Mevzular 44 - Gara, Devlet Refleksi, Açılım

Mevzular'ın bu bölümünde Oğuzhan Uğur ile Hasan Atilla Uğur; Gara Operasyonu başta olmak üzere ülke gündemdeki pek çok konu hakkında konuşuyorlar. İdeal devlet refleksi, açılım süreci, Doğu Akdeniz ve ABD'nin rakplerini çevreleme projesi de Mevzuları'ın diğer konuları.
👉 Babala TV TRvision kanalına abone olmak için: bit.ly/BabalaTV
Sosyal Medya Hesaplarımız;
Instagram ► instagram.com/babalativi
Facebook ► facebook.com/babalativi
Twitter ► twitter.com/babalatv
MEVZULAR'ın diğer bölümlerine de göz atmak isteyebilirsiniz:
❗ Mevzular 42 - Affet Kardeşim
trvision.net/detail/video-IwM3mOr6ZAI.html
❗ Mevzular 39 - GAZİ MECLİS
trvision.net/detail/video-p1n5RPo4Tvc.html
❗ Mevzular Özel ( Dr. Serdar SAVAŞ ) : YKS 2020
trvision.net/detail/video-eqwPgnzQ9Rs.html
❗ Mevzular 39 - Kör Tarih (Hasan Atilla UĞUR - Oğuzhan UĞUR)
trvision.net/detail/video-a1hOtGYKluo.html
❗Mevzular 40 - Adalar, Abdülhamid, Osmanlı Donanması, Mavi Vatan, Kıbrıs, İdlip ve Fazlası
trvision.net/detail/video-p-V3e_8p_9o.html

Herunterladen

YORUMLAR

 • Hasan Atilla UĞUR daha çok gelsin lütfen.

  Kırk küpKırk küpSaatler önce
 • asıl önemli konu iktidarın yöntemleri.karşıt görüşlü vatandaşına terörist diyen hastalıklı zihniyet on parmağında çamur birini sür gitsin.açılım süreci askerlerin aşağılanması gara son dönemlerde ki irtica ve boğazlar sözleşmesi..bu ülkede mavi vatan kavramını yaratmış cem gürdeniz amirale vatan haini diyen insanlar gördü bu gözler neden? bu ülkeye hizmet eden neden cezasız kalmaz? bu ülke trollerle mi yönetilicek işine gelmeyene terörist mi denilicek? asker olabilirsin özel sektörde çalışabilirsin belki memur olabilirsin burdan tüm vatan sevdalısı insanlarımıza selam olsun özellikle gurur duyduğum cem gürdeniz ve amirallerimize.

  Birkan CambazBirkan Cambaz3 saatler önce
 • 41:54 Video da ki tek şaka

  Rafet Can TombulRafet Can Tombul8 saatler önce
 • Merhaba Mevzular ailesi. Eger kabul ederseniz size bir onerim olacak. Mevzular anlatilirken geriye donuk referans verdiginizde, arastirilmasini onerdiginiz konularin linklerini de videonun aciklamasina birakirsaniz bence cok daha fazla insana yardimci olursunuz. Insanlari egitmek konusundaki cabanizi takdir ediyoruz ama kabul edersiniz ki her ne kadar isleriniz kolaylastirirsaniz, o kadar etkili olur. Baba-ogul ikinizi de kutluyorum. Tebrikler.

  adım yokkiadım yokki9 saatler önce
 • 👏👏👏👏👏👏

  Hasan BicanHasan Bican9 saatler önce
 • UYURSAN DEĞİL TARİHİ OKUMAZSAN ÖLÜRSÜN.

