MEVZULAR 34 - Atilla Uğur-Beyazıt Karataş, S-400 ve F-35 hakkında son söz. İdeal ülke yönetimi?

MEVZULAR 34 - Atilla Uğur Beyazıt Karataş S-400 ve F-35 hakkında son söz İdeal ülke yönetimi?
Atilla Uğur ve Beyazıt Karataş, hala konuşulmaya devam eden, Türkiye , Rusya ve Amerika arasında birçok senaryoya sebep olan, S-400 savunma sistemi, F-35 savaş uçakları konusunu tüm detaylarıyla inceliyorlar.
Sosyal Medya Hesaplarımız;
TRvision Kanalımız ► goo.gl/2Vnde5
Instagram ► goo.gl/fz5NeG
Facebook ► facebook.com/babalativi/
Twitter ► goo.gl/7MFzrM

Herunterladen

YORUMLAR

 • 👏👏👏👏👏👏

  Aydin,HidirAydin,Hidir28 dakika önce
 • Oyum size ❤👍

  Aydin,HidirAydin,Hidir43 dakika önce
 • NATO ya ihanet ediyorsunuz

  dilaver kadem çitoğludilaver kadem çitoğlu56 dakika önce
 • Sizleri tebrik ediyorum. Bu bilglendirmeler için.

  SinanSinanSaatler önce
 • Bu ülkede din ve siyaset bir bütün olmuş. Umarım din ve ordu bir bütün olmaz. Ordu ve siyasetin bütününden daha da kötü sonuçları olur.

  ÖMER ERDOĞANÖMER ERDOĞAN6 saatler önce
 • Türkiye Cumhuriyetinin iki asil komutanı bir arada sizleri gördükçe umudumuz daha çok büyüyor. Sevgi ve Saygılarımla

  fırat aslanfırat aslan7 saatler önce
 • Komutanım parti kurun aday olun 🙏🙏

  onur şimşitonur şimşit10 saatler önce
 • süper

  Mert OrduMert Ordu12 saatler önce
 • Milliyetçi adam gibi adamlar saygılarımla

  kubi. benkubi. ben13 saatler önce
 • Videoyu açtıktan sonra geri kapatmaya utanıyorum , sonuna kadar izliyorum . Sevgiler Saygılar ..

  Ben MelihBen Melih14 saatler önce
 • Ben kktc den katılıyorum konunuza. Benim size tek söyleyeceğim buralarda taşıma su İLE değirmen döndüreceğini inanan geçmiş TC yöneticilerinin buralara balonla yada tankerle su getirip Ada'nın kalitesiz veya yetersiz su ihtiyacını gidermek için başarısız çalışmalar yaptığına tanık olduğumu söylemek isterim. Bu adanın kaliteli su ihtiyacına kalıcı çözüm getiren lider sayın cumhurbaşkanımız Erdoğan olmuştur. Bu sonuçla kimin kalıcı çözümler üretebilecek bilgi , zeka Ve cesaret sahipi bir liderin kimin olabileceğini sizlerin de görebileceğinizi tahmın ediyorum. Sonuçla savunması %100 e yakın milli batı veya Doğuya boyun eğmeyen bir yönetim, dünya insanlığına , ancak öncelikle kendi milletine saygılı, dik duruşlu , adaletli bir Türkiye'nin güçlenmesi dileklerimle saygılar.

  Kemal ÇalışırKemal Çalışır14 saatler önce
 • Madem bütün yorumları okuyorsunuz peki adil yönetim ve ahlaklı bir nesil için Kuran'ı kerimin Türkçe mealini herkesin okumasını önere bilirsiniz mesala şeriat ın kafa kelle kesme olmadığını anlata bilirsiniz bizim neden kanunlarimimiz bizim değil de İsviçre İtalya kanunu uyguladigimizi ölürken mi sadece islami usullere göre gomuluyoruz farkında mıyız

  Gökhan ÇavuşGökhan Çavuş16 saatler önce
 • Nefes aralarını lütfen kesmeyin. Bununla ilgili bilimsel çalışmalar da var. Söylenenlerin anlaşılamadığını işaret ediyor.

