Elif Dizisi 879. Bölüm Fragmanı

Elif dizisi 879. bölümde Kıymet, Elif’i kontrol altında tutmak için onu kendi odasına alır. Hümeyra ise Levent’le yürüyüşe çıkar. Fakat gizli bir isim ikilinin fotoğrafını çeker. Hümeyra’yı nasıl bir sürpriz bekliyor?
Fidan yüzünden kızına mektup gönderme şansını kaybedip çok üzülen Melek, o gün telefonla görüşme izninin çıktığını öğrenir ve hemen kızını arar. Fakat konağı aradığında telefona Kıymet çıkar ve Melek’i Elif’le görüştürmez. Elif’in annesi ile görüşüp kendisinin ona yaptıklarını anlatma ihtimali Kıymet’i endişelendirir ve onu kontrol altına almak ister. Sonunda Elif’in kendi odasında kalması için Macide ile konuşur ve Elif bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Öte yandan Tarık’ın öldüğünü öğrenen Hümeyra’nın son zamanlarda yaşadıklarından çok bunaldığını fark eden Levent ona yürüyüşe çıkmayı teklif eder. Yürüyüşe çıktılarında bir fotoğrafçı peşlerine düşer ve Hümeyra ile Levent’in gizlice fotoğraflarını çekmeye başlar. Levent ve Hümeyra’nın fotoğraflarını kim çektirdi?
Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…
Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin Erkul
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Herunterladen

YORUMLAR

 • Elif haftalık reytinglerde 38 dizi içinden kaçıncı oldu >>> trvision.net/detail/video-CKaN_v0sEso.html

  DizisiDizisiYıl önce
 • Göz göre göre Macide hanım Elifi ateşe attın bravo sana kıymet istedi bir göz sen verdin iki göz kötülüğe tam gaz devam 😤😤😤😤artık bu sezonuda kötülüklerle bitirceniz iyi günler çok uzakta görünüyo Elif ve Melek için 😭😭😭

  Hatice AltaşHatice AltaşYıl önce
 • Oh

  AleE yy Pro92AleE yy Pro92Yıl önce
 • olmadı ki bitsin

  MEHMET DOĞANÇMEHMET DOĞANÇYıl önce
 • ilk yorum

  Reyhan A.Reyhan A.Yıl önce
  • Nuran Firater aynen bende

   Reyhan A.Reyhan A.Yıl önce
  • kotukadinisevmedimhic

   Nuran FiraterNuran FiraterYıl önce
Elif Dizisi 879. Bölüm Fragmanı