Ruşen Çakır Yorumluyor: Ve çözülme başladı

Medyascope.tv
Ruşen Çakır Yorumluyor: Ve çözülme başladı
Patreon.com’da Medyascope.tv’ye nasıl destek olurum?
1. www.patreon.com/medyascopetv adresine gidilir.
2. Sağda görülen ‘Become a patron’ sekmesi tıklanır.
Burada standart olarak gelen 1.00 $ sekmesine destek için düşünülen aylık miktar yazılır. Bu tamamen size kalmış, bütçenize göre 1, 2, 5, 10, 100 $’lık destek yapabilirsiniz. Ve ardından Continue itıklanarak devam edilir.
3. Bu sayfada isterseniz facebook hesabınızla isterseniz bilgilerinizi girerek patreon.com’a destekçi olarak üye olabilirsiniz.
Bilgilerinizi doldurup, patreon kullanıcı sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra Sign up sekmesini tıklayın. Eğer mail adresiniz ile üye oluyorsanız bir onaylama maili alacaksınız. E-postanızı kontrol edip gelen onay mailindeki linki tıklayın.
4.Bu link sizi profil sayfasına götürecek. Bu bölümü doldurduktan sonra tekrar www.patreon.com/medyascopetv sekmesine tıkladığınızda aylık desteğinizi belirleyip, kredi kartı bilgilerinizi girerek Medyascope.tv’ye istediğiniz süre boyunca destek olabilirsiniz.
Desteğiniz için teşekkürler!

Herunterladen

görünümler
85,426

YORUMLAR

 • CHP nin asıl çizgisi Ekrem imamogludur .bugüne kadar bazı yanlış yönlendirmeler olsa da liberal görüşte insanların yaşam tarzlarına inançlarına karisilmaz .bu yüzden farklı algılar oluşturuldu bazıları tarafından.fakat İmamoğlu gerçek yüzüdür CHP nin.

  selim0_7selim0_7Yıl önce
 • Seçim yaklaşıyor Sayın kılıçtaroğlu ğittigi şehit cenazesinde yapılan pravakatör kadar ,o şehit askerlerin ölümleride çok şüpeli öünkü olaylar birbirinin aynısı

  Ali ÇetinAli ÇetinYıl önce
 • Ne çözülmesi dayı Daha Yeni başlıyo Sadece çürükleri ayıtlayıp yola devam

  Arefe cArefe cYıl önce
 • Bence seçim iptal edilecek çünkü kaybedeceklerini bildiklerinden ya bir patlatma çıkaracaklar ortalığı bulandırıp seçimi iptal edip kayyum atanan valiyi yerinde görevinde kalmasını isteyecek ve bırakacak inşallah yanlış düşünüyorum

  Metin İNCİMetin İNCİYıl önce
 • Bu yapılan haksızlıkları görüpte hala takım tutar gibi parti tutan ne kadar akp li var ise, güzel ülkemin bu duruma getirilmesin de rol oynayan ve onları körü körüne birilerine inat olsun diyerek destekleyen ne kadar akp li var ise onların en kısa sürede allah bildiği gibi yapsın.

  S. YilmazS. YilmazYıl önce
 • yorumuma yorum yapmayın kım yaparsa .....

  ahmet yaşarahmet yaşarYıl önce
 • Ak partiye oy veren dostlar allahınızı dininizi çocuğunuzu çoluğunuzu seviyorsanız ak partiye oy vermeyin yahu yetmedimi yaptıkları yeter vermeyin bu haramilere geleceğinizi düşünün ülkeyi düşünün kendinizi düşünün yeter wallahi yeter yazık günah ya

  Orhan SarıoğluOrhan SarıoğluYıl önce
 • Çöze çöze bitmediniz dalyaraklar

  İLKER AYYILDIZİLKER AYYILDIZYıl önce
 • Programlarınızı en fazla 20 dk süreyle sınırlamakda yarar var, şahsen 40 dk ve üzeri olunca izlemiyorum.

  Bahattin SönmezBahattin SönmezYıl önce
 • Ruşen Bey böyle yorumluyorsa ortalık karışık. Yıllardır Ak parti için bu şekilde analiz yaptığını hatırlamıyorum.Hayırdır...