  Gamze Kurt BirelGamze Kurt Birel16 saatler önce
 • Muhsin Yazıcıoğlu Suikasti Hakkında da görüşlerinizi bekliyoruz komutanım

  Buğra AKGÜLBuğra AKGÜL17 saatler önce
 • Dersim katliamını detaylı şekilde anlatır mısınız

  Abdulkadir KayaAbdulkadir Kaya18 saatler önce
 • Generalim vermiş olduğunuz bilgiler çok değerlidir. bir vatandaşın ulaşamayacağı bilgilerdir. Buda vatana bir hizmettir millete hizmettir. Allah sizden ve sizin gibilerinden rağzıolsun .

  hakan yazanhakan yazan18 saatler önce
 • Bu ülkeye , jandarmaya ve emniyet teşkilatına nasıl ki fetö yapılanması zarar vermiş ise tansu çiller hükümetinin de vermiş olduğu tahribat anlatılamaz.. bu gün dahi sizlerin bu gün bu ekranlara çıkmanıza sebep olan durumlar anlatmaya çalıştığınız karanlıklar tansu çiller hükümetinin aydınlatılamayan karanlıklarıdır. nitekim akp hükümetinden ve 15 temmuzdan sonra anlaşılıyorki cumhuriyet sistemi çökmüş çözülmüş durumda. yandaşlık ve yalakalık ne yazıkki cumhuriyet sistemini işlevsiz hale getirmiştir. bundan sonra hangi hükümet gelirse gelsin artık yönetimin ancak yandaş kazanma medya kazanma ile olacağının farkında ve asil milletimizde bunun farkında benim bir vatandaş olarak düşüncem böyle hasan amcacım

  hakan yazanhakan yazan20 saatler önce
 • Lütfen parti kurun 3 yıl sonra ilk oyumu size vermek istiyorum ülkenin size ihtiyacı var

  Miraç AkpinarMiraç Akpinar20 saatler önce
 • Güzel milletim için çalışırken, kimisi işinden alıkonuldu sizin gibi, veya yalnız kaldıda canına kastedildi. Biz, yarının büyüklerine, dünyanın her yerinde büyük Türk Irkının bir mensubu ve uçup gitmişlerimize layık olabilmek için kanımızın son damlasına kadar Türklüğe hizmet etmeye borçluyuz mecburuz. Sağ ve esen kalın.

  SERHAT SELÇUKSERHAT SELÇUKGün önce
 • ŞANLI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ mensubu bu onurlu üniformayı taşıyan sınır ötesi harekatlarda görev almış bir asker olarak sizlere çok teşekkür ederim ve minnetlerimi sunarım bilginin ve farkında olmanın önemini bana birkez daha hatırlattınız Komutanlarım

  Cenk SavaşanCenk SavaşanGün önce
 • Partinin temelini atın

  TREND SPORTREND SPORGün önce
 • Yapacağınız videoyu sikeyim adam robot gibi konuşuyor kesmeyin şu videoları

  murat koçmurat koçGün önce
 • Ali Türkşen komutanımızı da konuk alırsanız sevinirim komutanım saygılar

  Murat YıldızMurat YıldızGün önce
 • Bu güzel vatanımızın geleceği ne alacak biz bu gelecekte hangi rolleri oynayacağız çok merak ediyorum

  Hamza KaramanlıHamza KaramanlıGün önce
 • Emeğinize sağlık bu cumhuriyetin şerefli Türk subayları

