Emir ve Tülay Dertleşiyor Kendini İyi Hissediyor - Yalan Dünya 26. Bölüm

Birden ortaya çıkan Bünyamin, Kocabaş ailesinin hayatını özellikle de Rıza’nınkini yaşanmaz hale getirir. Olmadık anlarda Rıza’nın karşısına çıkan Bünyamin, ona ültimatom verir. En kısa zamanda Nurhayat ile evlenmez de bu işi hala uzatır ise onu bacağına sıkmak ile tehdit eder. Durumu ailesine açan Rıza, evdekilerin de ondan tırsmasına neden olur. Bünyamin’in Nurhayat’ın abisi olduğundan bihaber olan Bora onun bürosunda keyifle çalışmaktadır. Durumu öğrendiğinde ise her şey için çok geçtir. Hem Bora hem de Rıza Bünyamin’den kurtulmanın yollarını ararlar ancak bu o kadar da kolay değildir.
Pavyonda tekrar konsomasyona başlayan Tülay, Selahattin’i deli eder. Kendi çıkarttığı olaylar nedeniyle pavyona alınmayınca Tülay’ı denetlemek için Selahattin başka bir yol olur. Fakat bu yol çok pahalıya patlar, konsomasyon paralarını ödeyebilmek için ekstra işler yapmaya başlar.
Deniz ile Açılay’ın aralarını açıp sette huzursuzluk yaratmak isteyen Nurhayat da boş durmaz. Açılay ile dost olup ondan konuşma dersleri almaya başlar.
Yalan kafedeki sert gıcık garson Eylem’den kurtulmak isteyen Deniz ve Emir onu Orçun’a ayarlarlar. İlkel bir sevgilisi olan Orçun çok mutludur ancak kızı gören Gülistan ise sinir krizi geçirir. Deniz’i gören Bünyamin ise onu gözüne kestirir ve işler karışır.
#YalanDünya

Herunterladen

YORUMLAR

 • Bana bir tane tülay verir misiniz

  Duru SabancıDuru Sabancı8 gün önce
 • Varmi lan senin gibi laco

  Seher YildirimSeher Yildirim27 gün önce
 • ben böyle konsomatrısyonun içine tüküreyim hihihihibuhuhuhuhu 😀 😀 😀 😀 😂😂😂😂😂😂😂😂 bu ikili süperdi ya

  Ahmet KadiAhmet KadiAylar önce
 • Okadar tiksiniyorum ki cihangirden. 2013 gezi kahpeliği sonrası hepden gonca vuslat eri kafasında kişiler.. Soktuğum semtinde burunları havada.. Kimsiniz ulan sizzz..

  Murat İstanbulMurat İstanbulAylar önce
  • Gonca vuslateri kafası ne

   asdff asddfasdff asddf25 gün önce
 • Arbade çıkacak bardakları toplayın

  ŞİRİN ŞENELŞİRİN ŞENELAylar önce
 • Heey maşallah hahahahahah

  Bünyamin GüvenBünyamin GüvenAylar önce
 • Zurna sesi kaldırılana kadar dislike

  Merve ŞafakMerve ŞafakAylar önce
  • introyu kastediyor haklıda en azından sesi kısın tablet sisteme bağlı introda mahşere dönüyor ortam

   Dangarda HunDangarda HunAylar önce
  • @Zehra Zehra dikkat ederseniz bazı videoların sonunda bu zurna sesi yok. İzleyiciler beğenmediğini belirtince videoları kırpan ve yükleyen admin sesi eklemeden yüklemeye başladı. Çok da güzel oldu. Beğendiğimizi belirttik. Sonra ne olduysa yeni videoları yine bu sesle yüklemeye başladı. Zannediyorum birden fazla admin yüklüyor. Biz de bütün adminler haberdar olsun diye tekrar tekrar yazıyoruz. Bir ikincisi, dizi biteli yıllar oldu. TRvision da yıllardır bu dizinin resmi kanalı yoktu. Kanal yeni açıldı. Bakınız bölüm 26 şuan yazdığım tarihte Kanalda yüklü değil. Henüz admin yuklemedi. Bu kesilerek atılan konulu videolarsa azar azar günde ikişer üçer yükleniyor. Çoğu kesilecek yüklenecek. Bunu yaparken zurna sesini eklemeden, eklerlerse de daha düşük bir ses seviyesiyle yüklemelerini talep ediyoruz. Gayet makul, anlaşılabilir bir talep. Bu saatten sonra düzeltilebilir. Yüklenmiş olan değil yüklenecek videolarda düzeltilebilir.

   Merve ŞafakMerve ŞafakAylar önce
  • Canım dizi bitti bu saatten sonra değiştiremezsin beğenmiyorsan izleme

   Zehra ZehraZehra ZehraAylar önce
 • Modum uzay ya suanda 😂😂😂

  Buket tttBuket tttAylar önce
 • Emirle tülay yakışırmış 😂

  Yasemin ÇakırYasemin ÇakırAylar önce
Emir ve Tülay Dertleşiyor Kendini İyi Hissediyor - Yalan Dünya 26. Bölüm