  Ismail ErginIsmail ErginYıl önce
 • Keser de döner sapta rusen bey icinde VATAN sevgisi olan tum kardeslerime sesleniyorum (Hakkını aramayan dilsiz şeytandır)demis hz. Ali hakkımız bu bereketli toprakları bize sunmus olan ALLAH ımız yolumuzu ,vatanımızı tüm vicdansiz güruhun elinden kurtarmayı nasıp eylesin.

  Nesrin DemircanNesrin DemircanYıl önce
 • hersey coooook guzel olacak imamoglu bir daha geliyor.

  Naci GündüzNaci GündüzYıl önce
 • Bari ramazanda içmeyin; neyin kafasını yaşıyorsunuz! #BinaliBaşkan

  Primeministerof TurkeyPrimeministerof TurkeyYıl önce
 • Mmo TeknikMmo TeknikYıl önce
 • bu halk tokadı yeniden vuracak türk milleti o kadar enteresandırki çok hızlı tepki verir abuk sabuk şeylere..bu seçimde onlardan biri olacak ve haklının yanında saf tutacaklar...güle güle haramiler ve yandaşları

  Büyük AltayBüyük AltayYıl önce
 • Işiniz gücünüz yalan ve sahtekârlık Allah belanızı versin chpkk zihniyeti

  Oğuz HanOğuz HanYıl önce
  • Oğuz Han yalan ve sahtekarlık senin partin ve liderin tayyipe daha çok yakışıyor çözüm sürecini kim başlattı akpkk

   Orhan SarıoğluOrhan SarıoğluYıl önce
 • Osmanlı TorunuOsmanlı TorunuYıl önce
  • #Hersey daha güzel olacak binali yıldırım la

   Oğuz HanOğuz HanYıl önce
  • Naci Gündüz sen cevap verilmeyecek kadar aciz durumdasınız bok(chp-hdp-iyi) yolunda gidiyonuz 💡💡💡

   Osmanlı TorunuOsmanlı TorunuYıl önce
 • Chp ye oy verdiğim için pişmanım oyum binali yedir şimdi

  Ahmet KarayazıAhmet KarayazıYıl önce
  • @Random Human yapamıyorki 2 gram aklı vardı onuda buna harcamış.

   Dr. NowzaradanDr. NowzaradanYıl önce
  • Güzel troll 😉

   Random HumanRandom HumanYıl önce
 • Saadetin ve iyi partını temsilcileri KANDİL bizim bunlarla işimiz olmaz.vatan hainleri bunlat PKK ile kol kola oldular.allah sızın elinize düşürmesin.örnek bakın hırsızlığın yüzsüzlüğüne 1 akp li olan secmen asla CHP ye oy vermez chp lide akp ye vermez.ÇALDILAR.hırsız CHP.

  Erol DemirkıranErol DemirkıranYıl önce
 • Çok bilindik şeyleri uzatarak söylüyorsunuz. Daha kısa, net ve ufuk açıcı şeyler bekliyoruz.

  Erdem VEFALIErdem VEFALIYıl önce
 • Değişim şart ama anlayan yok adalet hukuk ekonomi üretim bitmiş maaşlar yetmiyor herşey pahalı anlayan yok usta AKP için can atanlar lar bizide ülkeyi de mahvediyor aç kalacaz bu gidişte

  Süleyman KökenliSüleyman KökenliYıl önce
 • Hiç bir milli menfaatimizde Ruşen Çakırı endişeli gören var mı. Örneğin Doğu Akdeniz munhasır ekonomik sınırlarımızla ilgili Amerikayla ve yardakçıları ile mücadele ediyoruz milletçe. Ruşen birlik olmalıyız diyor mu. Sonuna kadar mavi vatanımızı savunmalıyız milli menfaatlerimiz için mücadele iöinde olmalıyız Amerikan emperyalizmine karşı diyor mu.. Hayır. Ama batının sürekli gündeme getirdiği Kürt sorunu denen konuyu dillendiriyor. Hatta böyle bir sorun vardır diyor. Bu adamın hangi yorumu ben gibi vatansever biri için değerli olabilir ki. Hangi milli menfaatimizi değerlendirdi endişeyle şimdiye dek. 1 tane yorumu var mı bir milli menfaatimiz için birlik olmalıyız Amerikaya karşı diye. Yok ki öyle söylemi. Anca Erdoğan aşağı Erdoğan yukarı.. Bu da ben gibi bir Kemalist vatanseveri doyurmuyor. Sosyal demokrat ve liberal kafalar dinlesin. Onlar keyif alırlar bu adamdan. Ha bir de kürtçüler. Aaahh Atilla ilhan.. Yüzde onluk barajın aklıma geldi senin. ışıklar içinde uyu.