  Alpaslan KılıcaslanAlpaslan KılıcaslanGün önce
 • Merhabalar öncelikle herşey için teşekkür ederim iyi ki varsınız. Her Mevzular Videosunun zamanında izliyorum ancak şuanki yorumum bir isyan! Nedeni biraz önce osmanlı torunu diye izlediğim bir videodan dolayı... videonun ilk 8 dksı ülkenin son 17 yılın bürünmüş halini gösteriyor sonrası bir kişiyle alakalı, sonunu yorumlamıyorum çünkü saygısızlık etmek istemiyorum ama son kişiyle alakalı olarak o videodaki konuşmaların bir kısmı mantıklı konuşma ancak önceden ora da burada yaptığı tavırlı ve kinli konuşmalarını hatırlayınca yaptığı konuşmalarının içinde kin ve öfke gördüm. Cidden Sıkıldım Cidden Usandım Videonun Mantıklı Yerinde diyor ki "OSMANLI NASIL SELÇUKLU'NUN YAPTIĞI ESERLERİN ÜZERİNE TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYARAK İLERLEMİŞ; YIKMAMIŞ ARTIRMIŞ VE YÜKSELTMİŞ," tamam güzel konuştu devamında; " TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLARAK BUNU YAPMAMIZ LAZIMDI. MAALESEF YAPAMADIK HALA GELEN TURİSTLERE OSMANLI ESERLERİNİ GÖSTERİYORUZ. NİYE? NİYE TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLARAK BİZİM ÖVÜNECEĞİMİZ BİR ESER YOK ? NİYE OLMAMIŞ, BUNU SORGULAMASI LAZIM GENÇLERİN... ÖNCELİKLE RUHLARININ OLMADIKLARI İÇİN DİYORUM BEN, ÇÜNKÜ O İLİM VE FEN BİRLİKTELİĞİNE , O KALBE O DUYARLILIĞA VE O İLİME SAHİP DEĞİLİZ HER ŞEYDEN ÖNCE. EĞER TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLARAK BU İLİME SAHİP OLDUĞUMUZ ZAMAN, TABİ Kİ GELECEĞİMİZ ÇOK PARLAK " dedikten sonra bakın bakalım dediği lafa " AMA SAHİP OLMADIĞIMIZDA TABİİ Kİ GEÇMİŞE YÖNELECEĞİZ. VE GEÇMİŞTE YAPTIKLARIMIZLA ÖVÜNEN BİR TOPLUM OLARAK KALACAĞIZ. O S M A N L I OLMAK BU DEĞİL TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMALIYIZ BİZ." iste bu cümlenin üstüne isyan bayrağımı çektim. hep doldum hep doldum artık bizimde birşeyler yapmamız gerekiyor bu insanlar sallaya sallaya ülkenin başına geçiyorlar biz burda bunları dinliyoruz. Ben TÜRK olan bütün lider ATALARIMA SAYGI DUYARIM DOĞRULARIYLA, HATALARIYLA.................. Ülkenin Kurucusu olan ATAMIZ İlimin Yolunu da Bilimin Yolunu da Göstermiştir. Sizin Gibi İNSANLAR ART NİYETLÜ DÜŞÜNCELERLE BU DURUMU GETİRİPTE YOK SİZDE RUH YOK DEMESİNE İSYANIM!!!!!!!!!!! Atilla abi senin gibi milliyetçi, atatürkçü ve vatanını en önemlisi bu ülkenin gençlerine yani bize önem verdiğin için çok teşekkür ederim yeniden. Umarım yazım yanlışlarından dolayı yanlış anlaşılacak bir şey yazmamışımdır, eğer varsa şimdiden özür dilerim. Çok dolduğum için sizlerle paylaşmak istedim. Umarım Mevzular 34 üncü bölümde belirttiğiniz şey gerçekleşir de asıl vatanseverler tarafından yönetilir. O günleri umarım görürüz.

