcaksiniz diye bişi yok bi dünya enstrüman var. Oturun deli gibi çalışın izleyin öğrenin. Markette hep ekmek var. www.ninjatrader.com www.volfix.net www.multicharts.com Beyin bedava ilk bi kasar ama sonra acilirsiniz. Çalışın çalışın çalışın bu zibidi kan emicilere prim yaptırmayın bunlar dönektir. Çünkü seni avlamak isterler. Sevgiyle kalın. Bol kazançlar. skpye: miraclerealestate

  DAN RUBEWNDAN RUBEWNYıl önce
 • kanalı kapatmalısınız bir yerden para karşılığı konuştuğuğunuz ortaya çıktı

  sarıkır sarıkırsarıkır sarıkırYıl önce
 • Dolar döviz girişi ile düşer.boş boş konuşma.

  savaş bozsavaş bozYıl önce
 • Yazık gerçekten her yerde algı

  Serdar FbSerdar FbYıl önce
 • Gecen bi düğün konvoyundan 10 dolar toplamıştım , yarın gidip bozdurim bari 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Erçin UlusoyErçin UlusoyYıl önce
 • Her çıkışın bir inişi vardır her inişinde çıkışı dolar bir paradır yatırım değil

  ismail karatekeismail karatekeYıl önce
 • Hayır bu dolar zihniyeti neden var dolar çıkınca euro da çıkıyor altında çıkıyor neden dolar arkadaş git altın al devlet dolar alma dedikçe neden bu dolara bir sevda başladı nasıl bir zihniyet devletini bir insan düşünmez mi

  Part TimePart TimeYıl önce
 • Devrim Bey, epeydir takip ediyorum. Yatırımlarımda etkiniz oldu, güvendim açıkçası. Epey zarardayız. Üzücü olansa bayağı bir tutarsızlık başladı yorumlarınızda. Hani kaba tabirle kıvırmaya başladınız denebilir. Size uyanların (siz derken bir iki çok bilmiş ekonomist daha var) kayıplarının vebalini kim öder acaba... Kendine ay sonu lazım olacak üç kuruşunu, biraz kazanırım diye dolara yatırıp ay sonunda elindekinden de olanlar ne yapsın? 6.20 lerde uçup kaçtı tüm saygıdeğer yorumcularımız, şimdi anlattığınız olasılıklar o zaman yoktu şimdi mi çıktı?

  franticisfranticisYıl önce
 • İnşallah dolar düşerde şu satılmış köpeklerin elindeki dolarlar patlar devlet düşmanları hainler

  Part TimePart TimeYıl önce
 • Türkiyeyi tarlamı sanıyorsunuz, yandı bitti, battı nedir mq. Abd ile savaşıyoruz, 3 dünya savaşı gerçekleşirse, abd ve ya rusya, çin ikilisinden biri kaybedecektir. Önemli olan hangi tarafta durmalıyız. Rusya bize s400 vererek ülkemizi koruyor. Abd çete kurup üstümüze çökmeye, ülkemizi yanlızlaştırmak ve kendine mahkum etmek istiyor. Mısır, arabistan bir yanda türkiye, iran bir safhada. Eğer türkiye ve ya iran düşerse ortadoğu düşer. Sadece bir kanımızı dökemiyorlar. Ülkemiz bu oyunlara dur dedi ve dik durdu,kanlı ellerle boğuşuyoruz. Bizim vazifemiz ve ülkemiz bu ümmetin başında keskin kılıç gibi durmalı. Bu savaş bitmeden, parayla pulla kandırmayın kendinizi. Asıl mutluluk kendini evinde ve güvende hissetmek, huzurlu hissetmek değilmidir. Devletimiz yakın gelecekte kuralık, iklim değişiklerine uğrucağını bildiği için yıllardır baraj projesi yapıyor ki 60 sene daha bu millet susuzluk çekmesin bol bol nimetlerden faylandınsın, topraklar bereketlensin diye uğraşıyor. Devlete Düşmancılık kardeşliğimize, birliğimize yakışmaz.

