Elif Dizisi 874. Bölüm Fragmanı

Elif dizisi 874. bölümde Mahir, Fikret Ovalı’yla konuşur fakat avukat Melek’in davasına bakmayı kabul etmez. Umudunu yitiren Melek ise koğuşta zor günler yaşar. Fakat hiç ummadığı bir anda gelen ziyaretçi Melek’i sevince boğar.
Fidan kendisine karşı koyan Melek’in boynuna bıçak dayar. Mahir ise Fikret Ovalı’nın ofisine gider ve onunla karşı karşıya gelir. Mahir Melek’in davasını alması için onu ikna etmeye çalışır fakat Fikret Ovalı böyle küçük davalara bakmadığını söyleyerek Mahir’i göndermek ister. Mahir bu sert ve kararlı avukatın karşısında dik durur ve etkileyici bir konuşmayla ona bu yaptığının yanlış olduğunu ifade eder. Fakat Mahir’in bu konuşması işe yaramaz. Mahir Melek’le görüşür ve avukat Fikret Ovalı’nın davayı kabul etmediğini söyler. Bunun üzerine Melek yıkılır. Umutları yok olan Melek koğuşta ise çile çekmeye devam eder. Fakat Melek’i çok şaşırtacak beklenmedik bir ziyaretçi gelir. Melek’in umutlarını tazeleyecek olan bu kişi kim?
Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:00’de Elif ile Kanal 7’de…
Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece Tahtalıoğlu
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Herunterladen

YORUMLAR

 • kanal7 allah rızası için melek hapisteyken orda ona kanyanan kadın varya o hapishaneye fosforluyu gönderin yani kaderi ve herkes fosforludan yani kadersiz kaderden korksun

  Crazy GençCrazy Genç4 aylar önce
 • Evet bitsin artık bu dizi fazla insanlar canlnl slkdlLar

  Emel DenizEmel Deniz4 aylar önce
 • Ayyyyyy yeterrrrrrr artık mutluluk görelim senaristler

  Elmas ElvefenElmas Elvefen4 aylar önce
 • Artık Mutlu bölümler gelsin. Bitsin artık bu dizi

  Esma MertEsma Mert4 aylar önce
  • Rica etsem kanalıma abone olurmusunuz

   Dj TekcanDj Tekcan4 aylar önce
  • Sen izlemiyoo musun??

   Derya NurDerya Nur4 aylar önce
 • Şeytan kıymett

  Derya NurDerya Nur4 aylar önce
  • Rica etsem kanalıma abone olurmusun

   Dj TekcanDj Tekcan4 aylar önce
Elif Dizisi 874. Bölüm Fragmanı