  Berk SEZGELBerk SEZGELGün önce
 • Merhaba, Bizler Türkiye'ye doğru bilgiyi yayarak, Türkiye'yi şekillendirmeyi hedeflemiş gençleriz. Bu grup Atatürk fikirlerini benimsemiş insanların grubudur, belirli akşamlar toplanarak belirli konular araştırılıp konuşulacak ve tartışılacak. 7'den 70'e herkesin, her bilgi düzeyindeki insanın katılabileceği grupta bulunmak istiyorsan aşağıdaki discord bağlantısına tıklaman yeterli. discord.gg/69xaVyK

  BroDok ClipsBroDok ClipsGün önce
 • komutanım şu kurgu kesmesını yapmayın ya beyin aşırı yoruluyor neyi kısaltıyolar 3 saat program yap dınleriz izleriz kestirmeyin komutanım

  okan önerokan önerGün önce
 • İyiki almamışız Allah devletimize ordumuza zeval vermesin

  burkay aşkanburkay aşkanGün önce
 • Çok yararlı bir video teşekkür ediyor ve sizleri tebrik ediyorum. Cem Gürdeniz komutanimizida tekrar dinlemek isteriz.

  sezercan azaksezercan azakGün önce
 • Ağzına yüreğinize sağlık komutanlarım, mevzuların devamını bekliyoruz.

  gültekin zeybekgültekin zeybekGün önce
 • Türk milletini hak ettiği şekilde yaşatacak sizlersiniz komutanım. Cumhuriyet gençleri sizin arkanızdadır. Umarım bilgi sahibi olmayan yetki sahiplerinin yerini sizler gibi bilgili, değerli, Türk milletinin kahraman evlatları alır.

  AhmetAhmetGün önce
 • Komutanım yerden kesmişsiniz izlerken rahatsız ediyo kesmeden doğal olarak yayınlayın

  Zafer YeşilyurtZafer YeşilyurtGün önce
 • Ağzınıza sağlık komutanım çok çok sağolun

  CHOİ YEONJUNCHOİ YEONJUNGün önce
 • Sağdaki adam Adolf Hitler in dayı oğlu gibi aq bıyık şekli saç stili

  GLHF_ NEYTRONGLHF_ NEYTRONGün önce
 • Sizi (Sizleri) her dinlediğimde izlediğimde ne kadar da boş cahilmişim diyorum. Keşke düzenli dizi gibi her hafta bölümünüz olsa TV lerdeki saçma sapan dizilerle bile karşılaştırılamayacak güzel bir iş yapıyorsunuz. Sağını solunu hiç bilmem önemsemem , Umarım dilerim ve isterim ki başımızada gelin!

  SirBuraynSirBuraynGün önce
 • GENÇLIK ne yapmalı ! bizi ve ülkemizi doğru yola sokmak için ne yapmalı ?

  FilozofFilozofGün önce
 • videoyu can kulağıyla, gözümden kalpler çıkarcasına izliyorum böyle insanları görünce örnek alınması gereken vatanını milletini seven bunun için elinden geleni yapan... bu ülke için tekrar ümit beslememize aracı oluyor duruşları birbirlerine olan saygıları uslüpları Türkçeyi akıcı ve güzelce kullanmaları çok güzel

  Fatmanur KaraFatmanur Kara2 gün önce
 • Çok değerli insanların değerli programı. Tebrik ve teşekkür ediyorum. Ne yazık ki bu ses işini bir türlü beceremediniz. İki de bir o darmadağın ve saçma sapan anlamsız ve fonksiyonusuz kesintileri araya sokmasanız çok daha iyi olur.

  Leo SanderLeo Sander2 gün önce
 • Komutanım Derin devlet hakkında bilginiz varsa merak ediyorum. Derin devletin bazı isimleri vardı bu isimler hakkında bilgi verir misiniz ?

  Tahsin SevikTahsin Sevik2 gün önce
 • Komutanım gerçekten vatan sever ne demek bu duyguyu tekrar bize canlı canlı yaptığınız sohbetler ile bilgileriniz ile size yapilan hayintuzaklara rağmen bu millete hala ders veriyorsunuz Allah razı olsun . NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE 🇹🇷