  alihakan cakiralihakan cakirYıl önce
  • Sorun tamamen ABD kaynaklı değil, sorun son zamanlardaki yanlış devlet politikaları. ABD zayıf gördüğünün üstüne gider. Ekonomi düzelse üretim canlansa o emperyalist ABD fetö elebaşısını da gönderir, TL'nin değeri de artar. ABD reaksiyonlarını kendi ekonomimizden ve demokrasi sorunlarımızdan daha öncelikli hale getirirsek ve sizin yaptığınız gibi bir karamsarlıkla yaklaşırsak açlıktan ağzımız kokmaya çook devam eder. Bu ülkede kime sorsan ABD'ye lanet okur ama ABD'nin emellerini gerçekleştirmesi için gerekli olan "stabilitesi olmayan türkiye modeli" içinde aptalca partilere oy vermeye devam ederler. Kurtuluş kesinlikle hükümet değişikliği ve parlamenter sistemin yeniden tesisi. Çözüm seküler, atatürkçü paşaların TSK'yı yönettiği Türkiye.

   Arya YavzArya YavzYıl önce
 • Ekonomi gittikçe kötüye gidiyor çünkü üretim yok fabrika kurulmadı ihracat düştü gittikçe halk ta maaşlar yetmez hale geldi AKPLİLER yinede oy veriyor gördükleri halde kötü ekonomiyi

  Süleyman KökenliSüleyman KökenliYıl önce
 • Davudo, gül, babacan... Akape ülkeyi 17 yılda bitirdi. Tarımda komple dışa bağımlı hale getirdi. Mazot, gübre, ilaç, tohum her biri ithal. Böyle üretim filan yapılmaz. Yakında aç kalacaksınız. Bir kez daha siyasal İslam'a kanmayın.

  Removebe4flightRemovebe4flightYıl önce
 • Bu yorumları yapmak için gazeteci olmaya gerek yok

  Meraklısına VideolarMeraklısına VideolarYıl önce
 • Üzülerek söylüyorum ki bunlar seçimle gitmez bir hilesi olmayan adam tekrar secim yapmaz var bunların bi kumpasi, umarım güzel ülkem zarar görmeden seçimle giderler yanilmayi diliyorum.

  musa cemilmusa cemilYıl önce
  • Hiç merak etme... Giderler

   Yasin AlazoğluYasin AlazoğluYıl önce
 • Çok pişmanım, 2002'de ellerim kırılaydı da oy veremeseydim. Allah bile beni affetmeyecek.

  Hakan EroğluHakan EroğluYıl önce
  • Sadece 2002 de verdiysen yine erken uyanmışsın

   BabayaniBabayaniYıl önce
 • Allah'ın izniyle adalet yerini bulacaktır, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK!!

