TERÖRİST KİMDİR VE TERÖRİST NE YAPAR ?

Ülkemizin en güzel toprakları Doğu Anadolu’nun güzellikleri yıllarca terör algısından dolayı hep geri planda kaldı. Ama artık bu algıyı değiştirmek ve ülkemizin tarihi ve mimari güzelliklerini ortaya çıkarmak için vatandaş olarak HAZIR DAİMA HAZIRIZ.

Abone olmayı unutmayın.

Herunterladen

YORUMLAR

 • Allah teröristlerin belasını versin inşaallah

  Hasan DumanHasan DumanAylar önce
 • Son cumle cok manidar. Hainle yanyana durursan terorist olunuyorsa megri megri diye bogurenlere ne denir? Allah herseyi goruyor aslan parcasi:) sen de bogurmeye devam et.

  Moto GezginMoto Gezgin5 aylar önce
 • Abi Allah senden razı olsun İçimizdeki düşüncelere okadar güzel tercüman oluyorsun ki anca bukadar olur. Abi senden bir ricam olacak bu Fetullah gülen denen ŞEREFŞİZİN 40 yıl boyunca ne yapmaya çalıştığını anlatan güzel bir video çekermisin? Şimdiden çok teşekkür ederim abi ağzına yüreğine sağlık hadi kal sağlıcakla.

  ziya çalışkanziya çalışkan5 aylar önce
 • Siz kaşif Kozanoğlu kim bilemezsiniz cem Ersever kim bilemezsiniz boş edebiyat yapıp milleti kışkırtma çabasına dusersiniz. Bu ülkeye Ergenekon la Erdoğan en çok Zararı verendir gene bilemezsiniz.

  erdi tekinbaserdi tekinbas5 aylar önce
 • We love you

  Yazzle YazzleYazzle Yazzle5 aylar önce
 • ❤❤❤

  Cemil ÇaykaraCemil Çaykara5 aylar önce
 • 👍👍👍

  Cemil ÇaykaraCemil Çaykara5 aylar önce
 • Hollandadan selam abim

  M.H.P. Alp ArslanM.H.P. Alp Arslan5 aylar önce
 • Adam gibi adam

  M.H.P. Alp ArslanM.H.P. Alp Arslan5 aylar önce
 • Isin garibi bu teröristler hem tbmm de,birde partileri var mk!! Dünyanin neresinde böyle bir partiye göz yumulur?abd veya su demokrasi besigi dedikleri avrupada kac saat acik kalir bizdekiki gibi bir terör partisi? Hersey acik secik ortada belgeli terorla iliskileri ,kapatin gitsin! 3milyon hdpkk li oya karsi belki chp lilerde evt derse 50 milyon kisi o partiye karsidir!!!!

  vatan pervervatan perver5 aylar önce
 • Reis

  Zuhal ElikesikZuhal Elikesik5 aylar önce
 • Terörist ne demek mi? Atatürkçülere terörist diyen terörist. Yalakalar teröristir. Halkı aç ken er yiyemiyorken Saray’da yaşıyan vatansever(!) gerçekler söyleyen terörist(!)

  Bt DkycBt Dkyc5 aylar önce
 • .

  Ferdi DedeFerdi Dede5 aylar önce
 • Vallahi ben bu yaştan sonra terörist ve vatan haini olduğumu öğrendim. Meğerse biz ailecek teröristmişiz. Bizim komşular Fatma teyzede teröristmiş meğerse. Aslında memleketin yarısı topyekûn teröristmiş. Şaşkınım, ben hiç farkında değildim. Kendimden utanıyorum. Allah razı olsun reisten, o söylemese ben hâlâ sıradan vatandaş olduğumu sanacaktım. ;)

  Hakan EroğluHakan Eroğlu6 aylar önce
 • Sen adamsın adam

  Serhat YılmazSerhat Yılmaz6 aylar önce
 • Diyarbakır surlarında geldinde sana girme diyen mi oldu