  Taner ÖzTaner Öz2 gün önce
 • Umarım bunu okursunuz geç yazmaya karar verdim çünkü. Bir soru soruyorsunuz. İdeal yönetim diye.? Piyasa analizi yapıyorsunuz da ortalama beklentinin ne olduğunun mu görmek istiyorsunuz, yoksa gerçekten ufuk açacak sıradışı yaklaşımlar mı arıyorsunuz bilmiyorum. İlkini arıyorsanız evet burası doğru bir mecra. Ama yok çiddi anlamda insanların fikirlerini yazmalarını istiyorsanız burası ideal yer değil. Haliyle birçoğu da yazmayacak. Bunun bir dizi sebebi var. Haliyle burası dışında, kendi adınıza bir mail aldresi paylaşırsanız, insanların fikirlerini hakkaniyetli bir incelikle size sunmalarını sağlayabilirsiniz. Emin olun samimiyetinize hak vermiş, bunun fırsatını kollayan pek çok genç de vardır. Bir mektup ortamı gibi hayal edin bunu. Çok mu şey istiyorum bilmiyorum ama zaten beklediğimi söylemek durumundayım. Öyle yani uğradım, teşekkürler. (Birçok trol de mail atar, onun hakkında malesef bir öngörüde bulunamıyorum.)

  Nazlıhan SakallıNazlıhan Sakallı2 gün önce
 • Kafam öyle bir karışıkki ne doğru ne yanlış kim vatansever kim hain bilemiyorum

  XxPeRSeuS AvrasyaXxPeRSeuS Avrasya2 gün önce
 • Adam ninni gibi konuşuyo

  Bilal ÖzkökBilal Özkök2 gün önce
 • Bende Atatürkçü olup hdp ile iş tutan kanı bozuk birilerin iktidara gelmesini istemiyorum... Kemalist hdp liler türedi olay Reis gitsin diye kemalistlerin düştüğü hale bak.. yazık.. S400 leri istemeyen bir parti var neden alındı çöp diyen kemalist geçinen chp yide iktidarda görmek istemiyoruz

  Kaan BeyKaan Bey2 gün önce
 • Gerçek asker, gerçek komutan görün! Düzgün Türkçe, diksiyon ve dolu dolu cümleler... Gerçek TÜRK kanı, canı bu adamlardır. Gerçek Türk askerleri görün!

  Rakun TVRakun TV2 gün önce
 • Yanlış yoldasınız.

  dilaver kadem çitoğludilaver kadem çitoğlu2 gün önce
 • Mevzu hangi füzenin ne kadar yukarı çıktığı değil. Mevzu derin stratejik oluşumu tamamlamaktır. malesef Hükümet te bu derinliğe inecek akıl olmadığı için ülkeyi sıkıntıya sokuyorlar.

  dilaver kadem çitoğludilaver kadem çitoğlu2 gün önce
 • Atilla Abi Libya ile anlaşmayla alakalı @veryansın tv de Doğan Aydal abi çok mühim şeyler söyledi dikkate alınmalıdır.sizin de izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

  Abdullah TürkiyeAbdullah Türkiye2 gün önce
 • NATO ya ihanet ediyorsunuz.

  dilaver kadem çitoğludilaver kadem çitoğlu2 gün önce
 • örneğin yukarıda söyleşide geçmemiş ama deniz kuvvetlerimizin milgem projesinde milli savaş yazılımı var (son kınalı ada korvetimiz en son mill yazılımla-advent donatılmıştır), aynı şekilde hava kuvvetlerimiz de %100 milli yerli savaş yazılımı ile donatılmalıdır, demek ki 5.nesil için asıl olan milli savaş yazılımı,.. önemli olan bu saatte yazılım, artık uçak oradan olmuş buradan gelmiş önemi pek yok, bu değerli bilgilendirmeler için sayın komutanlarımıza teşekkür ederiz,.. trvision.net/detail/video-HAxXpajyYrc.html

  OrhanBeyOrhanBey2 gün önce
 • ağzınıza yüreğine sağlık sayın komutanlarım. ikiniz ile de bir şekilde beraber çalışma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı buluyorum sevgiler saygılar Tanrım sizlere sağlık ve kuvvet versin

  Sarı Saçlı OyuncuSarı Saçlı Oyuncu2 gün önce
 • Beyazıt Karataş komutanımızı diğer bölümlerde de dinlemek isterim. Gerçekten konulara çok hakim ve çok güzel anlatıyor.

