İlker Canikligil, Emrah Safa Gürkan ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel

Emrah Safa Gürkan, İlker Canikligil ve Mustafa Seven MigrosTV Gençlik Festivali kapsamında 19 Mayıs tarihine özel bir program için bir araya geliyor. Flu Tv ile 19 Mayıs Özel gibi Migros Türkiye'de olmasını istediğiniz videoları yorum yazıp bir sonraki içeriğimizin ne olacağında bize ilham verebilirsiniz. Emrah Safa Gürkan, İlker Canikligil ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel gibi daha fazla video için Migros Türkiye'ye ABONE olun! ► bit.ly/MigrosTurkiye

Sosyal Medya Hesaplarımızı da Takip Edin!
Facebook ► facebook.com/MigrosTurkiye
Twitter ► twitter.com/Migros_Turkiye
Instagram ► instagram.com/migros_tr/
TRvision ► trvision.net/nameof-MigrosTV
İlker Canikligil, Emrah Safa Gürkan ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel videomuzu beğendiyseniz Migros Türkiye'nin ilginizi çekebilecek diğer videoları:
MARMELAT KUKLA
trvision.net/detail/video-wBpb8y9jKY4.html
YABANCILAR DENİYOR SERİSİ
trvision.net/detail/video-h6OBwtIzq60.html
SUAT DURMUŞ ile MİGROS'TAN BİR YEMEK İSTE
trvision.net/detail/video-zyqnOP4H3V0.html
YEMEK DÜELLOLARI
trvision.net/detail/video-kYjv35_Qnj8.html
ÇOCUKLAR DENİYOR
trvision.net/detail/video-fgdlDvwbuqg.html
ERKEK KANALI & MİGROSTV
trvision.net/detail/video-3tbwdP2UNfU.html

Peki Emrah Safa Gürkan, İlker Canikligil ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel videomuzla birlikte, Migros Türkiye'de başka neler var derseniz:

Migros Türkiye'de hayatınıza dair her türlü konuda ilham alabileceğiniz ve ilginç bilgiler keşfedebileceğiniz videolar hazırlıyoruz. Faydalı pratik bilgiler, ilginç fikirler, hayatınızı kolaylaştıran öneriler, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler, pratik yemek tarifleri, kendin yap videoları ve çok daha fazlası ile her gün bu kanaldayız.

Migros dünyasına dair daha fazla keyifli video için Migros Türkiye'yi takip edin ► migrostv.migros.com.tr/

Herunterladen

YORUMLAR

 • Geldikleri gibi giderler. Boğazda demirlemiş bu çelik yığınlarının gücü, dağlık devasa Anadolu kıtasını fethetmeye yetmez demek istemiş.

  Çetin AkınÇetin Akın5 gün önce
 • Bim e de bekleriz

  Umut Ulaş YoğurtcuUmut Ulaş Yoğurtcu5 gün önce
 • Haydaa!! Flu tv yi ele geciremeyen Esg düşmaniyla iş birliği yapıp bu kanalı ele geçirmeye çalışıyor.

  Erman YaşamazErman Yaşamaz5 gün önce
 • Flu tv artık her kanala açılıyor. TRvision koca bir flu tv olma projesi ilker canikligil için başarılı bir operasyon şeklinde yürüyor helal olsun hdhdh

  Berdan İnsanBerdan İnsan5 gün önce
 • Teşekkürler Migros!

  Özgün OnurÖzgün Onur5 gün önce
 • Kanalı direk migrosun üstüne yapmışlar yaaa 🤣

  Berkan birgülBerkan birgül5 gün önce
 • tarih te eşcinsellik nasıldı konuşmak gerek

  alper yalcinalper yalcin5 gün önce
 • Migros u severdik , flu tv katkisindan dolayi daha çok sevdik. Aferin Migros.

  erdal ornekerdal ornek5 gün önce
 • Çok hoş Çok tatlısın Hoşuma gidiyorsun Kime demiş

  Uyumlu UĞURUyumlu UĞUR5 gün önce
 • İşte mesele biraz da savaşı kazandıktan sonra ne yaptığın. Yoksa Moğollar'da avrupaya dayandı ama şimdi asya steplerinde kıl çadırlarda yaşıyor. Atatürk hem savaşta hem barışta bir dahiydi. O dönem dönemeçi az sarsıntıyla dönenler bugün ulus devlet yaratabildiler. Diğerlerinin hâlini görüyoruz. Paramparça oldular. Ataya teşekkürü bir borç biliriz...