  Hakan EroğluHakan EroğluYıl önce
 • merhaba Bayanlar baylar nasilsiniz.istanbulda c- h- p enin imami seçimi kazanmasina rahmen. c- h- penin ust yonetimi bir sekilde musluman imam haci cuhur............ tayyibe vermis oldular . senneler dir yapilan yapmacik ve hiç bir zaman guvenilmiyen seçimler bu sefer ozelikle istanbul da ki seçim insanlarin guvensizligi daha çok artmistir. yani ne zaman tam guvenilir seçim sistemi olusturullursa iste o zaman bende oyumu kulanirim. ve tayip tek cumleyle seçimi iptal etirdi ve bizat kendisi aday tayyip geçmis sureçlerde kendine gore riskler almisti ve kendisine gore basarmisti. sim di yse en buyuk riski aldi tayyip. )yani ya yandaslariyle birlikte yukselisi ya da yandaslariyle birlikte dususunu belirliyecek yeniletirdigi seçimi) ozelikle basta ortagi irkçi bahçeli dilli zehirli seviyesiz. amaç acaba bir takim insanlari sokaga çekebilinirmi.olaylar çikartilip ve seçimi suresiz ertelemek. iste bu tur tuzaklara dikat edilmeli.bireylere yapilan saldirilar tesaduf degil ..!!) gerçi iki tarafin adayi musluman imam miliyetçi. ne fark eder dusunulur.) ancak ekrem imam kisiligi durust birisine benziyor. onun için durum istanbuluda asmistir.) yani demokrasida yana olanlar ve olmiyenlerin seçimi olacak ) gerçi geneli için hiç bir zaman demokrasi olmadi uygulanmadi.!) yani normal sureç devam etirilirse ekrem imam daha fazla farkla seçimi alir - kazanir) farz edelim tayyip gene seçimi vermese basta c- h- pe neler yapabilir..............) yoksa her zaman gibi bir kaç nutuk atip ve kendi imamina uzulme geleçekte milet vekili olursun mu diyecek......????? bana gelince ben dinlere inanmiyom ve musluman politik dinci idelojisi manasi politik bir partidir tah baslagincinde ve arap muhamed yasadigi surece yonetmistir ve surekli kan ve gozyaslarin akmasina neden sebep olmustur gunumuz da da devam etiriliyor bir sekilde.ve miliyetçi - irkçi politik idelojiyede karsiyim) bu iki politik yonetimlerin nasil oldugunu bilenler bilirler....... genede umarim seçim vesilesiyle bunda sonra hiç kimsenin burnu kanamasinn) saygilarimla) gula1924@hotmail.com)15-5-2019

  mustafa gulermustafa gulerYıl önce
 • Lütfen uzaktan mikrofona bağırmayın artık ağzınızın yanına yakın bir mikrofon koyun. Dinlemek çok tatsız oluyor.

  Teachers of HumankindTeachers of HumankindYıl önce
 • Mhp seçmeni Türkiyede alacağını aldı İstanbul seçiminde ilgisiz kalacak çok kişi olacak Akp bunun için ne yapacak aslında.

  cemal kocalcemal kocalYıl önce
  • milliyetçilikten soğuttu beni siktimin bahçelisi artık oylar chp ye

   Dr. NowzaradanDr. NowzaradanYıl önce
 • Çok şaşıracaksınız ama aktepe li olduğunu bildiğim gerçek dindar bir aile Chp ye oy vereceğiz diyor. 😀

  ezgi umutezgi umutYıl önce
  • Yalancı

   Oğuz HanOğuz HanYıl önce
 • Geçmiş olsun. Sağlıcakla kalın

  brainbrainYıl önce
 • Bunların gitmesi yetmez yıllardır yaptıklarının da hesabı sorulmalı.

  talat guneylitalat guneyliYıl önce
 • akp ye oy veren dürüst kardeşlerimiz korkmayın. siz onların suçlarına ortak olmayın. sizin temiz din ve vatan duygularınızı kullanıyorlar. Biz de sizin gibi ülkemizi milletimizi ve tabiki ATATÜRK ümüzü çok seviyoruz. herşey çok güzel olacak

  tayfun tayfuntayfun tayfunYıl önce
 • Agzindan bal damlıyor..

  barış aktaşbarış aktaşYıl önce
 • Siyasal İslam uzatmaları oynuyor...

  Deniz AydinDeniz AydinYıl önce
 • Bunlar,siyaseti bilmiyorlar diyen Tayyip Erdogan mutlaka tek ayağının üstüne düşecektir.

  savaş kazansavaş kazanYıl önce
 • Bi siz eksiktiniz siz de konuşun amk.

  Adem PekinceAdem PekinceYıl önce
  • Sende konuş kardeşim imamoğlu herkes konuşsun diyor :)

   EntropyyEntropyyYıl önce
 • Masadaki çiçek alakasız durmuş

  Ali DoğanAli DoğanYıl önce
 • O kadar cok akp dedinizki midem bulandi kapatmak zorunda kaldim vidyonun ortasinda!