  şafak doğaşafak doğa2 gün önce
 • Merhaba Komutanım, Parti kurmayla ilgili fikirlerinizi olumlu karşılamakla birlikte, şu anki partiler üstü duruşunuzu çok daha değerli bulduğumu bildirmek isterim. Ülkemizde siyaset aynı zamanda bir taraf, bir değersizlestirme mekanizması olarak çalıştığı için ne kadar doğru ve haklı tarafta olursanız olun, her zaman bir karşı grubunuz, düşüncelerinizi çürütmeyi amaç edinmiş bir güruhla mücadele etmek durumunda kalacaksınız ve bu mücadele maalesef etik çerçevede devam etmeyecektir. Kumpas davalarında yaşadıklarınız da bir bakıma buna örnektir. Enerjinizin bu hiç bir ilerlemeye yol açmayacak mücadelelerle geçmesinin memleketimize çok fayda sağlamayacağını düşünüyorum. Sizin, Beyazıt generalimizin, Cem amiralimizin fikirlerinin ve aydınlatmalarının sağ, sol, demokrat, muhafazakar, her kesim tarafından dinlendiğini, değer verildiğini düşünüyorum. Hatta yönetici kadroların bile kulaklarının sizde olduğunu, söylemleriniz paralelinde yapılan işlerden anlayabiliyoruz. Kisaca parti kurmanın kitlenizi daralticagindan endişe ediyorum. Bunlar şahsi düşüncelerimdir, bilmenizi istedim. Takdir ve karar her zaman sizlere aittir. Saygılarımla,

  mehmet savasmehmet savas2 gün önce
 • Hocam agzınıza sağlık.çok Güzel anlattınız ama bu ülkede TV ye çıkıp . S 400 leri saraya koyacaklar diyen geri zekalılar var maalesef..sizi tebrik ediyorum keşke kendine Atatürk çüyüm ddiyenler de sizin gibi düşünse.ben AKP oy veriyorum ama sizin gibi atattütkçülerin peşinden ölümüne gideriz..rüzgar gülü olmayanlarda var.

  Fatih FatihFatih Fatih2 gün önce
  • Facebook gibi istediğimiz kişiyi göremiyorum name password olmadımı gireniyorsun.o ne isterse o oluyor

   Fatih FatihFatih Fatih2 gün önce
 • Ya komutanlarim guzel hosda adam mi biraktilar ucagi yapicak herkezi egitimli bilgili herkezi yurtdisina kacirdilar nasil olucak bu isler ?

  Mehmet KuruçayMehmet Kuruçay2 gün önce
 • Saygı değer Hasan Atilla abi senden bir ricam var. Doğu Türkistan da olan zulmü konu aldığınız bir program hatta bir toplantı yapar mısınız? İnsanların farklı şehirlerde toplanacağı bir gün belirleyip hem dindaş hem kandaş olan kardeşlerimiz için bir ses çıkaralım. Mehmet Akifi'inde dediği gibi "IRKIMA YOK İZMİHLAL" diyerek bu işi duymak istemeyen üst mercilere de duyuralım. Çıkar ve menfaatleri göz etmeden bir kere "DUR!" diyebilelim istiyorum. Dünya bir günse ahiret bir sonsuzluktur. Şimdiden teşekkür ederim.

  Rukiye şekerciRukiye şekerci3 gün önce
 • Emekli olduktan sonra bir kenara çekilmeyen ülkeye hizmeti yaşam biçimi haline getirmiş değerli komutanlarımızla ve onları yetiştiren TSK ile bir kez daha gurur duydum. Bu ülkede hala işini çok iyi yapan ülkesine hizmet etmeyi kendine borç bilen subaylarımız bürokratlarımız var ve bu ülke onlar sayesinde ayakta duruyor.

  şafak doğaşafak doğa3 gün önce
 • 6:28 gençlerimize siyasetin takım tutmak olmadığını Atatürk ten örneklerle anlatacak birileri lazım. Bize bu yüzden hataya göz yumacak değil gerçekçi olup her şartta vatan menfaatini güdecek kişiler ve kurumlar lazım. Vermeye çalıştığınız bilgilerin her saniyesine minnettarız.