  Fırat TürkFırat Türk6 aylar önce
 • ALLAH- Cumhurbaşkanımıza uzun ömürler versin amin

  sefa mervesefa merve6 aylar önce
 • Kardeşim keşke ingilizce altyazı yapsanda bizim nasıl düşündüğümüzü diğer milletlerin gözüne soksan. Hem bakarsın bu sayede birsürü insan akın akın müslüman olmasına vesile olursun. Onların ilçelerine şüphe ekerek onları ancak böyle güzellikle onlarla başa çıkabiliriz. Çünkü üzülerek söylüyorum ki şu anlık elimizden başka bir şey gelmez . Kardeşim allah yolunu daim ,kalbini ak ,yolunu aydın eylesin .Ben yapamıyorum bari sen yap . Elim dilim ayağım oldun düşüncelerim söyleyemediklerim senin ağzından yüzüme tokat gibi çarpıyor ve aklıma şu sorular geliyor . Hala neyi bekliyoruz? Hâlâ neden birlik olamadık? Bu gidiş nereye? Efela teğgılüün ,efela tetezekkerun, efela tezekkeruun ?

  Rukiye DemirRukiye Demir6 aylar önce
 • En Büyük Terör Allah'ın Yarattığı Yerde Allah'ın İndirdiği Hükümlerle Hükmetmemektir...

  Doğa KazansınDoğa Kazansın6 aylar önce
 • Önüne gelene terörist diyenlere iki laf edemezsin. Haburda teröristleri davul zurnalarla karşılayan hakimleri savcıları ayaklarına kadar götürüp teröristlerle el ele kolkola şarkı söyleyenlere iki çift söz edemezsin çünkü büzük yemez aslanım yürek ister. Çıkarsın ortaya birde milliyetçilik taslarsın anca garibana korku salarsınız uyanmalarını engellemek için geç yavrum bunları hadi

  Asli PalmerAsli Palmer6 aylar önce
 • Beyler burda adamın maaş aldığı partiye laf etmesini mi bekliyorsunuz ahahahha çok beklersiniz para almaya alışan emir almaya alışır diyen bir politikacı büyüğümüzün bir sözüdür bu çok iyi söylemiş neyse hocam senin kaşen kaç para iban gönderde 3-5 bişeyler atalım bizede gerçek terörist kim onları anlat 😀

  Samsun LuSamsun Lu6 aylar önce
 • Köylerin boşaltılma sebebi doğuda terördür eyvallah ama genel olarak Türkiye’ye baktığımızda insanların iç anadoludan göçmesinin sebebide terörmüdür ha, Daha özele indiğimizde şehirlerin köylerinden dahi şehir merkezlerine gelen köylü kardeşlerimiz terör yüzündenmi geldiler ha.😉 bi düşün bakalım çocuk adam. Siz anlamak istemiyorsunuz bu girdi maliyetleriyle bu mazot fiyatıyla köylüyü yerinde tutamazsınız. Ne derseniz deyin ne sıkarsanız sıkın şuan bu ülkede en iyi siyaseti Saadet Partisi yapıyor ekonomiye dair projelerinden tutunda betonlaşmaya karşı tutumuna kadar bunun yanında üreten bir Türkiye isteklerine ben inanıyorum ve eminim ki yıllarca bizi yok uçağımız göklerde yok araba üreteceğiz diye kandırmazlar yaparlar.

  Emre HALICIEmre HALICI6 aylar önce
 • Abicim tamam da tam Doğu'daki insanlar terörden uzaklaşmak üzere iken cumhurbaşkanının seçim için önüne gelene terörist demesi ne kadar uygun, ülkemizin kanayan yarası üzerinden prim yapmak ne kadar uygun?? Eğer terörist dediğin adamlar gercekten terörist ise hapise at he değilse milleti kutuplastirma sayın cumhurbaşkanımız

  Recaizade Mahmut EkremRecaizade Mahmut Ekrem6 aylar önce
 • Türkiye cumhuriyeti sizlerle gurur duyuyor

  Adlan YilmazAdlan Yilmaz6 aylar önce
 • Sen Solcu, Ben sağcı: yoktur ikimizin de birbirine inancı ilacı.. Yol ayrı han ayrı, sanmaki her aksakallı hacı yada şallı bacı; Bir acı sarmış bedeninizi hiç dinmeyen sancı.. Gafil olan yana yatan; nedir senin derdin.? Bir adam için devlet millet satan!.. Vatan senin neyine, Anlamaz etmez birçare divane Düşmüş millet hak için, dava için devlet derdine. İmansızmısın bire ey cahil, Yoksa ceddin kimdir bilmeyene Ata sanır Adam tanır, neden bu ettiğin kahır? Unuttukmu sandın, ezanlar türkçe camilerimiz ahır Kendine gel kendine, kör sağır olma bakma her denilene (Sen şehit oğlu şehit) dedenin adıdır Abdurrahman oğlu seyit Bilmezmisin her yanın da pire bit, ısırmaya hazır it oğlu it Değilsen eğer ki bizden, Sana söylemek boşa Ben değil Arasbistana!. sen papaya yada ağlama duvarına gitte yaşa Mehmet Bayraktar