  De La WoodyDe La Woody12 saatler önce
 • DAHA ÇOK MEVZULAR İSTİYORUZ

  Sibel GülserSibel Gülser16 saatler önce
 • 2002 genel seçimleri sonucunda ak parti'nin 363, chp'nin 178, toplamda 541 milletvekili meclise girmişti. 2003'teki tezkere için yapılan kapalı oturumda 264 kabul, 250 ret, 19 çekimser olmak üzere 533 oy kullanılmış. tasarının geçmesi için kullanılan 533 oyun salt çoğunluğu; 267 oy gerektiği için kabul oyları daha fazla olsa da tasarı red edilmiş. aslında bu oranlar gösteriyor ki mesele sadece 3 vekil değil, mesele ak parti'nin o dönemki milletvekillerinin hatrı sayılır bir miktarının tasarıya evet dememesi. tam sayı bilinmese de 70-90 civarı ak partili vekilin hayır veya çekimser kullandığını söyleyebilirim bu verilere dayanarak

  İsmet Kabasakalİsmet Kabasakal20 saatler önce
 • 👍👍👍👍

  tuncay tulgartuncay tulgar22 saatler önce
 • Sayın Komutanın bu doyurucu mülakatını her Türk vatandaşı dinlemeli

  Cem UğurgunCem UğurgunGün önce
 • öldürme isteğim yüzünden videoyu seyredemiyroum

  mehmet çevikmehmet çevikGün önce
 • reklam almışınj mevuzlara

  Arda TürkmenArda TürkmenGün önce
 • abi lütfen konuk olarak çağır

  Atillahan AydoganAtillahan AydoganGün önce
 • Bu konuşmaya dısk lıke atan ınsan ya gerı zekalıdır ya art nıyetlıdır özür dılerım ınsan dedım. Ağzınıza sağlık

  Yıldırım YeygelYıldırım YeygelGün önce
 • Bu konuları Osman Pamukoğlu paşayla da röportaj yapılmalı bence.

  Furkan HersanFurkan Hersan2 gün önce
 • Sanki biz kendi kendimize takılıyoruz gibi hissediyorum maalesef cahiliyet bilgiden daha güçlü gösteriliyor ve cahil toplum olmaya itiliyoruz. Gerçekten etraf sadece geçim derdine düşmüş iki kelam etmeyi unutmuş insanlarla dolu herkes mutsuz. üzülüyor insan kan ile alınanların dolarla satılmasına

  Elif ÇİFTÇİElif ÇİFTÇİ2 gün önce
 • Oğuzhan Uğur baban ile pinçte çeker misin ?

  İlayda Türkmenİlayda Türkmen2 gün önce
 • 14:18

  Ahmet Yiğit ÖzdemirAhmet Yiğit Özdemir2 gün önce
 • 1 yalanı 1000 kez söylersen hakikat olur çıkar.

  Resul AyasResul Ayas2 gün önce
 • Neden 1920 lerdeki kemalistler gibi olmadin Atilla Uğur eline düştü Apo sıksaydiniz 1 mermi ne oldu cinnet geçirdi komutan 2 side oldu ? Atsturk zamaninda sorar komutanına benle isin cevabi 2 avucunu gaz lambasını yapıştırıp cevabi böyle veren Atatürkçüler yok olsaydı o uçakta biterdi Aponun isi hatta 1980 lerde biterdi , bu Atilla Uğur devlete dava açtı sen kimsin devletine dava acarsin ki seni Albay yaptj bu devlet.

  Alper AygünAlper Aygün2 gün önce
 • Tamamen saçmalık tamamen yanlı. Sen git chp şakşakçılığı yap chpye oy ver sonra cumhurbaşkanını kötüle hadi ordan

  İlkay Tosunİlkay Tosun2 gün önce
 • Hasan Atilla Uğur büyük bir zekaya sahip insan. Bu memleketi düzeltecek akıl arıyorsanız Atilla reisi cumhur yapın derim.

  Ahmet BülbülAhmet Bülbül2 gün önce
 • Komutanımın önerdiği kitapları hemen sepete atanlar... Daha konuşulacak çok konu var...

  Burcu MemiliBurcu Memili3 gün önce
 • Ben daha 14 yaşındayım ilerde siyasete atılması düşünüyorum ilerdeki siyasi görüşünün temellerini atıyorum sayenizde teşekkürler babala TV.