  şehsuvar samişehsuvar sami5 gün önce
 • Muthis video

  yıldızlardan biriyıldızlardan biri5 gün önce
 • Marketteki peynirin fiyatini takip edecek kadar yasli degilim ama kultur kanalina destek olmak icin bi like migrosa bi like da hocama

  Deniz CanDeniz Can5 gün önce
 • Her videoda böyle miydi yoksa bu seferlik mi her boşluğu kestiniz. Yalnız kim yaptıysa şahane olmuş

  Mehmet Cahit KökşenMehmet Cahit Kökşen5 gün önce
 • Çerkes Ethemi isyancı olarak nitelendiriyor mu acaba Emrah hoca?

  N. AçıkN. Açık5 gün önce
 • @Migros Türkiye, sponsorluğunuz için teşekkürler. Bu programı severek takip eden ve uzunca bir süre daha yayın hayatına devam etmesini isteyen biri olarak böyle bir videoda katkınızı görmek güzel. Teşekkürlerimi sevgi ve saygı ile bölerek, eleştirilerime geçiyorum. Öncelikle ilk aklıma gelen, sanki bu fikri ortaya genç bir çalışanınız atmış ama bir yerlerdeki bir takım dinazorlar projeyi üstlenmiş gibi hissettim. Evet, youtube kanalları da birer 'kanal' ama burası televizyon kanalı değil. 1 - Bir çok kişi bu konuşmaları sadece dinliyor, ekrana pop-up gibi çıkarıp durduğunuz reklamlar zaten bir çok kişi tarafından görülmüyor. 2 - Bu yayınları izleyen bir çok kişi için bilmem ne çayının indirimde olması ya da faturaları migros'dan ödeyebilmek hiç bir şey ifade etmiyor. Bunu üzerine basarak söylemek istiyorum çünkü, burası televizyon değil. Bir şeylere tahammül ederek, mecbur bırakılarak zaman geçirdiğimiz bir yer değil. Burada kötü reklam insanlarda kötü etki bırakıyor, etkisiz bir şekilde kalmıyor. Devamlı olarak bu saçma şey için mi ekrana bir şeyler zıplayıp duruyor demekten kendimi alamadım diyorum ve aslında en önemli gördüğüm konuya geçiyorum. 3- Reklamlarınızın içeriği engellememesi, kısıtlamaması ya da zorlaştırmaması gerekiyor. Bir anlatıda beden dili de önemlidir, öyle olmasa bu program bir radyo programı da olabilirdi. Şerit şerit reklamlarınız devamlı olarak ekrandaki kişinin önünde beliriyor ve içeriği engelliyor. Önemli görünen noktalarda açıklama metinlerinin bulunduğu bir alanda devamlı olarak bir takım yazılar çıkması dikkati dağıtıyor ve bir anda anlatılan konuya olan odağı mahvediyor(Zaten hoca hızlı konuşuyor). @Migros Türkiye. Severek izlediğimiz bu yayının, yayın hayatına bir nebze de olsa katkınız olduğu için tekrardan teşekkürler. Dipnot: Yorumu okuyan arkadaşlar, farkındayım sanki birileri adına konuşuyormuşum gibi bir üslup ile yazdım. Tabii ki herkes için geçerli değil ve herkes buna katılmıyor. Az ya da çok, değindiğim noktaların en azından bir takım insanlar için geçerli olduğunun farkındayım sadece. Olmamış, şöyle bilmem ne, böyle şey, diyerek uzaklaştırıp, tü kaka yapmaktansa biraz yapıcı olmak istedim. Sen becerememişsin git başkası gelsin demektense, bir daha gel ama daha iyisini yaparak gel demek istiyorum.

