Elif Dizisi 885. Bölüm Fragmanı

Elif dizisi 885. bölümde Fidan yüzünden başını çarpan Melek beyin kanaması geçirir. Hastaneye kaldırılan Melek kurtulacak mı?
Melek Elif ile konuşurken Fidan’a yakalanır. Fidan telefonu Melek’in elinden alarak Elif ile konuşmaya başlar. Melek buna engel olmak ister ama Fidan’ın bir hamlesiyle başını çarpıp yere yığılır. Bayılan Melek’i koğuşa taşırlar ama Melek uzun süre kendine gelmez. Kendine geldikten sonra kötüleşmeye devam eden Melek hemen hastaneye kaldırılır. Haberi alan Mahir ve Aslı hastaneye koşar. Melek’in beyin kanaması geçirmiş olduğunu öğrenen Mahir kahrolur. Melek geçirdiği beyin kanamasını atlatabilecek mi?
Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…
Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin Erkul
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Herunterladen

YORUMLAR

 • Elif haftalık reytinglerde 39 dizi içinden kaçıncı oldu ==>> trvision.net/detail/video-9GL5HRl_HfA.html

  DizisiDizisi4 aylar önce
 • Merhaba kardeşim Elif diziyi takip ediyor hapsanedeki vahşet çok kötü kadınlar kardiyanlar hiç bakmıyor elifin annesiyle ve kurtarlnelifi çok ceza çekiyor

  Müşerref HarmancıMüşerref Harmancı4 aylar önce
 • Kanal7 yeni hint dizileri verinnn ama şimdikilerde bitmesin

  Derya NurDerya Nur4 aylar önce
 • ikinici yorum

  yasemin karabulutyasemin karabulut4 aylar önce
 • :(((

  Gizem SudeGizem Sude4 aylar önce
Elif Dizisi 885. Bölüm Fragmanı