  Ali Rıza ÇiçekAli Rıza Çiçek3 gün önce
 • gençlerin yurtdışına gitmeleri konusunda; Cüneyt Özdemir'in yanılmıyorsam gurbet yolları konulu bir serisi vardı, eskidir ama o duygu hepimizin yüreğinde aynıdır: vatan sevgisi.. onlar anlatırken ağladı, ben ve muhtemelen izleyen herkes de ağladı.. başka ülkelere gitmeleri tek yön bir bilet değil. Cumhuriyet'in kurucu değerleri, ahlâkı, liyakatı geri gelirse onlar koşa koşa gelecekler.

  Hulya GuvenHulya Guven3 gün önce
 • teröristin veya düşmanların öldüremediği komutanları, subayları "kazalar" öldürüyor.. muhalefet sıfatı taşıyan ya da hukuk üzerine ihtisas yapmış insanlar bunları soruşturmuyor.. bir "planın" dümenine su döküyorlar anca.. televizyon programlarında sakız ediliyor, kadrolu bir takım tiplerle reklam kuşaklarını dolduruyorlar ancak.. biz şerefli, onurlu bir millettiz lâkin bazı hainlerin elinde bu ciddiyetsizlik, sorumsuzluk, haysiyetsizlik içinde yaşamda kalmaya çalışıyoruz. Cemaatler mi yönetecek bu ülkeyi, Türk kimliğini taşıyanlar mı?

  Hulya GuvenHulya Guven3 gün önce
 • Babanini çıkarmışsın. Adami koşturmadın .Asıl soru şu; orada iki istihbaratçı nasıl yakalandı(?!) Kimler sattı? Bunun hesabı soruldu mu? Kimlere güvenip oraya gonderildiler?

  baycan yetişbaycan yetiş3 gün önce
 • söylendiği yıllarda antalya kemerde terörist haberlerini duymuştuk. 2 yıl toroslara gidip gelirken kimlik göstermek gerekiyordu. olayın iç yüzünü bilmiyordum hiç yıllar sonra bu gün aydınlandık teşekkürler. (o yıllarda 10 yaşında falandım)

  Ali YıldırımAli Yıldırım3 gün önce
 • Mansur başkanla birlikte muharrem ince beyin partisine katılıp da siyasete başlasanız söylemleriniz fikirleriniz çok benzer çünkü

  qarapapakqarapapak3 gün önce
 • Kendi ülkemizde kendi askerimize hakaret ediliyor, Allahım bize sabır ve güç ver.

  semstc //semstc //4 gün önce
 • Video bittikten sonra gözü açılmayan konuşulanları anlamamıştır zira bu ülkeye gönül verenler bu ülke için şehit olanların unutulması için senelerden beri türk insanı önemli konulardan alı koyulup gereksiz çerez konularla oyalandı ve türk insanının kimliği çürümeye yüz tuttu şuan içinde bulunduğumuz durum daha da kötüye gitmeden türkü kürdü lazı çerkezi her kim olursa olsun gözünü açmazsa durum daha da kötüye gidecek

  Mete TütüncüMete Tütüncü4 gün önce
 • Alan paşa ve osman paşayı görmek istiyoruz

  LAZ ZİYALAZ ZİYA4 gün önce
 • Bildiri hakkında güncel mevzular bekliyoruz.

  Orkun GüllerOrkun Güller4 gün önce
 • 104 amiral hakkında video beklıyoruz??? Oguzhan ugur acil video at İstanbula gelmeyim bak de hadi çabuk ol acele et

  no nameno name4 gün önce
 • Valla bu hayat pahalılığında bu siyasi kirlilikte kimse Türkiye de yaşamak istemiyor.Ülke gençlerinin yüzde yetmişi yurt dışına çıkıp orada yasamak istiyor...