  MrDjMrDjYıl önce
 • Sn Gül ve Sn Davutoglu‘na kalmissak batalim gitsin! Ülkenin bu durumlara gelmesinde her ikisininde bolca destegi ve emegi olmustur!

  MrDjMrDjYıl önce
  • Aslında haklısın. Fakat ben gülü tanıdığımdan beri bu adama hep ılımlı bir sempatim vardı. Bu adam Cumhurbaşkanı iken sn tayyip gibi yapıyor muydu? Duruşu tavrı bu kadar gaddarca oluyor muydu? Hayır. Ülkeyi en olması gereken refah düzeyinde yönettiğine inanıyorum. Bu yüzden kurulacak olan yeni parti (zaten hali hazırda akpnin en kritik rakibi olacak ve çok ciddi çöküşe gidecek) umudum olduğu doğrudur. Nasıl bir politika v3 çizgi izleyeceklerini cok merak ediyorum (din ile ahmakça siyaset yapma yapmayacakları kesin!)

   M4TH1LD4 M4TH1LD4M4TH1LD4 M4TH1LD4Yıl önce
 • Damat bak burası çok önemli" #herseycokguzelolacak

  10lu10luYıl önce
 • bunlarin yargilandiklarini,apo gibi cam kafes icinde mahkemelerde surunduklarini gormek istiyorum! Allah bize tayyip gillerin yargilandigi gunleri gosterecektir!

  Han-Yong-JinHan-Yong-JinYıl önce
 • seçimlerde yenilgiye düşmemek için iptal edecekler seçimleri ekim kasım aylarına yazın bir kenara kokusu 15-20 haziran gibi çıkar bence

  seven insanseven insanYıl önce
 • AKP devri bitti senaryolar bitti film koptu rüya bitti Atatürkü T.C. yi Türklüğü ayaklar altına alırsan gün gelir sende ayaklar altına alınırsın

  seven insanseven insanYıl önce
 • Siyasal islamcilar secimle gelir, secimle gitmez derlerdi, hadi lan ordan komunist derdim; o komunist kardesimdem ozur diliyorum , dilerim buralari okuyordur. Hakliymissin😓😓

  Mister LobalobaMister LobalobaYıl önce
  • @Fast Gamer doğan tarih, hmmm, nasil doguyor cok enteresan, sana ozel bir dogus mu bu?

   Mister LobalobaMister LobalobaYıl önce
  • @Fast Gamer bana ters yapma , git tarihe yap. Her sey orda yaziyor

   Mister LobalobaMister LobalobaYıl önce
 • Elim kirilaydi da bu adamlara oy vermeyeydim, gozum cok gec acildi, Allah affetsin.

  Mister LobalobaMister LobalobaYıl önce
  • Fikrinizin değişmesinde etkili olan 3 önemli şey nedir.AKP tabanının gelecekteki tercihi sizce ne olur.

   BabayaniBabayaniYıl önce
 • Her şey çok güzel olacak demek kime zarar verir ki? Her şeyin güzel olmasına karşı çıkanlar her şeyin kötü olmasını istiyor olabilirler mi?