  Ali ÖzkayaAli Özkaya3 gün önce
 • fight sixteen flight sixteen

  ERSİN ADİLOĞLUERSİN ADİLOĞLU3 gün önce
 • Konuşma aralarındaki duraklamalar kesiliyor mu yoksa bana mı öyle geliyor?

  Yaşar VurmazYaşar Vurmaz3 gün önce
 • Bu ülkeyi yönetenler ülkemizin şuan en utanç verici sorunu olan Kadın cinayetleri için caydırmak ve engellemek için hiçbirşey yapmıyor ve suçluların iyi hal almasına sessiz kalıyor.Bu ülke vatana ihanet eden pkk terör örgütü progandası yapan hdp'lilere ve doğudaki masum kürt çocuklarını dağa kaçıran pkk üyelerine sessiz kalıyor.Bu ülkede söz sahibi olan herkes sessiz ve pasiftir.

  Berkhan DurmazBerkhan Durmaz3 gün önce
 • Merhaba komutanım sizi " haddim olamayarak tebrik ediyorum." Benim babam emekli muhabere astubay. Benim babamla kafam uyuşmaz babam a derken ben b derim. Ve babamla maç dışında fazla bir şey izlemem fakat bir akşam sizin programınızı izlerken yanıma geldi. Ve beraber sizin sayın Cem Gürdeniz komutanımla yapmış olduğunuz programı izledik. Ve bana " bu tür programlar izlediğin için seni tebrik ediyorum." Dedi sizin de bu tür programlar yaparak bizi aydınlattığınız için yeniden haddim olmayarak, tebrik ediyorum. Videolarınızın devamını bekliyorum. Saygılarımla..

  Mert T.Mert T.3 gün önce
 • İşte bizim istediğimiz devlet terbiyeli bilgili donanımlı vatan sevgisi dolu adamlar şuan cumhur başkanı olsa ülke kim bilir nerelere gelir ama gel görelimki baştaki inse bile yine ona yakın siyasetin içinden siyasetin kıvraklığına siyasetin aldatıcılığına ve siyaset yalanları ile dolu biri çıkacak böyle insanlarda programlarda kanallarda sadece durumu değerlendirecek bizim milletimizde bunları göremeyecek suan bir parti genel başkanı olmanızı o kadar isterdimki belki millet gafletten uyanırda sizin gibileri başımıza getirir ama nerdeee kendi kişiliğini hiçe sayıp gururunu ve vicdaninı ayaklar altına alma pahasına siyaseti becerebilen insanlardan kurtulamıyacağız ah ulan derin devlet eğer gercekten varsan gücünde varsa şöyle insanlara ülkeyi yonettirin

  Burak KoçakBurak Koçak3 gün önce
 • Abi bu atilla uğur bu zamana kadar neredeydi inanılmaz bir adam inanılmaz bilinçli.ve vatan sevgisi dolu biri ekrana oturdum kitlenip kaç dakkadır bu adamı izliyorum

  Burak KoçakBurak Koçak3 gün önce
 • Çok değerli iki insan. Eşsiz yorumlarınız için teşekkürler.

  TÜRK İNTİKAM TUGAYITÜRK İNTİKAM TUGAYI3 gün önce
 • Mmu🇹🇷

  Semra KüçükSemra Küçük3 gün önce
 • osman pamukoğlunu da davet edin

  egemen özeyegemen özey3 gün önce
 • Emeginize saglik Atilla bey. Sizin gibi insanlari yonetimde gormeyi cok isteriz. Destegimiz sizinle olacak. Saygilar.

  Edgar EvansEdgar Evans3 gün önce
 • Yunan spikeri çağır reis

  otuken87otuken873 gün önce
MEVZULAR 34 - Atilla Uğur-Beyazıt Karataş, S-400 ve F-35 hakkında son söz. İdeal ülke yönetimi?