  Abbas KandemirAbbas KandemirYıl önce
 • He he öyledir. Dolar gerçek enflasyonun altında hiçbir zaman kalmamıştır. Doların artışını engellemek istiyorsak yol basit kendi yiyeceğini kendin üret kendi sanayini kur ve yeterli hale getir. Turkiyede hangisi var hiçbiri. Allah sonumuzu hayır etsin

  İlhan Çatalİlhan ÇatalYıl önce
 • Hocam dolar düşme trendine geçince dolar dip yapacak diyorsunuz dolar yükselme trendine girince dolar 10 12 olabilir diyorsunuz. Şahsen bir çok ekonomiciye abone olduğum gibi size de aboneyim bazen açıyorum videolarınızı ama ciddiye almıyorum. Daha çalışmanız lazım.

  ahmet arslanahmet arslanYıl önce
 • Ekonomi pozitif bilim değildir; bu nedenle büyük lokma ye, büyük laf söyleme ! İzleyici sayın Türk lirasının değeri gibi çakılırsa da, şaşırma !

  Zbigniew BrezinskyZbigniew BrezinskyYıl önce
 • Faiz indirmez de çıkarmaz da bence merkez bankası

  Sezgin BayrakSezgin BayrakYıl önce
 • Kısa vadede dolar sabit kalır veya hafif düşer. 5.50nin altını inmesi süpriz olur. FED 50 baz puan faiz indirimine giderse dolar 5.50 altına inebilir. Ancak 31 temmuzdan sonra ağustos eylül dönemi ile beraber CAATSA yaptırımlarının gündeme gelmesiyle dolar hızlı şekilde yükselecek. Bizim S-400den vazgeçme gibi bir durumumuz yok. ABDnin de savunma bakanlığı vasıtası ile artık yazıya döktüğü yaptırımlardan cayma gibi bir durumu yok. Yatırımcı için burada ciddi fırsat var. Düşükten al pahalıya sat prensibi ile FED faiz indirimi ile beraber düşecek dolara yatırım yapılarak ağustos eylül dönemindeki artıştan ciddi oranda kar edilebilir.

  StrategyMasterSSFStrategyMasterSSFYıl önce
 • abi sen hayirdir? arkaplanda degismis . kacirmadilar dimi seni :-)

  E TE TYıl önce
 • No dolarr, no panik 🙃

  Vahide GençerVahide GençerYıl önce
 • MB faiz düşürecek

  ____Yıl önce
 • Teşekkürler hocam 😊

  Mustafa GülmezMustafa GülmezYıl önce
 • Abi camii mi orası?

  unoq Konounoq KonoYıl önce
 • Gidin tarihe bakin! Dolar TL karsisinda hic bir zaman deger kaybetmedi! HIC BIR ZAMAN ! 100 Senedir! Bu Adami dinlemeyin! 1 Eski Türk Lirasi oldu 2 Milyon Eski Türk Lirasi (1923-2002) ! 2 Yeni Türk Lirasi oldu 6 Yeni Türk Lirasi (2002-2019) ! DÜSÜS Görüyormusunuz? HAYIR ! Ben Almanyada Ekonomi Mühendisiyim! Bos Konusma!

  Cani ClayCani ClayYıl önce
  • Bende Türküm TÜRKİYEDE YAŞIYORUM DOLARA KARŞIDA DÜŞMANIM ÇÜNKÜ DEVLET DOLAR ALMA DİYOR YARIN DEVLET SAVAŞ VAR DEYİNCE ORDAN GEL YARDIM ET SANA İHTİYACIMIZ VAR SAYIN MÜHENDİSİM

   Part TimePart TimeYıl önce
  • Dediğin doğruda o iş öyle olmuyor işte 1923 de ihracat rakamlarınıda yaz ithalatıda yaz insanlar açlık sefalet içindeydi yapma etme eskiyle şimdiyi kıyas bile yapamazsın cahil olma biraz düşün

   nuri önernuri önerYıl önce
  • İmamoğlu Torunu amsterdamdan selam olsun senin gibi akilli adama

   MMTTRNMMTTRNYıl önce
 • Fed faiz indirmeyecek rahat olun.