  NipponNippon6 aylar önce
 • Abi ezanı yuhalayanlarla ilgili video cekermisin

  İlker Kayaİlker Kaya6 aylar önce
 • Abdurrahman Abi bu Ezan düşmanları hakkında bir açıklama bekliyoruz senden.

  مسعود پولهامسعود پولها6 aylar önce
 • 140journus mudur nedir adamlar NASIIIL çalışıyor siz masabaşında oturuyorsunuz hadi ama

  Atıf KofogluAtıf Kofoglu6 aylar önce
 • Osmanlıda Rahmetli AbdulAzizi,Rahmetli Abdulhamiti,Karşıya Karşıya getirenler,Yeni Türkiye'de Rahmetli Mustafa Kemal Atatürk'ü,Rahmetli Bediüzzaman Said Nursiyi ,Rahmetli Mehmet Akif Ersoy'un,Rahmetli Kazım Karabekiri Karşı Karşıya getiren Zihniyet,Rahmetli Adnan Menderesi,Rahmetli İsmet İnönü, Rahmetli Turgut Özalı,Rahmetli Süleyman Demireli Karşı Karşıya getiren Zihniyet Sayın Recep Tayyip Erdoğanın Güçlü Dirayetiyle 15 temmuzda Mağlup Edildi.Bunları Saten Milletimiz biliyor.🇹🇷 Cumhur İttifakı, bir kaç Belediye Başkanı fazla seçtirmek için kurulmuş değildir.Türkiyemiz üzerine, Milletimizin üzerine kurulmaya çalışılan her türlü kirli oyunlara set oluşturarak güçlü bir şekilde karşı koymak için,Türkiyemizin güçlü yarınlarını inşa etmek için kurulmuştur.Nedir Bu İnşaa Ülkemizde Sen,Ben Tohumu ekenlere karşı,Cinsiyet,Irk,Yaş,Makam, Unvan,İnanç Ayrımlarından beslenenlere karşı ,Bilim ve Teknoloji üretiminden uzak Kör,Topal Rejimsel Kavgalar üzerine kurulu Siyaset anlayışından Geçinenlere karşı, Tek Taraflı Kadrolaşma ve Gruplaşmalarla Hak,Hukuk,Adalet Anlayışını Suistimal edenlere karşı,Eğitim ve Öğretimin,Ekonomi ve Ticaretin,Siyaset ve Medyanın Birilerinin Kişisel İç Dünyalarında Şekillendiren Dar çizgiler değil, Düzgün Çalışan,Gerçekleri Görüp,Analiz eden,Halkın, Vicdanın,Adaletin Sesi olacaktır.Onun için Cumhur ittifakı Türkiyemizin güçlü yarınlarıTürkiyemizin güçlü yarınlarını inşa etmek için kurulmuştur.nı inşa etmek için kurulmuştur.Boş yere kurulmamıştır.(Ufuk Semih Türkoğlu)

  Ufuk Semih TürkogluUfuk Semih Türkoglu6 aylar önce
 • En büyük terör inanca saldırı kardeşim niye bizi kandırıyorlar ne tarihinizden haberimiz var ne dinimizden her kez korkuyor bileni susturanlarin Allah belasını versin gâvur inancının gereğini yapıyor sursunler kardeşim maşalarıyla Yahudileri gücümüz mü yok kime ne ülkemizin polikasindan