  yucal ozturkyucal ozturkYıl önce
 • Erdoğan'ın Amerika ile gizli bir anlaşma yaptığı Reuters'ta yayınlandı. Ekonomide dara giren hükümet, bazı tavizler vererek, ekonomiyi yeniden canlandırmayı hedefliyor anlaşılan. Aksi takdirde daha da zayıflayarak, rakipleri tarafından alt edilmesi ihtimali gündeme gelir ki, Erdoğan gibi realist bir lider böyle bir şeye meydan vermez. Hatta gerekirse Rusya-Çin ekseninden uzaklaşır, yine NATO'cu kanatla işbirliğine gider. Ki Amerika'nın istediği de o zaten. Ekonomik hamlelerle Türkiye'yi doğu bloğundan uzaklaştırıp, tekrar Amerika-Avrupa eksenine kaymak zorunda bırakmak. Ki an itibariyle o noktaya doğru yanaşmak üzere iktidar. Dolayısı ile ekonominin zayıflamasıyla birlikte AKP'de çözülmeler yaşanacağı argümanı da suya yatacak görünüyor. Seçimleri de bir şekilde alırsa AKP, sittin sene iktidar yüzü göremez muhalefet. Çözülme filan da zinhar yaşanmaz. Ama benim anladığım kadarıyla yeni partilerin kurulması meselesinin arkasında Erdoğan var. Çünkü Yeniakit gibi fanatik Erdoğan'cı bir gazete bile Davutoğlu/Gül/Babacan tarafından kurulması beklenen yeni partilerle ilgili haberler yayınlarken, en küçük bir eleştiri yapmıyor. Tayyip Erdoğan olmasaydı o işin içinde, ne ana bırakırdı Akit, ne bacı. Sanırım MHP-Yeni Avrasyacı ekibin tasallutundan kurtulamayan Erdoğan, çareyi yeni partileri destekleyerek AKP'yi fesh etme ve yeni partilerle yoluna devam etmekte buldu. Böylece MHP-Perinçek kanadı Erdoğan'ı kendilerine ihanetle suçlayamayacaklar. Üstelik, vizyonu iyiden iyiye yıpranan AKP'nin yerine, Amerika-Avrupa ekseninde yol alacak olan yeni partilerle yola devam etmiş olacak Erdoğan.

  Ertuğrul GültekinErtuğrul GültekinYıl önce
 • Chp'nin önünde çok güzel bir fırsat var ama bunu çok iyi değerlendiremediklerini düşünüyorum. İmamoğlu'nun farklı kesimlerden sempati ve destek toplaması klasik CHP çizgisinden çıkıp, Erdoğanı da direk karşısına almadan yaptığı siyasettir. Chp ya bu tarihsel fırsatı kullanıp ya değişip dönüşücek ve ülkenin tümüne hitap eden bir parti olucak ya da yüzde 25 sıkışmış bir parti olarak yaşamına devam edicek.

  Emre OzkurtEmre OzkurtYıl önce
  • @coop island moruk sen yanlış anladın adam chp herkse hitap etsin diyo belli bi kesime değil.

   Dr. NowzaradanDr. NowzaradanYıl önce
  • CHP daha ne yapsın olum mal mısınız? Ekrem ısrarla CHP'li değilim, kimseden emir almam diyor.

   coop islandcoop islandYıl önce
 • “kendi tabanından kayışları” değil, kaymaları olacaktı. TÖMER Türkçeyi iyi öğretiyor 🤫😊

  Murat SalaidinovichMurat SalaidinovichYıl önce
 • erdogani bitiren suriyelileri ulkeye doldurmasi oldu nokta

  Baybars BerkeBaybars BerkeYıl önce
 • ağzınız'dan bal damlıyor inşallah önce çözülme sonraadaletli bir yargı yolu bir an önce açılır

  Şahin AkanselŞahin AkanselYıl önce
 • imamoglu kazanirsa korkmaya baslayalim derim cunku erdogan kaybetmenin aciysila uljeyi yangin yerine cevirecek

  Aysun KulaksızoğluAysun KulaksızoğluYıl önce
 • Fark ettin mi bilmiyorum ama son 3 seçimdir aynı analizleri yapıyorsun ve tersi çıkıyor.

  Ömer ÇECEÖmer ÇECEYıl önce
 • ERDOGAN BITTI DEMEDEN BITMEEEEEEEEZ............

  Nergiz KurcanNergiz KurcanYıl önce
 • AKP CHP leşti halktan koptu Hata CHP yi geçti Al birini vur ötekine Yeni bir muhalefet doğuyor İmamoğlu gibi yeni yüzler gelecek Topjumun herkesimini kucaklayan Politikacılar kazanacak

  HüseyinyaşarHüseyinyaşarYıl önce
  • Hüseyinyaşar kardeşim imamoğlu gibi her partiden o kadar çok vatandaşımız var ki.. inanamazsın. Ama önlerini açmıyorlar, küçükken eziyorlar.