  İsmail Ayazİsmail Ayaz4 gün önce
 • Mevzular gelsin amiraller babanla yaparsan mantıklı olur aralarında ergeneokon dan hüküm yiyenler var

  Hamdi BükcüHamdi Bükcü4 gün önce
 • Hakkını helal et inşaallah. Yılların AKP lisi olarak o kadar hakkını yemiş yanlış tanımışız ki sizleri. İçeride kaldığımız sürece öyle bir algı yapılmış ve akıllarda öyle kalmış ki. Bu programı izledikten sonra mahkemede ki müdafaa nıza kadar izledim. Millete hain diye gösterilmiş ama aslında kahraman olan sizlerden çok özür diliyorum şahsım adına. İlk defa pardon aldatıldık cümlesi bu kadar canımı yaktı ergenekon davasında. Parti kur oy vermeyen adam değil. İlk defa rte ye nasıl olurda bu kahramanlara bunlar yapılırken sustun diye haykırasım geldi. Hakkınız var üzerimizde hakkınızı helal edin atilla abi. Gerçekten adamsınız. Rabbim davanızı kutlu ömrünüzü uzun versin. Sevgiler.

  Bülent DinçBülent Dinç4 gün önce
 • Son gelişmelerle ilgili video istiyoruz amirallerle ilgili.

  Orkun SarialioğluOrkun Sarialioğlu4 gün önce
 • Geçin baba o işleri siz yaa teröristlerle pazarlık yapılmaz veya daha çok şehit vermeyelim diye o askerler kurtarılmadı yalanlarıyla ancak kendinizi kandırırsınız bilgili insanlarsınız zeki insanlarsınız ama bu bahanelere sığınmayın çıkın ve diyin ki devlet askerleri kurtarabilirdi ama kurtarmadı bu insanlar bir ay iki ay değil çoğu 5 sene esirdi orada 5 sene de herhangi bir çözüm yolu gerçekten bulunamadı mı?? Çıkın ve askerlerimizin şehit olmasına göz yumuldu diyin biz de size destek çıkalım aksi takdirde sizin dediklerinizi cnn'deki insanlar da söylüyor zaten

  Gökhan DuranGökhan Duran4 gün önce
 • Hasan Atilla Uğur un parti kurmasını bekliyoruz.

  İbrahim Fatih Göçİbrahim Fatih Göç5 gün önce
 • 32:41 :D

  Semih U.Semih U.5 gün önce
 • Video yabancıya gitmesin.

  Ata KanAta Kan5 gün önce
 • Beklemedeyiz

  ahmet Asanahmet Asan5 gün önce
 • 32:40 yeminle tokat atack sandım ben. Korktum 😂😂

  Enes ÇOLAKEnes ÇOLAK5 gün önce
 • Orduda dağıtılmış

  Gizem OzdemirGizem Ozdemir5 gün önce
 • En kısa zamanda MEVZULAR istiyoruz gündeme dair 🙌🏾

  Altan SeyitAltan Seyit5 gün önce
 • Abi Allah rızası için baban artık parti kursun mevcut partilere oy vermek istemiyorum hepsi birbirinden beter

  Ay YıldızAy Yıldız5 gün önce
 • Sinirden ağlamak üzereyim ülkesi için canla başla çalışan vatanı için ölmeye hazır olan Cem Gürdeniz komutanımızı gözaltına aldılar ve Yunan basını sevinç dolu manşetler atıyor. Yazıklar olsun

  KaraSinekKaraSinek5 gün önce
 • O İskenderun da 8 şehit verdiğimizde ben yan birlikte ki Bakım Merkezi Komutanlığında tam nöbetimi değiştirip koğuşa çıkarken şahit oldum 90/1. Gece saat 2:30 3:00 civarıydı havai fişek gibi bir ses roket attılar ardından silah sesleri. Biz o psikoloji ile nasıl nöbet tuttuğumuzu düşünün. Aylarca en ufak bir ses de siper alırdım ben mevzide. Bizim birliği de saldırı da yapılacakken yakalandıklarını birliğe ait görüntülerinde ortaya çıktığını duymuştum. Yazık gerçekten bizlere yazık. Şunu da eklim 8 şehit verdik 1 tane çavuş kurtulmuştu o da siper almıştı aracın altında.

