Elif Dizisi 880. Bölüm Fragmanı

Elif dizisi 880. bölümde Elif, Kıymet’in eziyetleriyle başa çıkmaya çalışır. Melek ise görüş günü kızını görme hayaliyle heyecanlanır. Anne ve kızı görüşebilecek mi?
Elif artık Kıymet’in odasında kalmaya başlar ve Kıymet’in eziyetlerine boyun eğer. Fidan da aynı şekilde Melek’e eziyet eder. Görüş gününü öğrenen Melek kızını görebilme ihtimaliyle içini yeniden umutla doldurur ve kızının karşısına çıkmak için hazırlık yapmaya başlar. Fidan ise gardiyandan bir cep telefonu ister. Telefonu alabilmek için koğuştan haraç toplamaya kalkan Fidan, Fosforlu ve Melek engeliyle karşılaşır. Fidan bunun bedelini onlara ödetmeye karar verir. Aynı vakitlerde Aslı da Elif’e hazırlanmasını, onu annesine götüreceğini söyler, Elif havalara uçsa da Kıymet Elif’in evden çıkmasına izin vermez. Elif’in annesini görmeye gidemediğini öğrenen Hümeyra, onu Melek’e kendisi götürmeyi düşünür. Yola çıkan Elif annesini görme fırsatını yakalayabilecek mi?
Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…
Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin Erkul
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Herunterladen

YORUMLAR

 • F

  Hazalnur EDISHazalnur EDISYıl önce
 • Melek abla üç adamı mezara gömdün ama hala dirisin elif le dokuz canlı çıktınız inşallah sıra da siz varsınız mahir abi bunun peşinden koşmayi bırak yoksa son kurban sen olacaksın bu küçük kız gittiği konağı yakıyor sıra haktanir konağinda kıymet teyze sen bunların hakkından gel bu Ocak batiranlar Zaten kardeşinin bir halta yaradığı yok olan beyni de gitti Kerem ile Levent abi sizde birşeye karışmayın gümbürtüye gidersiniz Elif veletinin sevdiği herkes ölüyor sıra size gelmesin😂😂

  Aziz 444Aziz 444Yıl önce
 • R3klamlarina bile tahammulum yok kız koskoca genc kiz oldu hala belikleri cozulmedi

  Gönül BayazıtGönül BayazıtYıl önce
 • Şu dizi bitsin artık

  Gönül BayazıtGönül BayazıtYıl önce
 • Elif haftalık sıralamada 38 dizi arasından kaçıncı oldu ==>> trvision.net/detail/video-CKaN_v0sEso.html

  DizisiDizisiYıl önce
  • Yemin 1. Ci buda2. Dir

   AleE yy Pro92AleE yy Pro92Yıl önce
 • Yeter artik kiymet denen kadin gormek istemiyorum allah belasin versin kereme cok kiziyorum niye anlamiyorlar evde kopek var disari cikip bagri geliyorum anali kizil ne kadar cekcaklar bunu yazan da cok s kiziyorum allah nasili oglu kaza yapti daha beter olsunlar bu kadar cile nedir

  Hülya KurumHülya KurumYıl önce
Elif Dizisi 880. Bölüm Fragmanı