   YOKDEVE TVYOKDEVE TVYıl önce
 • Saadet partisinin destek videolarını bekliyoruz

  Çaylak BahçıvanÇaylak BahçıvanYıl önce
 • her şey çokk güzel olacak

  Ahmet YildizAhmet YildizYıl önce
 • inşallah sizin gibiler vatansız topraksız kalır hayınler amerıkanın uşakları bızım başka vatanımız yok

  ahmet yaşarahmet yaşarYıl önce
  • Tayipin kenevirini çekip burada yorum yapıyorlar amk😁

   Random HumanRandom HumanYıl önce
  • ahmet yaşar ne diyon dayı

   Ray V.Ray V.Yıl önce
 • Geçinemiyoruz. 2 aydır kırmızı biber alamadım. Kuruyemişe yaklaşılmiyor. Eti sadece çocuğuma yediriyorum kendim ağzıma sürmüyorum

  Bilgi AkademiBilgi AkademiYıl önce
  • Fast Gamer vay be demekki babam ve halamlar bana yalan söylenmiş. Aydınlattığın için teşekkürler.

   YOKDEVE TVYOKDEVE TVYıl önce
  • @Fast Gamer dış güçler de nerden çıktı. Kaç yıldır tarım ürünlerinde kota var. Biz dışarıdan alıyoruz. Farkında değilsin herhalde. O yüzden de içeride Yok. Çıkacak bir savaşa 3 ay dayanamayız. Neyin rüyası bu. Teknoloji üretimi yok. Varsa yoksa fason çalış. O da kalmadı gerçi. Dünyanın en pahalı ülkesi burası. Allah için konuşun biraz. Ben geçinemiyorum bu kadar. İşsizlik yüzde 20. Kotu tarafı yıllardır uyarı yapılıyor. Paradan para kazanma işi son 10 yılda patladı. Yok borsaydı yok dolardı. Niye çünkü ekonomi üretimden sıcak para ekonomisine geçti. Parayla kumar devri başladı. Biraz etrafınıza baksanıza. Benim tuzum kuru değil.

   Bilgi AkademiBilgi AkademiYıl önce
  • @Fast Gameriyi de çay hesabı yapıyorsun bana... Ben sana zengin daha zengin fakir daha fakir diyorum. Ne diyorum ben keşke kübada yaşasam telefonum olmasa. İnternette istemem. Ama senin dünyanın verdiği nimetleri insanlara fazla görmen ilginç. Çocuklar kaçırılıp tecavüz ediliyor. Tamam bunun ana kaynağı osmanlıdaki oğlancilik hadiseleri. Ama yine de osmanlida değiliz kanunun dur demesi lazım. Sen şimdi bırak bu tayyip laflarını. Beni tayyip te trump ta ilgilendirmez ben olana bakarım. Sen sırf tayyip öveceksin diye bana anlamsız sataştın. Tuzun kuru olabilir benim değil. Burada ben tayyipten bahsettim mi. Bana ne ondan bundan. Ben kuruyemiş evde yok dedim. Et pahalı dedim çocuk ancak yiyor dedim. Burada tayyip geçti mi. Sen neden sanki ben milyoner mişim de numara yapıyormuşum gibi bir imayla yaklaşıyorsun. Geçinemiyorum arkadaşım ben dostlarıma bunu söyledim. Bu kadar. Sen rahatına bak boşver bizi. Ne işin var burada. Git spor arabana bin. Git kafenin birinde otur ne yaparsan yap. Geçinemiyorum bu kadar.