  ProvisionWoreDeathProvisionWoreDeath5 gün önce
 • Malum olay konusunda bir bölümün gelmesi lazım

  Alper ErginayAlper Erginay5 gün önce
 • Acil mevzular gelmeli ve cem gürdeniz amiralimiz harcanmamalı Türk amirallerimizin arkasında durmalıyız bütün millet

  Ozgun GOzgun G5 gün önce
 • dediğin çıktı atatürkçülere darbeci diyorlar

  souneS 1905souneS 19055 gün önce
 • Emekli amirallerimizin bildirisine aynen katılıyoruz.. bir kez daha iktidarından muhalefetine darbe çığırtkanlığı yapanlara güvenemeyeceğimizi anladık.

  sezen kcarsezen kcar5 gün önce
 • bu nasıl montaj yahu konuşmacılar bi gaza bi frene basan kamyonet gibi donuşuyor. adam gibi montajkayın ciddi konuları dinleyelim derken tik sahibi olduk

  ertan erdemertan erdem6 gün önce
 • Hdpkk Akpkk Mhpdemek istemiyorum 😑

  M.I.T. TCM.I.T. TC6 gün önce
 • Akp bitsin gitsin artık....ne kötülük varsa hep bunlardan gelmiş !!! 50.000 60.000 TL akp vermemek için Türkiyeye gelesim yok ! Bunlar gitsin hemen yatırıp helal olsun diyerek seve seve verip gelecem...

  M.I.T. TCM.I.T. TC6 gün önce
 • Ama bu millet biz sağcıyız diyip akpye oy veriyor. Hatta sözde adı milliyetçi olan parti üç beş sene önce pkkya güzellemeler yapan akp ile iş tutuyor. Ya kimse kusura bakmasın ben kendi milletimin iki yüzlülüğü, cahilliği, karaktersizliği yüzünden nefret ediyorum. Bir paket makarnaya oyunu satan adam anasını bacısını da satar vatanı da satar. Bitti güzelim ülke.

  u Ku K6 gün önce
 • "Hattı Müdaafa Yoktur,Sathı Müdaafa Vardır."

  Hakuna MatataHakuna Matata6 gün önce
 • ali türkşenin gelmesi gerekiyor bu programa.

  Custom ShopCustom Shop6 gün önce
 • mevzlar nerde ya 1 ay oldu

  Bahar AydinBahar Aydin6 gün önce
 • Parti kur oy verelim atilla abi

  Burak AtalanBurak Atalan6 gün önce
 • Bu vidyoyu keşke 20 25 milyon kişi izlese

  Adnan YılmazAdnan Yılmaz6 gün önce
 • Lütfen Cem Gürdeniz ile yeni bir mevzular çekin

  Mahir FIRATMahir FIRAT6 gün önce
 • Cem Gürdeniz ile mevzular 45 gelmeli

  Bora ŞenelBora Şenel6 gün önce
  • Sana kötü bir haberim var...

   Cem YurtseverCem Yurtsever2 gün önce
 • Möntrö Mevzular bekliyoruz

  Kerem ElmasKerem Elmas6 gün önce
 • Bir dahaki mevzular bölümünde bildiri konusunun da tahlilini yapabilir misiniz Oğuzhan abi?

  She WolfShe Wolf6 gün önce
 • dinledikçe ağlamak istedim.. işi bilen vatan sevgisiyle dolu bir komutandan doğru tespitlerle bunları dinlemek ve çaresizliğimize ağlamak istedim..

  seyhan erginseyhan ergin6 gün önce
 • Osman pamukoğlu Namık ekin ve Atilla uğur bir araya gelse keşke

  Eren YıldırımEren Yıldırım6 gün önce
 • Türk milleti iyidir,yanlız bir kusuru vardır çabuk unutur Ama bu günleri unutanların kanı kurusun

  Ali EricekAli Ericek6 gün önce
 • sayın komutanım belki bu mesajı hiçbir zaman okuyamayacaksınız ama ben yapacak bir şey bulamadığım için yazmak istiyorum. tarih şu an 4 nisan saat gece 03.50 komutanım sosyal medyada sayın cem gürdeniz amiralimize ağıza alınmayacak haksız hadsiz hakaretler ediliyor komutanım uyuyamıyorum ne yapsam bilmiyorum daralıyorum lütfen bir şey söyleyin ne yapmak lazım?

  Mustafa ÖzkanMustafa Özkan6 gün önce
Mevzular 44 - Gara, Devlet Refleksi, Açılım