  DuaÖğren,Dua OkuDuaÖğren,Dua OkuYıl önce
 • Kusursuz fırtına ne oldu sn yorumcu, şimdide ambargo çatsaa S400 haziran temmuz blaa blaaa... Hiç Bişey olduğu yok... Kaç aydır felaket senaryoları, ne oldu?

  Feyzi DeğirmenciFeyzi DeğirmenciYıl önce
 • DOLAR (sert) düşmez, en kötü ihtimal yan yan seyire devam eder. Tabiki 3.5TL lerden 6TL'ye gelen Dolar'i 5.7TL'lerde düşüyor, batıyor diyenlerin akli dengesinden şüphe duyarım. Ekonomideki direklerin tek ayakta kalan suan turizm, oda antalya'da yani akdeniz. Bir savaş gemisinin bir torpido atmasıyla oda biter. Dolar yıl sonuna 8degil, 10TL olmasın diye dua etmenin tam zamanı. Bunda hükümetinde pek bir sucu yok, eğer birisi seninle tartışacaksa, onu bunu öne sürerek tartisir. Suanda ABD ve fransa, ingiltere, italya, yunanistan, suudiler, mısır ve unuttuğum bir kaç ülke kafayı bize takmış durumda. Çünkü büyürsek ilk bu ülkelerin söz hakimeyiti ve pastadan payları daralacak, büyüme hedefleri çöp olacak. yani yola devam, sadece kemerlerimizi biraz daha sikacagiz gibi görünüyor.

  Syndicate RatoshiSyndicate RatoshiYıl önce
 • Üstad, ne oldu da bugüne kadar söylediklerinizin 180 derece zıttını söylüyorsunuz şimdi. Bu hiç olmadı gerçekten

  Necdet AdanalıNecdet AdanalıYıl önce
 • Aman dolar ben de kalsın.Gecmiste aklıma Yiğit bulut geldi.RTE ye yaranacagim diye milletin dolarlarını bozdurttupta milleti ne zarara uğrattı

  Wyatt EarpWyatt EarpYıl önce
 • İyide kardeşim bu dolar niçin düşüyor. Akp li hırsızlar çok ciddi EKONOMİK ve siyasi felaketin dibine inmeleri gerekirdi. Üretim yok işsizlik yükseldi. Dış ve iç siyaset felç oldu.

  Alpyusuf MehmetAlpyusuf MehmetYıl önce
 • Sabah itibariyle Amerika F35 pilotlarımızın eğitimini durdurdu. Bunu da değerlendirmek gerekir.

  Onur KucukOnur KucukYıl önce
 • Ne MB ne de FED oynamaycak. S400 ler ise başa bela. Ekonomi boktan.

  Firgan özdenFirgan özdenYıl önce
 • Bütün bu anlattiklariniz daha önce yokmuydu ? Yahu neye kime hizmet ettiğiniz belli değil en son ki bir kaç video nuzu oturup seyredin saygılar ..

  Cuneyt DurnaCuneyt DurnaYıl önce
 • Merkez bankasın 2019 yılı sonu usd kuru kaç? Öyle bir yayın yapmışsınız ki sanki usd 3 e düşecek. Takipçilerinizi paniğe sürükleyecek zarar ettirecek ucu açık yorum yapmanız biraz tuhaf olmuş. Güçlü ekonomilerde zengin ülkelerde doların zayıf olması normal. Maşallah bizde aynı sepetteyiz sanırım. Ya seçimde İmamoğlu kazanır AKP den 34 vekil ayrılır yeni parti kurar birde erken seçim kararı alınırsa ne olur?

  Ugur KayaUgur KayaYıl önce
 • Deprem öncesi hasar azaltma çalışmaları (ytd)

  Metin özrekMetin özrekYıl önce
 • burası Türkiye. her an her şey olabilir. hiç bir sebep yokken veya bir çok sebep olmasına rağmen usd 4 te olur 14 te? para silahtır ama siyaset tetiği ne zaman çekeceğini bilmektir.