  Sevgi UlusoySevgi Ulusoy6 aylar önce
 • 🇹🇷 Cumhur İttifakı, bir kaç Belediye Başkanı fazla seçtirmek için kurulmuş değildir.Türkiyemiz üzerine, Milletimizin üzerine kurulmaya çalışılan her türlü kirli oyunlara set oluşturarak güçlü bir şekilde karşı koymak için,Türkiyemizin güçlü yarınlarını inşa etmek için kurulmuştur.Nedir Bu İnşaa Ülkemizde Sen,Ben Tohumu ekenlere karşı,Cinsiyet,Irk,Yaş,Makam, Unvan,İnanç Ayrımlarından beslenenlere karşı ,Bilim ve Teknoloji üretiminden uzak Kör,Topal Rejimsel Kavgalar üzerine kurulu Siyaset anlayışından Geçinenlere karşı, Tek Taraflı Kadrolaşma ve Gruplaşmalarla Hak,Hukuk,Adalet Anlayışını Suistimal edenlere karşı,Eğitim ve Öğretimin,Ekonomi ve Ticaretin,Siyaset ve Medyanın Birilerinin Kişisel İç Dünyalarında Şekillendiren Dar çizgiler değil, Düzgün Çalışan,Gerçekleri Görüp,Analiz eden,Halkın, Vicdanın,Adaletin Sesi olacaktır.Onun için Cumhur ittifakı Türkiyemizin güçlü yarınlarıTürkiyemizin güçlü yarınlarını inşa etmek için kurulmuştur.nı inşa etmek için kurulmuştur.Boş yere kurulmamıştır.(Ufuk Semih Türkoğlu)

  Ufuk Semih TürkogluUfuk Semih Türkoglu6 aylar önce
 • Süpersin Ağzına Yüreğine Sağlık

  Soner OdaciSoner Odaci6 aylar önce
 • Bu adam kadar bomboş teneke gibi dıngırdayan bir adam görmedim.

  Ridvan AyRidvan Ay6 aylar önce
 • Muhalefet Güçlü ve Tesirli konuşurken,R.T.E Reisi Cumhurun konuşmaları Çok Zayıf Tesirsiz kalıyor.Güven konusunda Ciddi bir Sarsılma var. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin 81 vilayetinde konuşurken Biz 17 senede şunu bunu yaptık Kelimelerini Detaylı Örneklerle vermeli ve bu örneklerin yanında Türkiye'de Hem iktidarda Hemde Muhalefetde Belediyecilik konusunda Güney Kore,Japonya vb.Ülkelere göre Eksiklerimiz var Nedir Bu Eksikler deyip sıralaması lazım.Hatda Belediyecilik konusunda Keşke bu şekilde 30,50,100 yıllık ileri dönük projeler olsa daha iyi olur demelidir.Örneğin;Türkiyenin 25 milyon Yeni Toplu konut sorunun Adil çözülmesi ve 25 milyon Teknolojik Fabrika İş İstihdamlarının Adil çözülmesinin yanında 81 vilayete Şehir Hastaneleri,81 vilayete Mağlev Yüksek Hızlı TrenHattının kurulması ve Aynı Anda 500 uydu fırlatma Rampaları üreticisi olma gibi Türkiye'nin Sorunlarını Anlaymalı.2)1,7 milyar İslam Dünyasının Sen,Ben Ayrımı yapmadan Hakkaniyet üzerine 500 milyon Konut Sorunun Adil çözümü ve 250 milyon Teknolojik Fabrika İş İstihdamlarının Adil çözümü ve 6293 şehrinin Alt ve Üst yapı sorunlarının çözümleri gibi yapıcı konulması lazım.Türkiyede 20 milyon İnsan Evlenecek Nasıl hangi imkanla Evlenecek,Konut Fiyatları geçen Sene 150 bin,Bu sene 300bin,Seneye 500bin TL olacak endişesi olursa,Yabancı Ülkelerde 15bin dolar olan Arabalar Türkiye'de 115bin dolara satılırsa,Milletin çoğu ikinci el telefon Pazarı gibi Hurda olmuş ikinci el Arabalarla Sanayiye parasını kaptırırsa,Benzin,/Dizel,Lpg fiyatları can yakarsa,Kamu ve Özel Sektörlerde Sen,Ben Ayrımı yapılarak Tek taraflı kadrolaşma ve gruplaşmalar ile ötekileştirilmeler yapılırsa,Kamu ve Özel Sektörlerde Aynı işi yapanlar arasında Maaşlarda dengesizlikler olursa,Kamudan Emekli olan Esnaf Emeklisiden Kat Kat Fazla Emeklilik maaşı alırsa,İçişleri Bakanı Türk Dizilerinin ve Güldür Güldür gibi şaçma sapan tahribatlarının yaygınlaşmasını Gençlerin bilinçaltında engelleyemezse ve Swarm,Azar vb programlarla Eskort kızları kullanarak Genç Erkekleri Başta,İstanbul,Ankara,Bodrum,İzmir olmak üzere odese, eğlence merkezlerine Yönlendirip Çek,senet,Şiddet,Taciz vb.yöntemlerle tuzağa düşüren yer Altı,Yer üstü mafyalarının yaygınlaşmasını İçişleri bakanlığı engelleyemezse itimat,Güven,Sağduyu ile bakış açıları milletin her kesiminde kaybolur,Recep Tayyip Erdoğan bunları dillendirecek ve çözüm aradığını,Bu tip Olaylar karşısında Kişilerin,Bürokrasinin, Siyasetin tutumlarını sorgulayacak,Olaylara Dürüst,Tarafsız ve Adil yaklaştığını Bağıra,Bağıra söyleyecek Artık yırtınması lazım.Olay bu.Güven, Dürüstlük,İtimat Halkın gözünde çok Değerlidir.