   Bilgi AkademiBilgi AkademiYıl önce
  • @Fast Gamer hayır telefon iması yapmışsın. Sanki telefon sahibi olmak suçmuş gibi. Eskiden bahsetmişsin. Ben 12 eylülü gördüm. O zamanlar evdeki beyaz eşyalar genelde alman malıydı. Parçalar az ve pahalıydı. Sonra malzeme mühendisliği farklı maddelerle daha kalitesiz yapmaya başladı ve ucuz işçiliğin adresi çin devreye girdi. Böylece elektronik te ucuzlama oldu. O zamanlar kredi kartı yoktu. Şimdi var borç ta var. Sen kaç kişi gördün peşin telefon alan. O zamanlar en azından besin ucuzdu ithaller hariç. Herşey doğaldı şimdi ki gibi sahte değil. Ben daha yediğim tek bir çileğin tadını alamadım. Bizler yokluk için de mutlu büyüdük. Beni sorarsan hiçbirşeyim olmasın ama yüzüm gülsün. En azından doğanın verdiğini rahat tüketelim. Yani sizin gibi mal düşkünü değilim. Biz huzur arıyoruz. Eğer çay simit hesabı yapacaksan zaten konuşacak birşeyimiz yok. İnsana ne koyuyor biliyor musun. Bu kadar zengin bir ülkede fakirliği güzel paylaşır olduk. Her geçen gün zengin sayısı artarken fakir sayısı da artıyor. Benim işyerim battı kapattım. Bana ne anlatsan boş. Bizlerin artık derdini anlatacağı biryer kalmadı. Dostlar arasında konuşuyoruz bunu da fazla görme istersen.

   Bilgi AkademiBilgi AkademiYıl önce
  • @Fast Gamer sen konuları şaşırdın ya da başka ülkedesin. Ne demek istiyorsun lafı dolandırma

   Bilgi AkademiBilgi AkademiYıl önce
 • ERDOĞAN Hanedanlığı sona ermiştir...

  haftada beş papel ekstrahaftada beş papel ekstraYıl önce
 • ATEŞE GİDİYORUZ!!!! 5 Milyon insan İŞSİZ Reel Enflasyon %40, Faizler %35, Milyonlarca insan Kredi borcu BATAĞINDA, Yüzbinlerce Kesinleşmiş İCRA takibi, Binlerce BATAN FİRMA Onbinlerce KOBİ İFLAS eşiğinde, Çeki yazılan 55 Bin Tacir için HAPİS cezası yolda, Binlerce İNTİHAR Cinnet,Yaralama ve ÖLÜM hadisesi var, Aileler dağılıyor,YUVALAR yıkılıyor, ÇEK SENET MAFYA'sı ortada cirit atıyor, Önümüzdeki aylarda Ülkenin durumu,SURİYE'den Beter olacak gibi... ALLAH hepimizin yardımcısı olsun .

  ÖylesineÖylesineYıl önce
 • bence istanbuldaki büyük rantı kimse kaybetmek istemez..kanal patronları bile böyle bir kayıptan sonra iktidara karşı cesaretlenip tüm dengeleri altüst ederler..fark yiyeceğini bile bile tekrar seçim istemeleri bidahaki seçimlerin 4,5 yıl sonra olmasının rahatlığından..zaten kaybetmişler belki bir umut.....

  BU KRAL KİMBU KRAL KİMYıl önce
 • Tayfun Atay;bitmiş bir iktidarın uzun ölümünü izliyoruz diye vecizleştirmiş.

  Hasan SaglamHasan SaglamYıl önce
 • Ruşen Bey sizi kulaklıkla dahi dinlemek hayli güç. Şu sesi ayarlarsanız çok daha iyi olur.

  m 1907m 1907Yıl önce
 • MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR ARTIK..

  toprak deniztoprak denizYıl önce
 • Saadet partisi iyi ki kendi adayini cikardi. Cunku onlardan bazisi Imamoglu’na verebilir, bazisi da Chp’ye vermek istemeyebilir, boylece oylar yine kendi partisine gider, baska yere gitmez.

  Pembe BulutPembe BulutYıl önce
  • Aynen, bir parti yetkilisi açıkça söyledi, bizim üyelerimiz kesinlikle CHP ye oy vermez, o yüzden adayımızı çıkarıyoruz diye, doğru bir karardı 👍

   Ankakusu B.Ankakusu B.Yıl önce
 • 31 martta oy kullanmadım ama 23 haziranda yine akparti reis binali

  abdurrahim doğanayabdurrahim doğanayYıl önce
  • @Random Human trvision.net/detail/video-kROKJ9DJxjA.html bak hele reis binali leri ne yapmış :D

   Dr. NowzaradanDr. NowzaradanYıl önce
  • reis Erduvan değil miydi la?😅

   Random HumanRandom HumanYıl önce
Ruşen Çakır Yorumluyor: Ve çözülme başladı