  Zafer OterbulbulZafer OterbulbulYıl önce
 • 1) 180 milyar $ kısa vadeli borç nasıl ödenecek? Hazina tamtakır. 2) Dolar düştükçe bireyler ve döviz açığı olan şirketler dolar almayacak mı? 3) S-400 konusunda fırıldak siyasal islamcılar yine dönerse bu sefer Rusya ile papaz olunur. Bunun sonuçları ne olacak? 4) Ekonomi de, toplumsal hayatta ne iyi gidiyor da iyimser olmak için nedenimiz olsun? 5) Siyasal islamcı hırsızların yemeye doyamadığı bir ortamda israf tepe noktasında. Borçlar nasıl ödencek? Bu sene 7 yi görürüz. Bir rahip 7,23 TL ise yukarıdakiler rahipten daha ağır çekmez mi? Suriye, Akdeniz vs yi de daha katmadık bile. Kısaca rezil bir tek adam yönetimi ile nereye kadar?

  Ali UzelAli UzelYıl önce
 • olar 1 tl olacak :P

  Metin KöksalMetin KöksalYıl önce
 • VATANDAS 82.50...ENDEKSDE BORSA YA GIRMEYEN....94...ENDEKSEDE BORSA YA GIRMEZ....2001...VE 2008...KRİZİNDE SUTDEN AZI EPEY YANDI....

  Osman TekinOsman TekinYıl önce
 • HIC 23 HAZIRAN SECIMI KONUSMADINIZ....IMAMOGLU KAZANIRSA NE OLUR....ERKEN GENEL SECIM GUNDEME GELIRMI....BORSA DA ISE YABANCI YERLIYE MAL BOŞATMA DERDINDE YERLI ALSADA DOLARIDA AŞADAN ALIP KAÇMNA DERDINDELER....

  Osman TekinOsman TekinYıl önce
 • Gülüyorum. Dolar kuru düşer çıkar bu normalde gülmemin sebebi o değil.yurdum insanı diyorki caatsa dışında kuru yukarı çıkaracak sebep yok. Kuzey suriye meselesi mi çözüldü idlib ve mülteciler meselesi mi çözüldü doğu akdeniz meselesi mi çözüldü borç stoğu mu eridi. Enflasyon sorunu kalıcı olarak mı çözüldü ekonomiyi büyüttük mü??? Birde akıl vermiyor mu faize ve tahvile dönün diye. Yahu enflasyon altındaki faize para yatıranın aklı yok altın al daha mantıklı. Fed faiz indirse ne olacak dolar 5 liraya düşecek diyelim millet gene dolara geçecek bu işin en basta güvenle alakası var. Ülkenin erdoğan ve iktidarına güveni yok. İstanbul seçimleri fedin faiz kararından daha çok etkileyecek ülkeyi. Dolar kuruna endeksli güven bunalımı var ülkede ve biz hızla borç krizine doğru gidiyoruz

  Fatih ArıcıFatih ArıcıYıl önce
 • Türkiye cumhuriyet MB değil !! Türkiye Cumhuriyeti MB

  Bilen EKMENBilen EKMENYıl önce
  • Turkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'dır inanmiyorsaniz herhangi bir kağit türk parasına bakınız.

   Kemal TuğrulKemal TuğrulYıl önce
  • Bilen EKMEN www.google.com.tr/amp/s/m.dunya.com/amp/kose-yazisi/niye-turkiye-cumhuriyeti-degil-de-turkiye-cumhuriyet-merkez-bankasi/21933

   Tamer Bülent KaraliTamer Bülent KaraliYıl önce
  • Bilen EKMEN Türkiye Cumhuriyet MB. Araştırın

   Tamer Bülent KaraliTamer Bülent KaraliYıl önce
  • Bilen bilmiyorsun Türkiye Cumhuriyet Merkez bankası

   Bir daha adımı değiştirmeBir daha adımı değiştirmeYıl önce
 • Hımm ehgonomimiz çoh eyi demekki.