  Ufuk Semih TürkogluUfuk Semih Türkoglu6 aylar önce
 • Muhalefet Güçlü ve Tesirli konuşurken,R.T.E Reisi Cumhurun konuşmaları Çok Zayıf Tesirsiz kalıyor.Güven konusunda Ciddi bir Sarsılma var. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin 81 vilayetinde konuşurken Biz 17 senede şunu bunu yaptık Kelimelerini Detaylı Örneklerle vermeli ve bu örneklerin yanında Türkiye'de Hem iktidarda Hemde Muhalefetde Belediyecilik konusunda Güney Kore,Japonya vb.Ülkelere göre Eksiklerimiz var Nedir Bu Eksikler deyip sıralaması lazım.Hatda Belediyecilik konusunda Keşke bu şekilde 30,50,100 yıllık ileri dönük projeler olsa daha iyi olur demelidir.Örneğin;Türkiyenin 25 milyon Yeni Toplu konut sorunun Adil çözülmesi ve 25 milyon Teknolojik Fabrika İş İstihdamlarının Adil çözülmesinin yanında 81 vilayete Şehir Hastaneleri,81 vilayete Mağlev Yüksek Hızlı TrenHattının kurulması ve Aynı Anda 500 uydu fırlatma Rampaları üreticisi olma gibi Türkiye'nin Sorunlarını Anlaymalı.2)1,7 milyar İslam Dünyasının Sen,Ben Ayrımı yapmadan Hakkaniyet üzerine 500 milyon Konut Sorunun Adil çözümü ve 250 milyon Teknolojik Fabrika İş İstihdamlarının Adil çözümü ve 6293 şehrinin Alt ve Üst yapı sorunlarının çözümleri gibi yapıcı konulması lazım.Türkiyede 20 milyon İnsan Evlenecek Nasıl hangi imkanla Evlenecek,Konut Fiyatları geçen Sene 150 bin,Bu sene 300bin,Seneye 500bin TL olacak endişesi olursa,Yabancı Ülkelerde 15bin dolar olan Arabalar Türkiye'de 115bin dolara satılırsa,Milletin çoğu ikinci el telefon Pazarı gibi Hurda olmuş ikinci el Arabalarla Sanayiye parasını kaptırırsa,Benzin,/Dizel,Lpg fiyatları can yakarsa,Kamu ve Özel Sektörlerde Sen,Ben Ayrımı yapılarak Tek taraflı kadrolaşma ve gruplaşmalar ile ötekileştirilmeler yapılırsa,Kamu ve Özel Sektörlerde Aynı işi yapanlar arasında Maaşlarda dengesizlikler olursa,Kamudan Emekli olan Esnaf Emeklisiden Kat Kat Fazla Emeklilik maaşı alırsa,İçişleri Bakanı Türk Dizilerinin ve Güldür Güldür gibi şaçma sapan tahribatlarının yaygınlaşmasını Gençlerin bilinçaltında engelleyemezse ve Swarm,Azar vb programlarla Eskort kızları kullanarak Genç Erkekleri Başta,İstanbul,Ankara,Bodrum,İzmir olmak üzere odese, eğlence merkezlerine Yönlendirip Çek,senet,Şiddet,Taciz vb.yöntemlerle tuzağa düşüren yer Altı,Yer üstü mafyalarının yaygınlaşmasını İçişleri bakanlığı engelleyemezse itimat,Güven,Sağduyu ile bakış açıları milletin her kesiminde kaybolur,Recep Tayyip Erdoğan bunları dillendirecek ve çözüm aradığını,Bu tip Olaylar karşısında Kişilerin,Bürokrasinin, Siyasetin tutumlarını sorgulayacak,Olaylara Dürüst,Tarafsız ve Adil yaklaştığını Bağıra,Bağıra söyleyecek Artık yırtınması lazım.Olay bu.Güven, Dürüstlük,İtimat Halkın gözünde çok Değerlidir.