  Ozerk OzayOzerk Ozay5 gün önce
 • 23 Nisan siircilerinden biri de benim hocam :)

  river tideriver tide5 gün önce
 • Seker bayrami geldiginde de bim icin video cekersiniz artik 🤣

  Erol FErol F5 gün önce
 • Dinden ayrı bi meşrutiyet gerekiyor diyor ya.. o, o zaman gerekiyor olabilirdi ve Atatürkümüz buna mecbur bırakılmış olabilir, zamanının yobaz şeyhleri (önemli zatları tenzih ediyorum) ve dış mihraklar sebebiyle belki, belkide hata da yapmış olabilir insandır en nihayetinde ama bu hep böyle kalsın mı dedi.. Din sadece bir kelime değildir, hayatın ve sonrasının ta kendisidir..Hepimiz öldüğümüzde bunu bizzat anlayacağız..

  Tutku DipTutku Dip5 gün önce
 • Hocam trend loading

  isimsiz biriisimsiz biri5 gün önce
 • Oo Edip Yüksel'e de gömmüşler.

  turan akınbayturan akınbay5 gün önce
 • Tadı damağımızda kaldı.

  timurhan304timurhan3045 gün önce
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Umut KurumUmut Kurum5 gün önce
 • Tirebolu çaylarından Migros Tv'lere yakışır!:)

  Duysal EkinciDuysal Ekinci5 gün önce
 • 22:10 güzel🤞🏻

  Ben CucuBen Cucu5 gün önce
 • Hayir hocam, padisah planladi herseyi Ataturk'u de tum planlarla padisah gorevlendirdi. Hatta padisah o kadar zekiydi ki o planlari biz gencler konussun diye ulkenin isgalini planladi yoksa bu staretejik padisahla bizi isgal edemezlerdi zaten.

  Ahmet AtakanAhmet Atakan5 gün önce
 • İstanbul’un işgaline yenik güçsüz tanıklık ederken “Geldikleri gibi giderler!” lafını koyup sonra bizzat gerçekleştirmek tam Atatürk’lük hareket. Fakat bence bu büyük delikanlı tavır altındaki deha perspektifini gizliyor. 1915’te Çanakkale’yi denizden karadan geçirmemek için çok büyük bedel ödemişiz. Yüzbinlerce vatan evladı önce zırhlısını sonra urbalısını geçirmemek için aylarca açlık pislik hastalık zayıflık içinde son 250 kiloluk bombaya, Conk bayırındaki son 100 metreye kadar çarpışırken can vermiş. Çanakkale savaşı tarihi çok acıdır. Bilgisiyle gezen daha iyi bilir, çok ağır bir yerdir. Sonra aynı İngiliz ve İngiliz donanması hemen 3 sene sonra sanki hiçbir şey olmamış gibi Mondros imzalandı hadi artık burası bizim diye tek kurşun atıp yemeden tıpış tıpış Çanakkale Boğazı’ndan geçip İstanbul’a girmiş. Atatürk Türk milletinin işgale direncinin Anadolu’da yapılacağını, kazanıldığı zaman da İngilizlerin İstanbul’da kalamayacağı basit gerçeğini görüyormuş, haliyle. Yani Kurtuluş Savaşı sonunda aynı geldikleri gibi ‘madem Lozan imzalandı, biz o zaman kaçalım’ deyip kurşun atıp yemeden tıpış tıpış gideceklerini o günden haber vermiş. Üstün idrak kabiliyetimle sadece benim fark edebildiğim bu noktanın altını çizmenin mutluluğu içindeyim.