  rdm klrdm klYıl önce
 • Bu faizlere işler yürümez

  Erdinc IsbilirErdinc IsbilirYıl önce
 • o zaman dogu akdenize hiç karışmıcaz orda olası bir mudehale en az s-400 alımı kadar doları zıplatır gibime geliyor adamlar petrolü gözümüzün önünde hortumluyorlar

  serdar kıvancserdar kıvancYıl önce
 • S400 devlet politikası tayyibe kalsa çoktan iptal eder bu ülke güvenliği için önemli fedde faiz indirmez aksine artırır çünkü dünyada imha etmek için çok fazla dolar var buda parasal sıkışmayla olur.

  abdullah karataşabdullah karataşYıl önce
 • Ne kadar aldın

  Hüsnü BostanHüsnü BostanYıl önce
 • Laba Laba Laba hep boş laf.

  Mehmet BabaMehmet BabaYıl önce
 • Dolar çok düşecek herkes evini barkını sattı dolar aldı. Bu kadar dolar amerikalılarda yok

  Ömer HayyamÖmer HayyamYıl önce
  • Daha dur daha nelerin satacaklar dolar için Defolun gidin Amerikaya karşımızda savaşmak şerefsizler arıyoruz zaten içimizdeki Türkiye düşmanları gebertilmesi lazım

   Part TimePart TimeYıl önce
 • Sana katılmıyorum.Dolar düşmez bence çünkü tl' ye güven yok

  Serdar Aldemir dipfiyataSerdar Aldemir dipfiyataYıl önce
 • 6 20 den tersteyiz ne yapicaz

  hanzade yalcinhanzade yalcinYıl önce
  • beter olun

   ergün Soysalergün SoysalYıl önce
 • Bütün videolarında milleti gazladın yaptırım yaptırım diye şimdi de 360° dönüş.... güvenilmez analist...👎🏻

  Believe and pray TürkiyeBelieve and pray TürkiyeYıl önce
  • Bunları öngörmeniz gerekiyordu..

   Believe and pray TürkiyeBelieve and pray TürkiyeYıl önce
 • Uzun süre sonra ilk defa iyi haberler duyuyorum.teşekkürler.

  gezgin- 3406gezgin- 3406Yıl önce
  • gezgin- 3406 😂😂😂 inandın mı)))

   Ugur KayaUgur KayaYıl önce
 • Ülkede para yok! Borç içindeyiz. Fakirleşiyoruz gittikçe dolar artar ne olursa olsun. Bunlara değinmiyorsunuz bittik!!

  Esengül ErtenanEsengül ErtenanYıl önce
 • Hocam diğer videolarını hatırlataraktan diyorum ki " anca bu kadar kıvırabilir bir insan" 😂😂 yandık bittik ak parti işi beceremiyo falan diyordun n oldu şimdi.

  tc. symtc. symYıl önce
 • Dolar inerken herkes inecek Dior çıkarken ateş aldı Dior. Belli yani bu dolar ya cikaacak ya da. İnecek şu bant kirilirsa aşağı şu bant kirilirsa yukarı. 😂

  Fuat GokalpFuat GokalpYıl önce
 • Ben böyle çark görmedim. Ne oldu yükselecek diyordun? Ben sana söyleyeyim. Yükselecek. Sebebi de senin gibi kişiler. Ortada dolar yükselecek diye geziyordunuz milleti gazladınız. Simdi adamlar faiz geri cekip dolar ucuzlatacaklar ve insanlarin gozunde siz guvenilmez onlar guvenilir olacaklar. Sonra da cakacaklar yuksek kuru. Yukselecek canim. Dolar hic bir zaman düşmez. Hele ki üretimin olmadıği bir ülkede.

  Tell me that your loveTell me that your loveYıl önce
 • Tahvilin faizin senin olsun Dolar bende kalsın...