  Ufuk Semih TürkogluUfuk Semih Türkoglu6 aylar önce
 • Abi Allahın izniyle nisanda sizi Antalya Gazipaşa ya bekliyoruz . Şehit demet sezen kız Anadolu İmam hatip lisesi ne bekliyoruz

  Merve KocMerve Koc6 aylar önce
 • tayyipte kendisine oy vermeyene saygi duymuyo demekki recep tayyip erdoganda terorist nokta.

  Fatih KulFatih Kul6 aylar önce
 • Hocam Halil Yaşar kollu 'nun Heyet kitabı hakkında yorumlarınızı paylaşırmısınız internet de pek bir bilgi yok. Teşekkür ederim.

  Huseyincan BektaşHuseyincan Bektaş6 aylar önce
 • CHP HDP iyi eşittir PKK demek kolkolalar maşallah hainler emeğine sağlık çok güzel bir yorum ladnz

  Zehra CangurZehra Cangur6 aylar önce
 • kamu kurum ve kuruluşlarında pkkhdp sevicilerine kadro verirken konuşacaktın be kardeşim kim devlete zarar vermişse madde veya manen hepsi kadrolu işçi oldular bunlara hiçmi gbt leri araştılmamış

  mala miramala mira6 aylar önce
 • Terörist insanlığın katilidir

  aslan metinaslan metin6 aylar önce
 • Susun lan susun deli konusuyo konuş lan deli

  Kürşat ŞimşekKürşat Şimşek6 aylar önce
 • HDP= sahte kürt temsilcisi

  İMANLI NesilİMANLI Nesil6 aylar önce
 • Düşmanın,beslemesi varsa Bizimde Besmelemiz var Elhamdulillah

  TeCHoTeCH41TeCHoTeCH416 aylar önce
 • Cansin sen beee😎

  Elifim ELİFElifim ELİF6 aylar önce
 • ☝🏻

  Alperen SarisaltukAlperen Sarisaltuk6 aylar önce
 • Lan degisik akp pkk yle de calisti fetoyle de calisti onuda gostersene

  Mehmet AcarMehmet Acar6 aylar önce
 • tayyip diyonda heryeri satti issizlik aldi basını gitti enflasyon tavan yapti tl deger kaybetti millet perisan oldu hala tayip tayip basarız bir politikaci vergiler faizle uctu gitti ama kendileri zengin bizim paramizla zenhin biseyleri gorün laflarina kanmayın su adamın milletin haline bakın

  Pablo EscobarPablo Escobar6 aylar önce
 • Akp kuran ve kurduran siyonizmdir akpye oy vermek cehenneme bilet almaktır akpye oy vermek israile oy vermektir -necmettin erbakan

  Pablo EscobarPablo Escobar6 aylar önce
 • Siyonist akp

  Pablo EscobarPablo Escobar6 aylar önce
 • Köprüleri ve yollari özel sektör işletiyor, hiyar ve domatesi devlet satiyor.

  Serap SerapSerap Serap6 aylar önce
 • Amk çocuğu son cümlenin gene siyasi olmuş..benim gôzümde sen vatan haininin ônde gidenisin...cennetten tapu dağıtmaya çalışan dinsiz imansızlardansın,,bakara suresine makara diyenlerin köpeğisin,,kutsal kitabımız mitinglerde siyasete alet edenlerin paralı itisin....sana adam diyenin amk

  Le 5 cafe *****Le 5 cafe *****6 aylar önce
  • Ağzına layık ama bu dalyarrak anlamaz surata baksana it suratlı hamsi kafa

   BURAK TÜFEKÇİBURAK TÜFEKÇİ6 aylar önce
 • *_Terörist demek cehennem köpekleri demektir.!_*

  Íbret-i ÂlemÍbret-i Âlem6 aylar önce
 • Adamsın

  ŞahinŞahin6 aylar önce
 • Bunlar mâlumun îlamı aga ben sizden hilâfetin kaldırılması ile ilgi bir video hazırlamanızı beklerdim.