  Ozkan OncelOzkan Oncel6 gün önce
 • kaliteli ve faydalı bilginin hastasıyız, teşekkürler migros ailesi

  Furkan Yiğit ÖzgörenFurkan Yiğit Özgören6 gün önce
 • "Geldikleri gibi giderler" sözü İlber Ortaylı'ya göre bir duygusal dışavurum değildir. Bir hesaplamadır. Paşa orada bu işgal ordularının birkaç yıla düzgün bir mücadele ile def olup gideceğini biliyor. Ancak İlber Hoca ekliyor "1915'te gelselerdi, gitmezlerdi"

  Alexander Porfiryevich BorodinAlexander Porfiryevich Borodin6 gün önce
 • Yedi sekiz hasan paşaya hayranım. Odunla darbe durduran adam. :) odunu kafaya vurup adamı öldürmüş :)

  Arif AkyelArif Akyel6 gün önce
 • Ulan bak sonunda konsepti de satabildiniz ha oh be para kazanın biraz

  Ömer SırtmaçÖmer Sırtmaç6 gün önce
 • Yahu normal programlara göre ne izlenme var ne beğeni nasıl oluyorda bu video Trendlere giriyor

  Taha ErişirTaha Erişir6 gün önce
 • bence enver paşanın yaptığı en iyi şey askeri reform. fransız tipi ordudan, alman tipi orduya geçiş. yoksa kurtuluş savaşının uzerine kurulduğu o sistem çökerdi. bknz: fransanın her savaşta beyaz bayrağı ilk kaldıran olması :d

  adnan şükrü öztürkadnan şükrü öztürk6 gün önce
 • Emrah hoca efsanesiniz her zamanki gibi kitapların devamını istiyoruz

  elcin samet sahinelcin samet sahin6 gün önce
 • sponsor almışlar keyifler daha bi yerinde

  Furkan ÖzenFurkan Özen6 gün önce
 • 💖

  serhat özserhat öz6 gün önce
 • Aa migrostv’ye abone olmayı unuttum tüh xd

  Binks SakeBinks Sake6 gün önce
 • Veysi'nin Netflix hesabı gerçek mi oluyor?

  erol ünsalerol ünsal6 gün önce
 • 45 nolu tirebolu çayından iş nerelere geldi. İşte Karadenizli İlker'in gücü

  erol ünsalerol ünsal6 gün önce
 • Benim bildiğim sigaraya, alkole, uyuşturucuya bağımlı olunur bu nedir ya tarihçiye bağımlı olunur mu arkadaş bana Migros tv izlettiniz yetmedi abone bile oldum pes diyorum da başka bişey demiyorum

  Şebnem CanŞebnem Can6 gün önce
 • Şu video kırpma olayının faydalı kullanımına rastlayabildiğim için mutluyum

  BeyazsandalyeBeyazsandalye6 gün önce
 • 👍🏼 👍🏼

  Jack O. HasanovJack O. Hasanov6 gün önce
 • Cumhuriyet düşmanlığının, rejim düşmanlığının alenen yapılıp, pohpohlandığı bu dönemde ağızda sakız çiğner gibi gevşek gevşek konuşan liboşlara katılmayıp konunun önemini vurguladığınız için teşekkürler.

  coop islandcoop island6 gün önce
 • İlker Canikligil in orada bahsettiği geldikleri gibi giderler bence esg ye değildi. Bu yüzden bende geldikleri gibi giderler diyorum 🤲🏻🙏🏻

  Abraham BenzAbraham Benz6 gün önce
 • 21:30 "Geldikleri gibi giderler" diyor, "gidecekler" demiyor. İlker bir şeyi de tam bil be. Atatürk'ün kafasındaki planlar, direniş vs yapılabilinirse gideceklerini öngörüyor. Yani fal bakar gibi "gidecekler" demiyor.

  coop islandcoop island6 gün önce
 • Hocam yakıyorsunuz yine

  CemCem6 gün önce
 • Merhaba hozom 🤙

  TErhanTErhan6 gün önce
 • Her platformda takip ettiğim hocam. İyi ki varsınız 😊

  Abdurrahman SarıAbdurrahman Sarı6 gün önce
 • "Benim adım Emrah Safa tuttummu bırakmam" 😂😂 22:05

  Onur SerKhanOnur SerKhan6 gün önce
 • böyle güzel bir programa destek verdiğiniz için teşekkürler migros tv. flu tv kurtuluş savaşını merakla bekliyoruz :d

  AynenAYnenAynenAYnen6 gün önce
 • Bunu Flu TV'de de paylaşır mısınız?