  Ali KaripAli KaripYıl önce
 • Bunun (FED faiz)kımler tarafından konuşuldugu söyleniyor,Senin tarafından söylenti ve karar mekanızması kişiler degil yorumcular oldugu göz önune alınırsa sendemi dedikoducu ve milleti yönlendirici yorumcumusun lütfen olaya yaklaşımındaki söylentiyi yapanlarıda açıklarsan vede olası indirim derken kendinlede ilgili düşünce tarzında bir açık olarak algılıyorum

  sertaç birteksertaç birtekYıl önce
 • Fed de türkiyede Faiz oranlarını sabit tutacak bence 😏 ineceğini pek düşünmüyorum.

  ShadowShadowYıl önce
 • anlattığınız gibi olamaz dolar gerilemesi manipülasyon gerçek ise doların yukarı seyretmesi olacak.türkiyenin cds çok yüksek dengelenen bir durum yok neden dolar geri gelsin.

  Alpay gökalpAlpay gökalpYıl önce
 • Evren bey; Türkiye fed faizleri , s400,f 35,cds,mb faiz kararı, rusya s400 krizi( abd ile olmaz ise rusya ile olacak) Ekonomik sorunlarımızı ( iç ve dış borç) Kamu maliyesi erozyonu,ödemeler dengesi... Siz ytd diyorsunuz, ancak yönlendirme yapıyorsunuz. Türkiyenin sadece caatsa yaptırımları sorunu yok ki. Türkiyede yerleşikler dışında ne kamuda nede özel kesimde dolar var. Olmayan şey değerlidir. Abd 0.25 baz puan faiz düşürdü diye türkiye düzelecekse. Ne kolay iş. Seçimden sonra bizde faiz ‘de 400 baz düşersek ne olacak. Rusya doğalgazı keserse ne olacak. Doğu akdenizde iyice yalnız kalırsak ne olacak. Analitik düşünün kardeşim analitik Toplumsal sorumluluğunuz var. Daha ince ele sık doku.

  BabayagaBabayagaYıl önce
 • Abd s400 teknolojisini bizden alabilir mi? Rusya ya böyle bir kazık atarlar mı bizimkiler? Belki sadece bu şekilde izin verecek abd bu olaya?

  serkan ekinciserkan ekinciYıl önce
 • hem isviçre kronu ...hem isviçre frangı nasıl oluyor ya ...daha öncede aynı hatayı yaptınız...

  ahmet kadir kücükyeniciahmet kadir kücükyeniciYıl önce
  • İsveç kronu ile CHF yi karıştırıyo .daha majör para birimlerini bilmiyor

   Ismaıl ErgunIsmaıl ErgunYıl önce
 • DOLAR DÜŞÜYOR ÇÜNKÜ ,İMAMOĞLU KAZANACAK,VE TURİSTTEN DOLAR GELİYOR AYRICA ALMANCILARDANDA DÖVİZ GELMEYE BAŞLADI .ŞİMDİLİK BİRAZ BÖYLE GİDER .

  bahabahaYıl önce
 • Dolar max 5.40 a duser sonrasinda 6.80 lere gider ayrica sen 10 12 derken ben bunlari hesapliyordum. Dolar neden cok dusmez biliyormusun cunku ulkenin dolara ihtiyaci var her sey itgalatla oluyor ve sicak para getiren yatirimci artik gelmiyor. S400 lerin cozulecegini zaten piyasa suan fiyatliyor fiyatlarin icinde var tam cozulurse biraz daha duser. Fedi zaten fiyatladi. Secimlerden sonra artik gercek sorunumuz ekonomiye bakacagiz iste ozaman dolarin artmasini hukumet isteyecek. Cunku dolarin artmasi hukumetin isine yarar halk fakirlesirken devletin borcu azalir bu oranda tl basabilir. Sonuc olarak felaket tellali gibi cok artacak cok dusecek demek yerine mantikli noktalar verebilirsin

  Video VideoVideo VideoYıl önce
  • Sende o sırada elindeki 3 kuruş dolarını satarsın çıkınca değil mi çok akıllısınız

   Part TimePart TimeYıl önce
 • sadece s 400 yok. bakiniz rus rublesi endonezya rupisi benzer aksiyonlar var. haziran seçimi ve genel erken seçim

  design52 desing52design52 desing52Yıl önce
Dolar için önemli uyarı! Tüm tahminler değişecek!