  Serkan TaştanSerkan Taştan6 aylar önce
 • HELAL OLSUN İYİ KONUŞTU. VALLA BANA TERAPİ GİBİ GELDİ.

  ________BARON______ ________BARON_______________BARON______ ________BARON_______6 aylar önce
 • Agzına yüreğine saglık Abdurrahman abi. Bizlerin sesi oldugun icin allah razı olsun sizlerden.

  Fatmanur UsuloğluFatmanur Usuloğlu6 aylar önce
 • Pozitif eleştiri Videolarınızı başta izliyordum ama bir süre sonra hep aynı şeyleri söylemeye başladığınızı hissettim. Bence insanları dahada bilgilendirici ve detaylı videolar çekebilirsiniz yada "laf sokma, atma vs" tarzı uslupla değilde gerçekleri tüm açıklığı ile tatlı espiriler katarak anlatmanız insanların ön yargısız sizi dinlemesini sağlayabilir. Çünkü zaten bi kesim "sizin dışınızda herkes hainmiş gibi davranıyısunuz" diye söyleniyor. Neyse

  Rabia ÇabukRabia Çabuk6 aylar önce
 • Herbokolog konuşmuş yine , bunları yan yanyana olanlar 2008 de sizdiniz , boş yapma, senin gibi vatan sevgisi kisvesi altında ortalığı terörize edenlerde teröristtir abdurrahman efendi, senin için terörist olan kişi esasen kimdir biliyomusun ? Yalakalık ve rant sağladığın bu hükümeti eleştiren herkes teröristtir, bir an önce bu ülkeden siktir olup gitmen dileğiyle, senin gibi çakma vatancılarla işi yok bu ülkenin

  BURAK TÜFEKÇİBURAK TÜFEKÇİ6 aylar önce
 • Allah hainlerin belasını versin içimizdeki hainleri Allah senden razı olsun

  Seher ÇetinerSeher Çetiner6 aylar önce
 • hadi tr terrorist partileri (hdp, ve dhck-p sözcüsünü)kapat artik!

  tanermugenrrtanermugenrr6 aylar önce
 • Uzun vatan sevgin takdire şayan kardeşim Allah razı olsun birde şu EYT biraz gündeme alsan olmazmı birilerinden korkuyosan sözüm yok ama seni yürekli biri olarak görüyorum korkma

  BAŞBUĞ aBAŞBUĞ a6 aylar önce
 • İtiraf gibi geldi , bu yerleri terör den arındırıp turizme kazandıramıyoruz , batı ve akdeniz turizm bakımındam ilgi çekiyor ama dogu güvenlik saglanamadıgından turizme kazandıramıyoruz , düşünün ce bu çıkıyor ...

  Semih KaraküçükSemih Karaküçük6 aylar önce
 • Bu videoyu beğenmeyenler de ne bileyim terör destekçisi midir nedir

  Emre YaşarEmre Yaşar6 aylar önce
 • Bence terorist Terorist apoyu astirmayanlardir.

  KaanKaan6 aylar önce
 • Kral 💪💛

  Havvanur YaşarHavvanur Yaşar6 aylar önce
 • terörist kimdir? Erdoğan'ın terörist dediği kişilerdir.

  let me tell you somethinglet me tell you something6 aylar önce
 • Terör faaliyetlerinin olduğu bölgeler, sözde Tevrata göre İsraile vaad edilmiş arz-ı mevud bölgeleriyle aynı. Çok açık ve net, İsraille bağlantılı. Terör olayları

  Gkhn ErGkhn Er6 aylar önce
 • Ulan bir kürt olarak söylüyorum şu hdp yi kapatsınlar pkk sorunuda bitsin artık yeter ya arkadaş hükümette garip pkk ile savaşır hdp=pkk der ama kapatmaz kapat arkadaş kapat sen pkk ile ilişiği olan adamı içeri tık sonra cumhurbaşkanı adayı olmasına müsade et bu ne iş arkadaş

  Xortekî Amedî-خورتكي آمديXortekî Amedî-خورتكي آمدي6 aylar önce
 • 🌙

  Sümeyye AydınSümeyye Aydın6 aylar önce
TERÖRİST KİMDİR VE TERÖRİST NE YAPAR ?