  Lord DariusLord Darius6 gün önce
 • ESG the supreme commander: Ayvayı yedik.

  Bekir Uğur ÇayBekir Uğur Çay6 gün önce
 • ❤️🖤

  oylesine birioylesine biri6 gün önce
 • İlker hocam reklamları özellikle mi seçtiniz?

  yiğit çağanyiğit çağan6 gün önce
 • Nice

  Mehmet BerkayMehmet Berkay6 gün önce
 • Türkiye de tarım ekonomisinin tarihi olabilir sonraki video

  ahmet kokturkahmet kokturk6 gün önce
 • sayın papyonlu bey, sisin alanınıza girer mi blmiyorum ama bize geleneklerin tarihi hakkında bir program yapın

  hdhd bdbdhdhd bdbd6 gün önce
 • İzledim bitti hıpızlı

  Oğuzhan KOğuzhan K6 gün önce
 • B

  Android GamingAndroid Gaming6 gün önce
 • Prusya askeri ekolünden bahsederken günümüz Türkiyesinden verdiği bedelli örnekleriyle 1900 ler Almanyasını kıyaslayan hoca 10-22 arası durmadan savaşmış bir milleti yanlış değerlendirdiğinin umarım farkındadır. Türk Militarizmi elbette günümüzde azalmıştır çünkü Türkiye tıpkı günümüz Almanyası gibi liberal, özgürlükçü dünyada yeni bir var olma savaşı vermektedir. Lütfen bundan sonra bir saptama ve bunun doğuracağı bir kıyaslama yapacaksanız yakın zamanları kıyaslayın. Almanya militarist devlet disiplinli, şöyle siperde yatmış derken bunu günümüz Türkiyesiyle kıyaslamanın korkunç bir hata olduğunu her halde bir daha düşündüğünde idrak edecektir.

  Emir UstaEmir Usta6 gün önce
 • hozom yine bizi bilgileriyle aydinlatti

  RegnanteRegnante6 gün önce
 • Hocams yakaladım siziiii

  NorschoNorscho6 gün önce
 • yemek videolarının arasında buldum sonunda

  Nikola D. TeslaNikola D. Tesla6 gün önce
 • meraba hozom

  Burak AltayBurak Altay6 gün önce
 • Reklam az olmuş ya hocanın alnına da bi' marka falan sığdırsaydınız boş geçmişsiniz

  Doruk GökalpDoruk Gökalp6 gün önce
 • İlber Ortaylı kitabında geldikleri gibi giderler sözünün öylesine olmadığını, altında bir stratejik düşünce olduğunu, planlar olduğunu söyler. Boş bir söz değil yani.

  Berk ÇelikBerk Çelik6 gün önce
 • kanal değiştirmek çok iyi olmuş esg migrosu ele geçir

  ESMESM6 gün önce
 • Lozan ve 12 Adalar ile ilgili bir video rica ediyorum. Saygılarımla

  ugur ataugur ata6 gün önce
 • "Yemen'de savaşan, İnönü'de mi savaşmayacak. Savaşır." 👍

  Savaş GençSavaş Genç6 gün önce
 • Hozom yükseleceksin o ışığı gördüm ben

  Alperen DoğanAlperen Doğan6 gün önce
 • Sonunda para para diyordun hocam. Hayırlı olsun😂👍

  Selçuk KeskinkılıçSelçuk Keskinkılıç6 gün önce
İlker Canikligil, Emrah Safa Gürkan ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel